Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

goń sie :decayed:

No i zaś po spocie nowy zderzak :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 15:25_________________________________________________

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Artur powiedziałeś mi z grubsza jak było, o szczegóły nie pytałem bo byłeś wkr... może faktycznie Michał dał d*py przy tym 2.5TDI. Ma prawo coś takiego się zdarzyć... ja już więcej nic nie wnoszę w temat, oby po wizycie u Wojtka auto grało Ci jak ma :cool1:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 16:55_________________________________________________Zaraz siemian wszystko skomentuje... :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 16:59_________________________________________________Robert 7M0 919 376 35zl :cool1:

Opublikowano

W wypadku Artura przy wymianie wałków koniecznie panewki, to że stare wyglądały dobrze to nic ale były już wytarte na starym wałku.

Żeby jednak nie było że zepsute to te stare panewki w miarę się spasowały z nowymi wałkami bo nie świeciło Arturowi ciśnienie oleju, no chyba że wystąpiła gorsza sprawa zatkane otwory smarujące w starych panewkach.

Wszystko w temacie.

Opublikowano
  • Autor

Artur to kiedy to odbierasz auto :?: :embarrassed:

Opublikowano

Zaraz siemian wszystko skomentuje... :gwizdanie:

A łon co wyrocznia, czy ki co :?:

Opublikowano

Zaraz siemian wszystko skomentuje... :gwizdanie

A łon co wyrocznia, czy ki co :?:

Dużo gupot pisze a widziałem że tu zaglądał :gwizdanie:

Opublikowano

Aaaaaaa :decayed:

Opublikowano

Robert 7M0 919 376 35zl :cool1:

Yno ~ 10% taniej :mysli::thumbdown:

[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 19:15_________________________________________________

No niezły ten Pepik ... Wiesiek Ty też tak potrafisz ? :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Robert 7M0 919 376 35zl :cool1:

Yno ~ 10% taniej :mysli::thumbdown:

Bo 70% do mnie :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

Bo 70% do mnie :decayed::polew: :polew:

:baseball: :baseball: :baseball:

Ale jaja , zrobiłem dziś reset komórce i zapomniałem zrobić kopię zapasową kontaktów :polew::kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Zadzwoń do Protona z Bielska i zapytaj ile na telefonie Michał z nim siedział ........ ,zadzwoń do Dimana i też możesz zapytać ile z chłopakiem o nicku OKO Michał również gadał na temat problemu.

muszę przyznać, że chłopak się trochę na dzwonił, żeby załatwić z tym swoim wozidłem sam z nim siedziałem w tym garażu do bodajże 1.00 w nocy :gwizdanie:

Opublikowano

Bo 70% do mnie :decayed::polew: :polew:

:baseball: :baseball: :baseball:

Ale jaja , zrobiłem dziś reset komórce i zapomniałem zrobić kopię zapasową kontaktów :polew::kox:

tylko głupek cieszy się ze swej głupoty :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zadzwoń do Protona z Bielska i zapytaj ile na telefonie Michał z nim siedział ........ ,zadzwoń do Dimana i też możesz zapytać ile z chłopakiem o nicku OKO Michał również gadał na temat problemu.

muszę przyznać, że chłopak się trochę na dzwonił, żeby załatwić z tym swoim wozidłem sam z nim siedziałem w tym garażu do bodajże 1.00 w nocy :gwizdanie:

pamiętam :wink4::good::notworthy:

Opublikowano

i jak tam?

Opublikowano

auto oddałem, teraz tylko czekam na info

Opublikowano

jakbys cos potrzebowal to pamietaj :hi: i juz jestem :)

Opublikowano

mam nadzieję ,że rozkminią problem i będzie :good:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 00:20_________________________________________________

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.