Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja chce se cos wypić :kox: :kox: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja chce se cos wypić :kox: :kox: :gwizdanie:

mleka mu dać :decayed:

Opublikowano

Artur chcesz naklejki na tylne szyby jak ma np. siemian?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=130035.0

Bo ja bym zamówił :gwizdanie:

Weź 2 szt wezmę od Ciebie :decayed::wink4:

OK :good: chyba że jeszcze ktoś chce :wink4:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 17:33_________________________________________________

tez bym wzial komplet jakbys Tomek zamawial...

komplet? czyli 2szt?

nie no 5 czy ile tam sprzedaje. chyba ze ja 3 a Wiesiu 2 :gwizdanie:

Opublikowano

Artur chcesz naklejki na tylne szyby jak ma np. siemian?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=130035.0

Bo ja bym zamówił :gwizdanie:

Weź 2 szt wezmę od Ciebie :decayed::wink4:

OK :good: chyba że jeszcze ktoś chce :wink4:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 17:33_________________________________________________

tez bym wzial komplet jakbys Tomek zamawial...

komplet? czyli 2szt?

nie no 5 czy ile tam sprzedaje. chyba ze ja 3 a Wiesiu 2 :gwizdanie:

ja chce dwie, Wiesiek dwie, A Ty? Bo tam komplet = minimum 5szt, ale można wziąźć np. 8szt ;)

Opublikowano

to dla mnie 3

Opublikowano

:bry::hi:

Tomek dla mnie 2 sztuki ( chociaż jeszcze nie wiem gdzie je nakleję :mysli: ) :wink4:

[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 18:05_________________________________________________Fajny filmik leci na C+ ( fajne laski tam są ) :naughty::slina:

Opublikowano

:good:

PS. zaktualizuj sobie ETKE :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 18:07_________________________________________________Nie mam C+

Opublikowano

Nie mam C+

To żałuj :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Nie mam C+

To żałuj :gwizdanie: :cool1:

Idź idź Ty.. :jerk: :jerk:

Opublikowano

Siemanko , też wezmę 2 sztuki ,nie wiem gdzie to pójdzie ale biorę .

C+ też nie mam :confused4:

Opublikowano

Idź idź Ty.. :jerk: :jerk:

No , bo jo je Ty :cool1: :gwizdanie:

Siemanko , też wezmę 2 sztuki ,nie wiem gdzie to pójdzie ale biorę .

Ja mam już dawno dwie naklejone , dwie rozdałem i jedna jeszcze mi została , ale dwie jeszcze wezmę , może się przydadzą

Opublikowano

Nigdy nie widzialem :mysli: ich u Ciebie na aucie :mysli: .

Masz jakies foty z nimi ?

Opublikowano

Nigdy nie widzialem :mysli: ich u Ciebie na aucie :mysli: .

Masz jakies foty z nimi ?

W rogach tylnych szyb po boku :cool1:

Opublikowano

:hi:

Ja mam na tylnej klapie. Kilka mi jeszcze zostało ale to na następną A4 :naughty: .[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 18:58_________________________________________________Nawet nowy komplet ramek klubowych czeka, tylko jakoś następnej A4 nie ma :no: .

Opublikowano

:hi:

Ja mam na tylnej klapie. Kilka mi jeszcze zostało ale to na następną A4 :naughty: .[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 18:58_________________________________________________Nawet nowy komplet ramek klubowych czeka, tylko jakoś następnej A4 nie ma :no: .

Ja wiem gdzie są fajne A4:gwizdanie:

Opublikowano

Gdzie?

Opublikowano

:polew:

Czemu ja na to nie wpadłem :mysli: .

Opublikowano
:hi: Lebry to je laga cały czas na forum :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.