Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra...my tu gadu gadu o "uprawianiu swoich ziem" :decayed: a zona mnie duga :naughty:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 20:44_________________________________________________no nic trzeba sie zrelaksowac przed robota :decayed:

dobranoc tym co ida spac :hi: a szczesliwej co ida do roboty :hi:

No właśnie my tu gadu ,gadu a nasze kobiety od rana nic ciepłego w ustach nie miały :wink4:

Ja tez spadam na chate narta :hi:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 20:48_________________________________________________

:hi: bry noc

Osz kurna Ty żyjesz :?:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Osz kurna Ty żyjesz
ledwo co po 13 h na dzień w robocie
Opublikowano

dobra...my tu gadu gadu o "uprawianiu swoich ziem" :decayed: a zona mnie duga :naughty:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 20:44_________________________________________________no nic trzeba sie zrelaksowac przed robota :decayed:

dobranoc tym co ida spac :hi: a szczesliwej co ida do roboty :hi:

No właśnie my tu gadu ,gadu a nasze kobiety od rana nic ciepłego w ustach nie miały :wink4:

yebany :polew: :polew:

Opublikowano
Osz kurna Ty żyjesz
ledwo co po 13 h na dzień w robocie

Sam se tyle zapinasz :decayed:

Ok już muszę lecieć narta :hi:

Opublikowano

a kiedy next spot bo coś nieaktualna stronka :cool1:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 20:52_________________________________________________Wiesiek :hi: zmieniłem zenki :gwizdanie:

Opublikowano

ja tez lece do dom

Opublikowano

fotoprikoly36.jpg

:decayed::naughty:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 21:02_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=83765.msg2688136#msg2688136 i wszystko wiadomo :gwizdanie:

Opublikowano

panowie a co byście powiedzieli żeby zimowe spoty spędzać w http://www.wiejskoizba.pl/aktualnosci.php parking jest taki że można się pomieścić :)

Opublikowano

to jest akurat naprzeciw mojego bloku :> i bylem tam kiedys na piwku i powiem jest dogodnie mozna by sie z nimi dogadac zeby dwa stoliki połączyli i bedzie git postaram sie w tym tyg. tam byc i porobie foty :wink4:

Opublikowano

robert kondolencje ;( ;( ;(

jutro wolne to trza prasnyć jakie whisky z colą :decayed:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 23:03_________________________________________________dobranoc wieprzki :)

jeszcze po jednym i trza jakiego filma obejrzec :)[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 23:22_________________________________________________apropo dobrej knajpy jestem zawsze za :good:

gadaliśmy z sevesem na naszym mini spocie :decayed: o tym że zawsze można zagościć tam gdzie bylismy wtedy w licznym gronie na pizzy i zaparkować pod kampusem, ale jeśli są lepsze propozycje to w pełni popieram :good: grunt to dobra knajpa, obsluga z którą można się dobrze dogadać no i frekwencja z naszej strony :wink4:

Opublikowano

znaczy sie co ? :tongue4: [br]Dopisany: 19 Październik 2011, 00:34_________________________________________________

:hi:

Opublikowano

:hi:

znaczy sie co ? :tongue4: [br]Dopisany: 19 Październik 2011, 00:34_________________________________________________

:hi:

Dalej mają się ku sobie :decayed:

Opublikowano
:sarcastic:
Opublikowano

:sarcastic:

To nie jest śmieszne, stary glosowałeś na Palikota :evil:

Opublikowano

miałem sprawę do załatwienia z siemianem i poleciałem

H4mm3R powinien wiedzieć ,że siemian jest bardzo pomocny w wielu kwestiach ,a ja aż tak "nowoczesny" jak Palikot nie jestem

Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 09:49_________________________________________________

miałem sprawę do załatwienia z siemianem i poleciałem

H4mm3R powinien wiedzieć ,że siemian jest bardzo pomocny w wielu kwestiach ,a ja aż tak "nowoczesny" jak Palikot nie jestem

To się załatwia sprawę ale nie przez :sex::decayed:

Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 09:49_________________________________________________

miałem sprawę do załatwienia z siemianem i poleciałem

H4mm3R powinien wiedzieć ,że siemian jest bardzo pomocny w wielu kwestiach ,a ja aż tak "nowoczesny" jak Palikot nie jestem

To się załatwia sprawę ale nie przez :sex::decayed:

:punish:

:palacz:

Opublikowano

[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 09:49_________________________________________________

miałem sprawę do załatwienia z siemianem i poleciałem

H4mm3R powinien wiedzieć ,że siemian jest bardzo pomocny w wielu kwestiach ,a ja aż tak "nowoczesny" jak Palikot nie jestem

To się załatwia sprawę ale nie przez :sex::decayed:

:punish:

:palacz:

Jak się Kasia o tym dowie :baseball:

Opublikowano

[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 09:49_________________________________________________

miałem sprawę do załatwienia z siemianem i poleciałem

H4mm3R powinien wiedzieć ,że siemian jest bardzo pomocny w wielu kwestiach ,a ja aż tak "nowoczesny" jak Palikot nie jestem

To się załatwia sprawę ale nie przez :sex::decayed:

:punish:

:palacz:

Jak się Kasia o tym dowie :baseball:

Twoja ? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.