Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak nie ma warunkow tzn :?: rodzice za sciana :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie no ze nie mieszkamy jeszcze razem :D

Opublikowano

ee...to nie znaczy, ze nie idzie...dla chcacego nic trudnego :decayed:

Opublikowano

Nie no ze nie mieszkamy jeszcze razem :D

Zatkaj usta poduszką :decayed:

Opublikowano

i nawet starsi sie za sciana "nie licza" :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 20:23_________________________________________________

Nie no ze nie mieszkamy jeszcze razem :D

Zatkaj usta poduszką :decayed:

:polew: dobre i skuteczne :kox:

Opublikowano
:polew: :polew: :good: :good: ale sie dluzy...
Opublikowano

:polew: :polew: :good: :good: ale sie dluzy...

:mysli::co: :?:

Opublikowano

:polew: :polew: :good: :good: ale sie dluzy...

:mysli::co: :?:

No co czekanie :naughty:

Opublikowano

W robocie ciulaski :D

Opublikowano

aa... :wallbash: zem sie nie kapnal :tongue4:

bierz przyklad ze mnie ja juz rok prze weselem mieszkalem ze swoja...

no co musialem rozpoznac teren i jaka dzialke bd mial :decayed::naughty:

Opublikowano

aa... :wallbash: zem sie nie kapnal :tongue4:

bierz przyklad ze mnie ja juz rok prze weselem mieszkalem ze swoja...

no co musialem rozpoznac teren i jaka dzialke bd mial :decayed::naughty:

No i co teren lekko podmokły a działka też zarasta :gwizdanie:

Bez gumowców ani rusz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew:

:decayed: juz nie zarasta odpowiednio uprawiana ziemia i bez guminioQw :wink4::polew:

Opublikowano

aa... :wallbash: zem sie nie kapnal :tongue4:

bierz przyklad ze mnie ja juz rok prze weselem mieszkalem ze swoja...

no co musialem rozpoznac teren i jaka dzialke bd mial :decayed::naughty:

Nie kazdy ma tak dobrze :P

aa... :wallbash: zem sie nie kapnal :tongue4:

bierz przyklad ze mnie ja juz rok prze weselem mieszkalem ze swoja...

no co musialem rozpoznac teren i jaka dzialke bd mial :decayed::naughty:

No i co teren lekko podmokły a działka też zarasta :gwizdanie:

Bez gumowców ani rusz :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :good:

Opublikowano

wiesku, ale nie skupiajmy sie na mnie, bo to danielowi trza pomoc :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew:

:decayed: juz nie zarasta odpowiednio uprawiana ziemia i bez guminioQw :wink4::polew:

Zarasta, tylko regularne koszenie pomaga, no mam nadzieje że bez gumowców się w tą działkę pchasz :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 20:38_________________________________________________

wiesku, ale nie skupiajmy sie na mnie, bo to danielowi trza pomoc :decayed:

:polew: :polew: :polew:

No ja nie pomogę :no:

Opublikowano

:polew: :polew:

:decayed: juz nie zarasta odpowiednio uprawiana ziemia i bez guminioQw :wink4::polew:

Zarasta, tylko regularne koszenie pomaga, no mam nadzieje że bez gumowców się w tą działkę pchasz :gwizdanie:

:decayed::naughty:

daniel...jakbys mial ochote a starzy by byli za sciana, to mozemy z wieskiem zadzwonic do tych starych i powiedziec np ze auto im "zwedzaja" i wiesz jak szybko pobiegna nadol :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

wiesku, ale nie skupiajmy sie na mnie, bo to danielowi trza pomoc :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Mnie tam nie trza pomagac, radze sobie calkiem sprawnie :D[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 20:41_________________________________________________

:polew: :polew:

:decayed: juz nie zarasta odpowiednio uprawiana ziemia i bez guminioQw :wink4::polew:

Zarasta, tylko regularne koszenie pomaga, no mam nadzieje że bez gumowców się w tą działkę pchasz :gwizdanie:

:decayed::naughty:

daniel...jakbys mial ochote a starzy by byli za sciana, to mozemy z wieskiem zadzwonic do tych starych i powiedziec np ze auto im "zwedzaja" i wiesz jak szybko pobiegna nadol :decayed: :gwizdanie:

po 1. nie maja auta :D

po 2. oni nie sa zadnym problemem :P

Opublikowano

dobra...my tu gadu gadu o "uprawianiu swoich ziem" :decayed: a zona mnie duga :naughty:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 20:44_________________________________________________no nic trzeba sie zrelaksowac przed robota :decayed:

dobranoc tym co ida spac :hi: a szczesliwej co ida do roboty :hi:

Opublikowano

oni nie sa zadnym problemem :P

No to co :?:

Opublikowano
:hi: bry noc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.