Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

valeo w zupełności mnie zadowolą :)[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 19:52_________________________________________________robert jaki on ma dokładnie nick? to od razu uderzę :)

Bedziesz zadowolony :wink4::good:

Jego nick TOM77

PS. Ale masz ramiona przystosowane dla takich piór ? Od ( jakoś ) połowy 2004 roku w [b6] już były takie ORI montowane :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hammer świeci Ci sie to auto jak psie kulki, aż musiałem swojego wczoraj umyć :decayed:

[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 19:57_________________________________________________ja chcę właśnie kompletne wycieraczki :) razem z ramionami, chcę zmienić na tkz. banany. dlatego piszę wycieraczki a nie same pióra :)

wiem że laki coś gadał że pytał w ASO i jakoś 150zł komplet, aż się wierzyć nie chce może jakaś promocja była.

Opublikowano

Hammer świeci Ci sie to auto jak psie kulki, aż musiałem swojego wczoraj umyć :decayed:

Nie tylko Ty to zauważasz, koczki też się obracają :decayed: dobre kosmetyki i efekt jest :naughty:[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 20:00_________________________________________________jutro muszę opłukać auto, bo po 500km się trochę przykurzyło :gwizdanie:

Opublikowano

Hammer świeci Ci sie to auto jak psie kulki, aż musiałem swojego wczoraj umyć :decayed:

Nie tylko Ty to zauważasz, koczki też się obracają :decayed: dobre kosmetyki i efekt jest :naughty:

efekt jest, ale do tego musi być czarne auto :wink4:

na jakie partie części masz te zniżki ? bo chcę wymieniać termostat na zimę, i w grę wchodzi tylko ori.

Opublikowano

ja chcę właśnie kompletne wycieraczki :) razem z ramionami, chcę zmienić na tkz. banany. dlatego piszę wycieraczki a nie same pióra :)

wiem że laki coś gadał że pytał w ASO i jakoś 150zł komplet, aż się wierzyć nie chce może jakaś promocja była.

Same pióra to ~ 188 zł :cool1: Osobno to każde 103 zł kosztuje ( lewe i prawe jest takie samo )

Ramię wycieraczki ~ 140 zł ( 1 szt. :cool1: )

Wiem , że niedawno w MAGRO była promocja na taki zestaw ( ramiona + pióra ) za ~ 330 zł

Opublikowano

ja chcę właśnie kompletne wycieraczki :) razem z ramionami, chcę zmienić na tkz. banany. dlatego piszę wycieraczki a nie same pióra :)

wiem że laki coś gadał że pytał w ASO i jakoś 150zł komplet, aż się wierzyć nie chce może jakaś promocja była.

Same pióra to ~ 188 zł :cool1: Osobno to każde 103 zł kosztuje ( lewe i prawe jest takie samo )

Ramię wycieraczki ~ 140 zł ( 1 szt. :cool1: )

Wiem , że niedawno w MAGRO była promocja na taki zestaw ( ramiona + pióra ) za ~ 350 zł

http://allegro.pl/oryginalne-wycieraczki-ramiona-aero-audi-a4-b6-i1837308116.html

Opublikowano

Hammer świeci Ci sie to auto jak psie kulki, aż musiałem swojego wczoraj umyć :decayed:

Nie tylko Ty to zauważasz, koczki też się obracają :decayed: dobre kosmetyki i efekt jest :naughty:

efekt jest, ale do tego musi być czarne auto :wink4:

na jakie partie części masz te zniżki ? bo chcę wymieniać termostat na zimę, i w grę wchodzi tylko ori.

ori termostat 80zł + oring 6zł

ori czujnik temp. 29zł :cool1:

ogólnie na wszystko coś :wink4:

Opublikowano

ciekawe czy jeszcze aktualna :gwizdanie:

Znalazłem kiedyś na allegro , właśnie z MAGRO w takiej cenie ... musiałbyś zadzwonić zapytać :wink4:

[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 20:08_________________________________________________

No właśnie , znalazłeś :good: :good: :good:

Opublikowano

robert ostatnio coś pisałeś o jakimś zapachu do auta nie ? kupowałeś chyba blantowi, co to masz za zapaszki :decayed:? [br]Dopisany: 19 Październik 2011, 20:11_________________________________________________

Hammer świeci Ci sie to auto jak psie kulki, aż musiałem swojego wczoraj umyć :decayed:

Nie tylko Ty to zauważasz, koczki też się obracają :decayed: dobre kosmetyki i efekt jest :naughty:

efekt jest, ale do tego musi być czarne auto :wink4:

na jakie partie części masz te zniżki ? bo chcę wymieniać termostat na zimę, i w grę wchodzi tylko ori.

ori termostat 80zł + oring 6zł

ori czujnik temp. 29zł :cool1:

ogólnie na wszystko coś :wink4:

apropo termostatu to sie do Ciebie zgłoszę na dniach :wink4:

Opublikowano

apropo termostatu to sie do Ciebie zgłoszę na dniach :wink4:

:good:

[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 20:14_________________________________________________

robert ostatnio coś pisałeś o jakimś zapachu do auta nie ? kupowałeś chyba blantowi, co to masz za zapaszki :decayed:?

To ja zamawiałem, w aucie mam California Scents Coronado Cherry:wink4:

Opublikowano

apropo termostatu to sie do Ciebie zgłoszę na dniach :wink4:

:good:

[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 20:14_________________________________________________

robert ostatnio coś pisałeś o jakimś zapachu do auta nie ? kupowałeś chyba blantowi, co to masz za zapaszki :decayed:?

To ja zamawiałem, w aucie mam California Scents Coronado Cherry :wink4:

dobre te puszki ?

myślę nad tym :

http://www.sklep.polishangel.pl/index.php/adsad/zapachy/puszki/california-scents-original-spillproof-organic-air-fresheners-newport-new-car-42g.html

Opublikowano

Dobre, moga polecić :good:

fajny zapach i cały czas pachnie :naughty:

Opublikowano

ten cherry to jakas wiśnia ? :decayed:

Opublikowano

ten cherry to jakas wiśnia ? :decayed:

no coś w tym stylu :)

Opublikowano

Bierz "New Car" bo jestem ciekaw jak pachnie , podobno za***isty jest jeszcze "Balboa Bublegum" :wink4:

Opublikowano

Robert Ty też chciałeś te naklejki klubowe?

Wiesiek 2szt

Daniel 3szt

Artur 2szt

Ja 2szt

O kimś zapomniałem?

Opublikowano

Bierz "New Car" bo jestem ciekaw jak pachnie , podobno za***isty jest jeszcze "Balboa Bublegum" :wink4:

biorę ale choinkę bo nie bede brał w ciemno, jak bydzie capieć to co :decayed:

Opublikowano

Robert Ty też chciałeś te naklejki klubowe?

Wiesiek 2szt

Daniel 3szt

Artur 2szt

Ja 2szt

O kimś zapomniałem?

Ja chciołech 2 szt. :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.