Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomek a już myślałem, że masz może jakieś chody w Germanii :confused4: .

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gdzie?

Zabełków i Magro Rybnik :decayed::naughty::D

Nie dziwi mnie ta odpowiedz :polew:

Opublikowano

Gdzie?

Zabełków i Magro Rybnik :decayed::naughty::D

:polew: :polew: :polew:

I do roboty na noc

Opublikowano

Zabełków i Magro Rybnik :decayed::naughty::D

Z Magro się zgodzę :good: ale to pierwsze :no: ... w ogóle co to "Zabełków" ( czy jakoś tak :mysli: ) ? To jakaś wieś czy co ? :mysli:

Opublikowano

Tomek a już myślałem, że masz może jakieś chody w Germanii :confused4: .

Tam nic niema, mobile.de i trzeba szukać :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 19:25_________________________________________________

Zabełków i Magro Rybnik :decayed::naughty::D

Z Magro się zgodzę :good: ale to pierwsze :no: ... w ogóle co to "Zabełków" ( czy jakoś tak :mysli: ) ? :mysli:

Te uważej, bo sie kontakty z tel. wykasujesz i późnej będziesz pisać żebym Ci podał nr. do mamy :gwizdanie:

Opublikowano

Ojj Robert :kwasny:

Opublikowano

Ojj Robert :kwasny:

Co :wtf::mysli:

Opublikowano

Zabełków i Magro Rybnik :decayed::naughty::D

Z Magro się zgodzę :good: ale to pierwsze :no: ... w ogóle co to "Zabełków" ( czy jakoś tak :mysli: ) ? To jakaś wieś czy co ? :mysli:

Wyjeżdżasz z swd na Chalupki ,po drodze pytasz gdzie jest miejsce,w ktorym sie dziennie ,myje ,poleruje ,nablyszcza samochody -po tym pytaniu Cie juz kazdy tamtejszy mieszkaniec naprowadzi do miesciny Tomka :decayed:

Opublikowano
:decayed: :decayed: zimno się robi to się już nie chce :gwizdanie:
Opublikowano

No chlodno sie robi coraz bardziej :kwasny:

Opublikowano

No chlodno sie robi coraz bardziej :kwasny:

Ja już dzisiaj zimówki oglądałem ale do listopada się wstrzymam.

Opublikowano

Ja tez cos musze na te 17 znalezc .

Opublikowano

Wyjeżdżasz z swd na Chalupki ,po drodze pytasz gdzie jest miejsce,w ktorym sie dziennie ,myje ,poleruje ,nablyszcza samochody -po tym pytaniu Cie juz kazdy tamtejszy mieszkaniec naprowadzi do miesciny Tomka :decayed:

Aaaa... to tam jest ten Zabełków :notworthy::good:

:tongue4: :tongue4: :tongue4::decayed:

Opublikowano

W razie czego dzwon :naughty::decayed:

Opublikowano

Ja już dzisiaj zimówki oglądałem ale do listopada się wstrzymam.

Tomek kiedy będziesz miał to po czym fela "krwawi" , coś a'la "IronX" ? Chciałem sobie ładnie zimowy felunek wyczyścić i nawoskować przed sezonem :rolleyes:

[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 22:25_________________________________________________

W razie czego dzwon :naughty::decayed:

OK :good:

:decayed:

Opublikowano

Ja tez wezme tego specyfiku do czyszczenia alu jak bedziecie zamawiali :good:

Opublikowano

Ja biore tego z reala za 7€ :naughty::decayed:

Opublikowano

Kilka filmików jak działa IronX :

http://www.youtube.com/watch?v=b1xj81FKW8w&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=2WysJ2UdUGI&feature=fvwrel

[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 22:45_________________________________________________

robert czamu Cie teraz nie bydzie stęskniłech się za Tobą :embarrassed:

Jo tysz ;( :rolleyes:

A tak na serio to moja urodziny odprawia :wink4:

Opublikowano

Pieknie ten srodek dziala, musi byc fest zracy. a nie ma to wplywu na gume? [br]Dopisany: 14 Październik 2011, 23:11_________________________________________________Uwaga: Unikać kontaktu Iron X z powierzchniami chromowanymi, metalowymi, zaciskami hamulca, ciężarkami do wyważania kół oraz z powierzchniami punktowo lakierowanymi naprawami typu SMART.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.