Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzialem jak Tomek czyms takim czyscil felgi swoje :slina::shocked:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pieknie ten srodek dziala, musi byc fest zracy. a nie ma to wplywu na gume? [br]Dopisany: 14 Październik 2011, 23:11_________________________________________________Uwaga: Unikać kontaktu Iron X z powierzchniami chromowanymi, metalowymi, zaciskami hamulca, ciężarkami do wyważania kół oraz z powierzchniami punktowo lakierowanymi naprawami typu SMART.

Żrący nie jest :cool1: ... ma PH neutralne :wink4: ... jest b. mocny , rozpuszcza różnego rodzaju wbite opiłki itp.

PS. Jak nie będziesz tego używał co tydzień to nic się nie stanie , tego używa się raz , góra dwa razy w roku :wink4: ... później glinka , IPA i sealant na felunek :wink4:

Opublikowano

Moj to juz sie nadaje do kompletnej renowacji :P na wiosne planuje 16' , raczej taki wzor jak ma Artur i wtedy bede myslal o takich srodkach.

Opublikowano

Moj to juz sie nadaje do kompletnej renowacji :P na wiosne planuje 16' , raczej taki wzor jak ma Artur i wtedy bede myslal o takich srodkach.

Niedawno zapodałem linka ze fajnymi ORI felami z forum :wink4:

Opublikowano

teraz to ani nie patrze po ostatnich przygodach musze sie odkuc :P

Opublikowano

Ja na wiosne moze 18 s-line wezme przez zime na obecnych polatam se jeszcze .

Opublikowano

Ja na wiosne moze 18 s-line wezme przez zime na obecnych polatam se jeszcze .

Trzeba było 19" od Arka brać :gwizdanie: :cool1::naughty::kox:

Opublikowano

Nie stac mnie na takie jak on mial.

Opublikowano

Nie stac mnie na takie jak on mial.

No nie żartuj :gwizdanie: :cool1:

:tongue4::wink4:

Opublikowano

:hi:

Nie stac mnie na takie jak on mial.

No nie żartuj :gwizdanie: :cool1:

:tongue4::wink4:

no serio :embarrassed: ,jak na razie i tak będę się musiał odkuć więc dopiero na wiosnę coś wymyślę ,a moje obecne puszczę komuś :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano
:hi: :hi: dobry
Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano

:hi: :hi:

Może we wtorek pojade do DE wiec jak będzie to kupie ;)

Opublikowano

Może we wtorek pojade do DE wiec jak będzie to kupie ;)

:hi:

Dla mnie 1. szt. :wink4:

Opublikowano

:hi:

Pospane a teraz do roboty :blink:

Opublikowano

:hi: morgen

że u Was w SR dużo fachowców w każdej dziedzinie więc może podpowiecie :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=225797.msg2681256#msg2681256

ja nie pomogę :no: ,jak to pisał kiedyś H4mm3R mieszkam w gołębniku :decayed::wink4:

Opublikowano

:hi: morgen

że u Was w SR dużo fachowców w każdej dziedzinie więc może podpowiecie :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=225797.msg2681256#msg2681256

ja nie pomogę :no: ,jak to pisał kiedyś H4mm3R mieszkam w gołębniku :decayed::wink4:

króliczoku :tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

Ty :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

nie martw se mi też tak godo :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.