Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jo sie kanapki przywieza :gwizdanie:

Reflektuję, i zrób z mięsem bo Artur nie będzie chciał :evil:

Panowie mam pomysł na Barbórkę w grudniu , mam na miary na knajpę w CZ w której dają za***iste golonka no i ciepowane piwo :decayed:

Jak co to trza by było powoli sie decydować no i zamówić któryś weekend, co Wy na to :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Jo sie kanapki przywieza :gwizdanie:

Reflektuję, i zrób z mięsem bo Artur nie będzie chciał :evil:

Panowie mam pomysł na Barbórkę w grudniu , mam na miary na knajpę w CZ w której dają za***iste golonka no i ciepowane piwo :decayed:

Jak co to trza by było powoli sie decydować no i zamówić któryś weekend, co Wy na to :gwizdanie:

kaj gynau ???

wszystkie rylki powinny sie obstawić w ten dzień :decayed:

Opublikowano

wszystkie rylki powinny sie obstawić w ten dzień :decayed:

Synek jak jo ci sie obstawia :baseball: :baseball: :baseball:

Opublikowano

To gdzie dokładnie w cz??

Nie wiem ,zięć ma wizytówkę i był tam w zeszłym roku na golonie z córa i powiedzieli, dużo i zjebiscie :decayed:

Opublikowano

wszystkie rylki powinny sie obstawić w ten dzień :decayed:

Synek jak jo ci sie obstawia :baseball: :baseball: :baseball:

szpyndlikorze :decayed:

Opublikowano

To gdzie dokładnie w cz??

Nie wiem ,zięć ma wizytówkę i był tam w zeszłym roku na golonie z córa i powiedzieli, dużo i zjebiscie :decayed:

U pin-pongów :decayed:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 16:31_________________________________________________Zawsze idzie do "dworku nad stawem" koło syryni wyskoczyć :cool1:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 16:34_________________________________________________te badboy Tyś je doma? słyszołeś że Adi dziś w Skrzyszowie chcioł jakiś słup elektryczny przestawić :gwizdanie:

Opublikowano

To gdzie dokładnie w cz??

Nie wiem ,zięć ma wizytówkę i był tam w zeszłym roku na golonie z córa i powiedzieli, dużo i zjebiscie :decayed:

U pin-pongów :decayed:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 16:31_________________________________________________Zawsze idzie do "dworku nad stawem" koło syryni wyskoczyć :cool1:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 16:34_________________________________________________te badboy Tyś je doma? słyszołeś że Adi dziś w Skrzyszowie chcioł jakiś słup elektryczny przestawić :gwizdanie:

jasne żech je doma, bo kaj :)

pierdzielisz? i co ? zostało z tego wściekłego Mondeo jeszcze coś?

Opublikowano

pierdzielisz? i co ? zostało z tego wściekłego Mondeo jeszcze coś?

A nie wiem czy to mondeo było czy jakieś inne zagazowane auto... tylko tyle wiem, że kaś przydupił :gwizdanie:

Opublikowano

A Wy tam mocie klub przydupasów :decayed:

Opublikowano

Panowie mam pomysł na Barbórkę w grudniu , mam na miary na knajpę w CZ w której dają za***iste golonka no i ciepowane piwo :decayed:

Jak co to trza by było powoli sie decydować no i zamówić któryś weekend, co Wy na to :gwizdanie:

Jak najbardziej ... 10 grudnia idę już na oddziałowe golono :wink4:

Opublikowano

Spot na 17 :good:

Artur a żarcia i tak nie będzie :tongue4:

my se pogadamy :przebiegly:

Artur a żarcia i tak nie będzie :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

my też :gwizdanie: :cool1:

Jo sie kanapki przywieza :gwizdanie:

Reflektuję, i zrób z mięsem bo Artur nie będzie chciał :evil:

Panowie mam pomysł na Barbórkę w grudniu , mam na miary na knajpę w CZ w której dają za***iste golonka no i ciepowane piwo :decayed:

Jak co to trza by było powoli sie decydować no i zamówić któryś weekend, co Wy na to :gwizdanie:

wszystkie rylki powinny sie obstawić w ten dzień :decayed:

ja Ci powiem "zły chłopaku" :wink4: ,że żadko tu wpadniesz ale bardzo mądrze gadasz :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

A nie macie to za daleko z Rybnika do CZ :decayed::polew: :polew:

będzie wrzało :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A nie macie to za daleko z Rybnika do CZ :decayed::polew: :polew:

będzie wrzało :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to stawiej woda na herbata z rumem :kox: :kox: :naughty:

Opublikowano

... ja Ci powiem "zły chłopaku" :wink4: ,że żadko tu wpadniesz ...

Właśnie , ostatnio na spocie byl chyba z pół roku temu a golonko by chciał :shocked: nic z tego :no:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

A nie macie to za daleko z Rybnika do CZ :decayed::polew: :polew:

będzie wrzało :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to stawiej woda na herbata z rumem :kox: :kox: :naughty:

ja Ty byś tylko herbatki z prądem pił :tongue4:

[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 17:44_________________________________________________

... ja Ci powiem "zły chłopaku" :wink4: ,że żadko tu wpadniesz ...

Właśnie , ostatnio na spocie byl chyba z pół roku temu a golonko by chciał :shocked: nic z tego :no:

:decayed: :decayed:

ale na Wasz koszt :kox: [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 17:45_________________________________________________

żadko :embarrassed:

Opublikowano

Spot na 17 :good:

Artur a żarcia i tak nie będzie :tongue4:

my se pogadamy :przebiegly:

Artur a żarcia i tak nie będzie :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

my też :gwizdanie: :cool1:

Jo sie kanapki przywieza :gwizdanie:

Reflektuję, i zrób z mięsem bo Artur nie będzie chciał :evil:

Panowie mam pomysł na Barbórkę w grudniu , mam na miary na knajpę w CZ w której dają za***iste golonka no i ciepowane piwo :decayed:

Jak co to trza by było powoli sie decydować no i zamówić któryś weekend, co Wy na to :gwizdanie:

wszystkie rylki powinny sie obstawić w ten dzień :decayed:

ja Ci powiem "zły chłopaku" :wink4: ,że żadko tu wpadniesz ale bardzo mądrze gadasz :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

A nie macie to za daleko z Rybnika do CZ :decayed::polew: :polew:

będzie wrzało :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Sie nie boję :takiego:

Jemu możesz :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

Wam się coś w główkach :fool:

:travolta::ok2:

I tyle odpowiem podawać termin nie musi być w grudniu.

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.