Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

literówka się wkradła :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 20:48_________________________________________________Artur, będzie dziaciak to może coś rodzinnego byś kupił, w kolorze papy smerfa :decayed::naughty:

http://www.motofilm.pl/2011/05/19/troche-abracadabra-i-mamy-audi-z-seata-alhambra/?pid=26852

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zostane przy b5 przynajmniej to auto jest "sobą" od zawsze :wink4:

Opublikowano

wlasnie szkoda ze audi nie ma nic w tym segmencie :kwasny:

Opublikowano

Pewnie kosztował by taki van majątek :wink4:

Opublikowano

winter alu założone

olej wymieniony

heble tył założyłem se Textar'a tarcze+klocki

teraz yny zasnieżony plac Arturze, co ty nato :decayed:

bo reszta dziewczynek FWD jeździ :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Eee tam po placu :>[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 22:15_________________________________________________Musze jakies gumy kupic fajne co by mi sie na 17 :evil: fajnie klekot t rzymal

Opublikowano

Eee tam po placu :>[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 22:15_________________________________________________Musze jakies gumy kupic fajne co by mi sie na 17 :evil: fajnie klekot t rzymal

jo tak myslol kup se mone 215/50/17 badz 205/55/17
Opublikowano

Ja mam 8 cali i musze dac 225[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 22:52_________________________________________________

:hi:

Opublikowano

:hi:

Z rana

bo reszta dziewczynek FWD jeździ :polew: :polew: :polew: :polew:

No toś pojechoł, ci co potrafią jeździć jeżdżą ośką reszta słabszych musi się wspomagać q. :cool1:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:gwizdanie: ja kupilem bo chcialem :gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie: ja kupilem bo chcialem :gwizdanie:

Wszyscy co mają Q tak mówią :przebiegly: że chcieli, a prawda jest inna, poczekaj zaraz Tomek napisze :evil2:

Opublikowano

Co tam Tomek napisze juz wiadomo :decayed: .

Prawda jest taka ,ze albo ktos takiego z Q szukal albo nie :wink4:.

Opublikowano

winter alu założone

olej wymieniony

heble tył założyłem se Textar'a tarcze+klocki

teraz yny zasnieżony plac Arturze, co ty nato :decayed:

bo reszta dziewczynek FWD jeździ :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja a mama Ci będzie ręczny zaciągać, bo sam nie umiesz :polew: :polew: :polew:

A na wiosnę kolejka do Wojtka żeby łożyska w kołach powymieniać, bo szumią :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 09:38_________________________________________________ :hi: :hi:

Opublikowano

Wytarczy esp wylaczyc i bez recznego mozna smigac bokami :gwizdanie: ,a reczny to w oskach trza szarpac :wink4:

Opublikowano

Tomek no weź spamietej go :kox: bo szaleje

Opublikowano

Tomek no weź spamietej go :kox: bo szaleje

Dej mi ryla :decayed:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 10:29_________________________________________________Dj Zordon - Golf III

:decayed::D

Opublikowano

Tomek no weź spamietej go :kox: bo szaleje

A Ty co sie mlodszym wyslugujesz :tongue4:

Opublikowano

Tomek no weź spamietej go :kox: bo szaleje

A Ty co sie mlodszym wyslugujesz :tongue4:

Bo mniejsza krzywdę Ci zrobi :naughty:

Opublikowano

Tomek no weź spamietej go :kox: bo szaleje

Dej mi ryla :decayed:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 10:29_________________________________________________Dj Zordon - Golf III

:decayed::D

i co se chwolisz swoją domową kolekcją ulubionych piosenek

:polew: :polew: :polew:

dobry wom :hi: :hi:

Opublikowano

A Ty...... :baseball:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.