Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pogoda najs, trzeba auto umyć :naughty:

Moje pewnie stoi zakurzone :confused4: na warsztacie ale jak odbiore to zaraz umyje i dostanie wosk :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pogoda najs, trzeba auto umyć :naughty:

Moje pewnie stoi zakurzone :confused4: na warsztacie ale jak odbiore to zaraz umyje i dostanie wosk :decayed:

Właśnie kombinuja gdzie tu auto umyć, bo zimno i matce się nie chce myjki wyciągać :disgust:[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 10:41_________________________________________________Chyba się do SJZ wybiera :naughty:

Opublikowano

:bry::hi:[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 10:23_________________________________________________

Wymienilem regulator i laduje, ale w okolicach 14V (zastanawiam sie ile ma byc :mysli: ) ale problem nie zniknal, bo siweci dalej kontolka ladowania

14 V to dobre napięcie ładowania , ale czemu kontrolka się świeci :mysli:Nie zapomniałeś jeszcze o jakim kabelku ( np. masy nie podpiąłeś do altka ? ) Nie grzebałeś przy rozruszniku czasem ? Musisz sprawdzić wszystkie połączenia między altkiem a aku

wlasnie, mozno zech zapomniol jakigos kabelka podpionc... :mysli: jutro to sprawdza, bo dzis jeszcze na spota trza wtargnyc :decayed:[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 11:09_________________________________________________a propos

dzien do :bry:

Opublikowano

wlasnie, mozno zech zapomniol jakigos kabelka podpionc... :mysli:

Sprawdź ten cienki kabelek podpięty do zacisku "+" alternatora ( to on daje sygnał do zegarów jakie napięcie wychodzi z alt. )

[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 12:14_________________________________________________

Dziś na spocie gramy w liścia :decayed::kox: :kox:

http://www.sadistic.pl/ciekawa-gra-vt90063.htm

FAKE :cool1:

Opublikowano

jutro to lookna jeszcze roz :wink4:

Opublikowano
:hi: :hi: dziś dzień spota,
Opublikowano

:hi: :hi: dziś dzień spota,

:hi:

No , a mnie nie będzie niestety :confused4:

Opublikowano

:hi: :hi: dziś dzień spota,

:hi:

No , a mnie nie będzie niestety :confused4:

Mnie też nie :gwizdanie:

Opublikowano

żeście są dupni :gwizdanie:

Opublikowano

żeście są dupni :gwizdanie:

No ja naprawdę nie mogę bo gości w domu mam :wink4:

Opublikowano

żeście są dupni :gwizdanie:

te A6-klub.pl to nie tu :cool1:

Opublikowano

żeście są dupni :gwizdanie:

te A6-klub.pl to nie tu :cool1:

don't panic :cool1:[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 12:54_________________________________________________Robert mógłbym na 5min podskoczyć po FV bo potrzebujem pilnie :rolleyes:
Opublikowano

Robert mógłbym na 5min podskoczyć po FV bo potrzebujem pilnie :rolleyes:

No problem :wink4:

Opublikowano

Robert mógłbym na 5min podskoczyć po FV bo potrzebujem pilnie :rolleyes:

No problem :wink4:

oki to miej fona przy sobie ta kole 17 mysle :)

Dziękówa :wink4:

Opublikowano

No ja Pany tez odpadne dzis :confused4: .

Opublikowano

No ja Pany tez odpadne dzis :confused4: .

och dżizas

to kto będzie synki ?

Opublikowano
:think2:
Opublikowano

No ja Pany tez odpadne dzis :confused4: .

och dżizas

to kto będzie synki ?

Jak przyjedziesz to Ty będziesz, mało tam Rybniczanów :gwizdanie: [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 13:12_________________________________________________ssjson1.jpg

Adolf nie mrancz :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ty bedziesz mial kiedy kolka bez powietrza :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.