Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I tyle odpowiem podawać termin nie musi być w grudniu.

Za tydzień w sobota :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I tyle odpowiem podawać termin nie musi być w grudniu.

Za tydzień w sobota :gwizdanie:

A ja bym powiedział 11 listopada :naughty: Wolne wtedy będzie :gwizdanie:

Opublikowano

I tyle odpowiem podawać termin nie musi być w grudniu.

Za tydzień w sobota :gwizdanie:

A ja bym powiedział 11 listopada :naughty: Wolne wtedy będzie :gwizdanie:

No tak, pogany w piątek jedzą mięso :gwizdanie:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

I tyle odpowiem podawać termin nie musi być w grudniu.

Za tydzień w sobota :gwizdanie:

A ja bym powiedział 11 listopada :naughty: Wolne wtedy będzie :gwizdanie:

No tak, pogany w piątek jedzą mięso :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

toś doje.oł

Opublikowano

No tak, pogany w piątek jedzą mięso :gwizdanie:

Jakby co to jest święto , po drugie zawsze ( prawie zawsze ) impreza/spotkanie z pracy z golonką/piciem itp. jest w piątki :cool1:

Po trzecie kupisz se kotlet sojowy jak co :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

No tak, pogany w piątek jedzą mięso :gwizdanie:

Jakby co to jest święto , po drugie zawsze ( prawie zawsze ) impreza/spotkanie z pracy z golonką/piciem itp. jest w piątki :cool1:

Załatw dyspenza u farorza :good:

Opublikowano

Załatw dyspenza u farorza :good:

OK , specjalnie dla Ciebie :good:

Opublikowano

I tyle odpowiem podawać termin nie musi być w grudniu.

Za tydzień w sobota :gwizdanie:

A ja bym powiedział 11 listopada :naughty: Wolne wtedy będzie :gwizdanie:

No tak, pogany w piątek jedzą mięso :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

najlepiej smakuje przecież :decayed::naughty:

Opublikowano

najlepiej smakuje przecież :decayed::naughty:

Dokładnie :naughty:

A kiedyś nawet Papież powiedział , że m.in. górników takie rzeczy nie obowiązują :gwizdanie:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

jasne

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 19:44_________________________________________________jakby to siemian napisał to byłaby ironia (wiadomo :decayed:) ale ,że to Ty napisałeś :shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 19:45_________________________________________________rozwaliłeś mnie :cool1::decayed:

Opublikowano

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

! oczywiście bez urazy dla Andrzeja :wink4:

Opublikowano

Robert kaj to idziesz z tym młotkiem :decayed:

gornik_mlot450.jpeg[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 20:02_________________________________________________aaa na filmiku widać że Cie do roboty wołali :decayed:

strajk rosyjskich górników

Opublikowano

Witam klubowiczów :hi: :hi: :hi:

Będziecie na spocie ? Warto przejechać 50km , zastane kogokolwiek ?

pozdr.

Olo :hi:

Ostatnio miałeś być i Cię nie było :disgust:

Opublikowano

Witam klubowiczów :hi: :hi: :hi:

Będziecie na spocie ? Warto przejechać 50km , zastane kogokolwiek ?

pozdr.

Olo :hi:

:no: ,pierdziel to nie przyjeżdżaj :cool1: ,

nie będzie żarcia

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 20:16_________________________________________________wpadaj smiało :wink4::good:

Opublikowano

Robert kaj to idziesz z tym młotkiem :decayed:

gornik_mlot450.jpeg

Ja nie noszę takich ciężkich narzędzi :cool1:

Opublikowano

Kurde ale mieszacie, jeden focha wali :kox:że mnie nie było :tongue4:

Drugi że rzarcia nie będzie :polew: :polew: :polew:

Trzeci wcześniej że wakacje więc nie warto itd.. :confused4:

A jak przyjade najedzony to co będzie ktoś?

hiihii :naughty:

1 i 2 -Ci przyjeżdżają jak piszą ,że będą :gwizdanie: :tongue4::decayed:

możesz przyjechać najedzony ,najwyżej nie będziesz musiał nic w siebie wrzucać :wink4:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 20:26_________________________________________________ja jeszcze nie wiem jak z furką ,jutro powinienem wiedzieć ,czy dostanę go na weekend z powrotem ,więc jeszcze nie piszę ,czy będę bo nie wiem jak z transportem :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

po nadrobieniu tych kilku stron stwierdzam:

-w okresie zimowym spoty będą na 17:00, począwszy od następnego :!:

- Wiesiek dobry pomysł z tym golonkiem w CZ :good: . można się wybrać po 4 w samochodzie :naughty: ja proponuje ostatni weekend listopada :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.