Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krzychu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:tongue4: :tongue4:

ja voll ich liebe alcohol :naughty:

narta synki do wieczora :)

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A MC mom w Wodzisławiu, więc nie ma sensu jechać do SR

Tomaszu a to dla nas przyjezdzasz na spota czy dla siebie?

Ja też gonie 25km w jedna strone zeby sie spotkac i nie płacze z tego powodu.

Cholernie irytujace jest to szukanie dziury w całym, przeciez nikt nikogo nie zmusza. ehh

Dla wszystkich :cool1:

Ja nie płaczę że daleko, bo do Bielska mam 80km w jedną i jeszcze ani razu nie powiedziałem że daleko...

Chodzi o to że jest już zimno i trzeba pomyśleć nad jakimś miejsce, bo ja godz. stać na dworze nie mam zamiaru jak jest +3C, a spot w aucie> mc drive i do domu mnie nie bawii... więc jak następnym razem nie będzie jakiejś reaktywacji, to ja dziękuję :cool1:

Przecież na nowym miejscu które wybadał Wiesiek jest restauracja wiec w czym problem? Ale jak sie pisze o miejscu z jedzeniem to jest marudzenie, nie rozumiem tego ni uja..

Opublikowano

Krzychu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:tongue4: :tongue4:

ja voll ich liebe alcohol :naughty:

narta synki do wieczora :)

Tyś je cały voll :polew:[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 11:42_________________________________________________

A MC mom w Wodzisławiu, więc nie ma sensu jechać do SR

Tomaszu a to dla nas przyjezdzasz na spota czy dla siebie?

Ja też gonie 25km w jedna strone zeby sie spotkac i nie płacze z tego powodu.

Cholernie irytujace jest to szukanie dziury w całym, przeciez nikt nikogo nie zmusza. ehh

Dla wszystkich :cool1:

Ja nie płaczę że daleko, bo do Bielska mam 80km w jedną i jeszcze ani razu nie powiedziałem że daleko...

Chodzi o to że jest już zimno i trzeba pomyśleć nad jakimś miejsce, bo ja godz. stać na dworze nie mam zamiaru jak jest +3C, a spot w aucie> mc drive i do domu mnie nie bawii... więc jak następnym razem nie będzie jakiejś reaktywacji, to ja dziękuję :cool1:

Przecież na nowym miejscu które wybadał Wiesiek jest restauracja wiec w czym problem? Ale jak sie pisze o miejscu z jedzeniem to jest marudzenie, nie rozumiem tego ni uja..

O jedzieniu marudził Wiesiek :cool1: dla mnie nie musi być restauracja, wystarczy budka z parówką :decayed: tylko żeby było ciepło i nie wiało.

Opublikowano

Jawohl, Mein Führer! :decayed:

:>

Opublikowano

Ale sie rozgadali :tongue4:

Spadam do roboty narta :hi:

Opublikowano

:hi: :hi:

Nie ma żarcia i czegoś ciepłego do picia to nie ma ludzi na spocie :gwizdanie:

O tym mówie, a wszystko było :P

Opublikowano

Nie ma żarcia i czegoś ciepłego do picia to nie ma ludzi na spocie :gwizdanie:

O tym mówie, a wszystko było :P

Cel był aby poddenerwać publiczność i się udało :naughty::decayed::polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

sory ale nie mogłem wczoraj wpaść na spota :(

PS. A co do budki z żarciem i postać to może MAKRO tam jest budka miejsce itd. [br]Dopisany: 17 Październik 2011, 18:34_________________________________________________

Opublikowano

PS. A co do budki z żarciem i postać to może MAKRO tam jest budka miejsce itd.

Tylko czy ta budka jest w środku, a poza tym z parkingu makro nas w 15min wyproszą :cool1:

[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 18:34_________________________________________________

Samochody są wszędzie, a motorki mam w d*pie :cool1: ja jadę przepisowo, to niech on też jedzie.

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

Samochody są wszędzie, a motorki mam w d*pie :cool1: ja jadę przepisowo, to niech on też jedzie.

Nie miaucz :tongue4:

Opublikowano

Samochody są wszędzie, a motorki mam w d*pie :cool1: ja jadę przepisowo, to niech on też jedzie.

Nie miaucz :tongue4:

To jest moje zdanie :tongue4:

Opublikowano

... ja jadę przepisowo, to niech on też jedzie.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

... ja jadę przepisowo, to niech on też jedzie.

:polew: :polew: :polew:

Zdarza mi się :decayed:

Opublikowano

... ja jadę przepisowo, to niech on też jedzie.

:polew: :polew: :polew:

:naughty: :naughty: :gwizdanie: :cool1:
Opublikowano

... ja jadę przepisowo, to niech on też jedzie.

:polew: :polew: :polew:

Zdarza mi się :decayed:

hmm.. może czasem :>

Opublikowano

badboy, Adi dziś ze szpitala wrócił :gwizdanie:

Opublikowano

badboy, Audi dziś ze szpitala wrócił :gwizdanie:

Audi dziś w szpitalu było :decayed:

no to gut :) w takim bądź razie nic poważnego mu nie było.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.