Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomek no weź spamietej go :kox: bo szaleje

Dej mi ryla :decayed:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 10:29_________________________________________________Dj Zordon - Golf III

:decayed::D

i co se chwolisz swoją domową kolekcją ulubionych piosenek

:polew: :polew: :polew:

Tyś je chwoli pupa :gwizdanie:

- zimówki założyłem

- olejek wymieniłem

- tarcze z poloneza wymieniłem

i kogo to obchodzi :facepalm:

[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 12:25_________________________________________________

Co tam Tomek napisze juz wiadomo :decayed: .

Prawda jest taka ,ze albo ktos takiego z Q szukal albo nie :wink4:.

0:20 quattro :polew: :polew: :polew: :polew: czyli ta reszta dziewczynek o której Krzysiek pisał :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry::hi:

A Ty co sie mlodszym wyslugujesz :tongue4:

Bo mniejsza krzywdę Ci zrobi :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :good:

[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 16:35_________________________________________________

...

- tarcze z poloneza wymieniłem

Myślę , że trzymasz to do mnie :cool1:

Opublikowano

...

- tarcze z poloneza wymieniłem

Myślę , że trzymasz to do mnie :cool1:

w tym momencie cytowałem m3rvina :gwizdanie: tą chwali d*pę :tongue4:

a heble do Ciebie będa mieć w przyszłym tyg. :cool1:

Opublikowano

za***iste, ale jak by nie laski to byś nie wstawił :evil:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

No i co koniec na dzisiaj :?:

Opublikowano

Wszyscy dupczą czy ki co :kox:

Opublikowano

Koza u Roberta obracają :polew:

A Dżeki co za strata :?:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Koza u Roberta obracają :polew:

Koza zdechła :confused4:

Opublikowano

Koza u Roberta obracają :polew:

Koza zdechła :confused4:

Bidula, a mówiłem Ci że nie masz tak ostro ją brać od zada :decayed:

Opublikowano

Uj z kozą :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry: chyba te stanie na zimnie w nd mnie rozlozylo :kwasny:
Opublikowano

Uj z kozą :naughty:

To do kogo się teraz będziesz przytulać, tylko nie mów że do tego Twojego kota :decayed::D

Opublikowano

Uj z kozą :naughty:

To do kogo się teraz będziesz przytulać, tylko nie mów że do tego Twojego kota :decayed::D

Byś mioł tako kotka doma to byś do twoji putni nawet nie wlazowoł :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 20:09_________________________________________________

:bry: chyba te stanie na zimnie w nd mnie rozlozylo :kwasny:

No to już między nóżki :naughty:

Opublikowano

:bry: chyba te stanie na zimnie w nd mnie rozlozylo :kwasny:

No to już między nóżki :naughty:

Jeszcze w robocie :kwasny: a potem nie ma warunkow :P

Opublikowano

:bry: chyba te stanie na zimnie w nd mnie rozlozylo :kwasny:

a mnie naszczescie nic sie nie dzieje choc juz myslalem ze bd zle :)

Opublikowano

:bry: chyba te stanie na zimnie w nd mnie rozlozylo :kwasny:

No to już między nóżki :naughty:

Jeszcze w robocie :kwasny: a potem nie ma warunkow :P

Nie rozumiem, jak nie ma warunków :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.