Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hammer widziałem przed chwilą wściekłe Mondeo :decayed: musiał jebnąć innym autem.

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hammer widziałem przed chwilą wściekłe Mondeo :decayed: musiał walnąć innym autem.

Jutro może go odwiedza, to się może czegoś dowiem :decayed:

Opublikowano

a jeszcze nie wiem jak z furką ,jutro powinienem wiedzieć ,czy dostanę go na weekend z powrotem ,więc jeszcze nie piszę ,czy będę bo nie wiem jak z transportem :gwizdanie: :wink4:

Jakby co to wpadniemy po Was :)

Opublikowano
  • Autor

panowie myślicie, że któraś z tych fotek zasługuje aby ją wysłać do kalendarza klubowego :?: :embarrassed:

1.

ca714da036cc26b4m.jpg

2.

669d285e9f8daa33m.jpg

3.

b9ec504ac1f80a04m.jpg

4.

f449186a68534578m.jpg

5.

05dc024fc9c81b59m.jpg

6.

dd3bbcca44e12087m.jpg

7.

73f6656b5b071afbm.jpg

8.

a10777532d88f930m.jpg

9.

dd99caa967aa6f92m.jpg

10.

57020d0860656666m.jpg

11.

87d484e0f0a87ea5m.jpg

12.

81cd265cd3def45fm.jpg

trochę ich dużo ale nie umię się zdecydować.....

Opublikowano

jakby co to się zdzwonimy :wink4: , :notworthy: z góry ale zobaczymy jeszcze :wink4:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 22:04_________________________________________________

panowie myślicie, że któraś z tych fotek zasługuje aby ją wysłać do kalendarza klubowego :?: :embarrassed:

1.

ca714da036cc26b4m.jpg

2.

669d285e9f8daa33m.jpg

3.

b9ec504ac1f80a04m.jpg

4.

f449186a68534578m.jpg

5.

05dc024fc9c81b59m.jpg

6.

dd3bbcca44e12087m.jpg

7.

73f6656b5b071afbm.jpg

8.

a10777532d88f930m.jpg

9.

dd99caa967aa6f92m.jpg

10.

57020d0860656666m.jpg

11.

87d484e0f0a87ea5m.jpg

12.

81cd265cd3def45fm.jpg

trochę ich dużo ale nie umię się zdecydować.....

:no: sorki

jedź do H4mm3R'a on Ci zrobi fajne foto ,jakoś tak mu to fajnie wychodzi (nie wiedząc czemu :decayed:) , fotka musi być jak kobieta ...................

mieć to coś :wink4:

Opublikowano

panowie myślicie, że któraś z tych fotek zasługuje aby ją wysłać do kalendarza klubowego :?: :embarrassed:

1.

ca714da036cc26b4m.jpg

2.

669d285e9f8daa33m.jpg

3.

b9ec504ac1f80a04m.jpg

4.

f449186a68534578m.jpg

5.

05dc024fc9c81b59m.jpg

6.

dd3bbcca44e12087m.jpg

7.

73f6656b5b071afbm.jpg

8.

a10777532d88f930m.jpg

9.

dd99caa967aa6f92m.jpg

10.

57020d0860656666m.jpg

11.

87d484e0f0a87ea5m.jpg

12.

81cd265cd3def45fm.jpg

trochę ich dużo ale nie umię się zdecydować.....

Jak najbardziej się nadają , ale trochę szkoda , że już nie na alu :confused4:

Opublikowano

Arek6,11 :good:

Opublikowano
  • Autor

jedź do H4mm3R'a on Ci zrobi fajne foto

jak nie zrobie sam osobiście to nie będę wogóle wysyłał :wink4:

ale trochę szkoda , że już nie na alu

no szkoda, ale fotka ma być w stylu jesiennym więc myślełem że na stali będzie ok :embarrassed:

Opublikowano

nie po to kupil aparat zeby jezdzic do kogos robic foty :P

Opublikowano

jedź do H4mm3R'a on Ci zrobi fajne foto

jak nie zrobie sam osobiście to nie będę wogóle wysyłał :wink4:

to ma być fota furki ,a nie Twoja fota furki , jedź do Tomka :wink4: albo napisz mu by Ci wysłał foty mojego klekota z Bohumina np. :wink4: :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 22:24_________________________________________________

nie po to kupil aparat zeby jezdzic do kogos robic foty :P

spoko nie mówię nie :wink4:

Opublikowano

no szkoda, ale fotka ma być w stylu jesiennym więc myślełem że na stali będzie ok :embarrassed:

W sumie racja :good: ale też nikt nie powiedział , że "styl jesienny" to tylko stal :wink4:

jak nie zrobie sam osobiście to nie będę wogóle wysyłał :wink4:

I tak ma być :good: ... a nie , że Ci Hammer czy ktoś inny zrobi :wink4:

Opublikowano

spoko luzik ,widziałem foty przez niego robione dlatego chciałem Arkowi doradzić :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie mam presji by być w kalendarzu ale jak mi się kiedyś uda coś fajnego zrobić to czemu nie :wink4:

a z drugiej strony gdyby na fotkach auto było na felgach napewno były by foty lepsze :>

Opublikowano

robert czamu Cie teraz nie bydzie ? oprócz tego że jo byda :decayed: ? stęskniłech się za Tobą :embarrassed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 08:47_________________________________________________n75 kupie za dobre piniondze
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 08:47_________________________________________________n75 kupie za dobre piniondze

:hi: :hi:

jaki numer tego n75 bo mom 1 sztuka :)[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 10:13_________________________________________________

:hi: :hi:

:hi:
Opublikowano

spoko luzik ,widziałem foty przez niego robione dlatego chciałem Arkowi doradzić :wink4:

Niech się uczy, nie po to taki aparat kupił :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.