Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:hi:

mogłeś Arku poprosić by jakimiś 2 litrami dobrze przepłukali układ

no chyba wiedzą że przy wymianie jedna butelka powinna iść na przepłukanie :blink:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

mogłeś Arku poprosić by jakimiś 2 litrami dobrze przepłukali układ

no chyba wiedzą że przy wymianie jedna butelka powinna iść na przepłukanie :blink:

:gwizdanie: nie wiem :no:

Opublikowano

:hi:

mogłeś Arku poprosić by jakimiś 2 litrami dobrze przepłukali układ

no chyba wiedzą że przy wymianie jedna butelka powinna iść na przepłukanie :blink:

yhy aż tak im ufasz :cool1: :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 10:22_________________________________________________Artur co robimy z Twoimi heblami u mnie :gwizdanie:

w sobotę podjadę zrobić z tym porządek :wink4:

Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 10:22_________________________________________________Artur co robimy z Twoimi heblami u mnie :gwizdanie:

w sobotę podjadę zrobić z tym porządek :wink4:

W sobote jestem w BB :gwizdanie:

Opublikowano

to nie w sobotę ,.................... :mysli:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 11:27_________________________________________________tylko nie wiem ,czy do końca tygodnia dam radę bo na pewno dziś i jutro będę bez furmanki :gwizdanie:

Opublikowano

oki

Opublikowano

to nie w sobotę ,.................... :mysli:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 11:27_________________________________________________tylko nie wiem ,czy do końca tygodnia dam radę bo na pewno dziś i jutro będę bez furmanki :gwizdanie:

co teraz rezają w silniku + 25ps :cool1::chytry:
Opublikowano

to nie w sobotę ,.................... :mysli:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 11:27_________________________________________________tylko nie wiem ,czy do końca tygodnia dam radę bo na pewno dziś i jutro będę bez furmanki :gwizdanie:

I co tam, jest jakiś postęp? Rozmawialem troche w tym temacie, no i nie ma opcji żebyś slyszal sprezyny zaworowe. Panewki mialeś zmieniane na wałku?

Opublikowano

to nie w sobotę ,.................... :mysli:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 11:27_________________________________________________tylko nie wiem ,czy do końca tygodnia dam radę bo na pewno dziś i jutro będę bez furmanki :gwizdanie:

co teraz rezają w silniku + 25ps :cool1::chytry:

nie ,chce tylko by pracował jak dawniej :wink4:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 11:42_________________________________________________

to nie w sobotę ,.................... :mysli:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 11:27_________________________________________________tylko nie wiem ,czy do końca tygodnia dam radę bo na pewno dziś i jutro będę bez furmanki :gwizdanie:

I co tam, jest jakiś postęp? Rozmawialem troche w tym temacie, no i nie ma opcji żebyś slyszal sprezyny zaworowe. Panewki mialeś zmieniane na wałku?

nie chodzi o to ,że je słyszę tylko ,że one nie pracują już tak jak powinny :gwizdanie:, zobaczymy po wymianie ,czy coś się zmieni :confused4:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 11:43_________________________________________________

zobaczymy ,czy to będzie to

Opublikowano

będzie będzie :wink4:

czy wiesz o tym że my posiadacze Tipa możemy sprawdzić Nm ile silnik wytwarza a co za tym idzie ile mniej/więcej mocy generuje

Opublikowano

będzie będzie :wink4:

czy wiesz o tym że my posiadacze Tipa możemy sprawdzić Nm ile silnik wytwarza a co za tym idzie ile mniej/więcej mocy generuje

A wiesz na ile to jest miarodajne :gwizdanie: i ma się w stosunku do rzeczywistości :gwizdanie:

Opublikowano

będzie będzie :wink4:

czy wiesz o tym że my posiadacze Tipa możemy sprawdzić Nm ile silnik wytwarza a co za tym idzie ile mniej/więcej mocy generuje

A wiesz na ile to jest miarodajne :gwizdanie: i ma się w stosunku do rzeczywistości :gwizdanie:

jak zrobili takie rubryki vcds podczas logowania chyba musi to być miarodajne bo inaczej po co by montowali te wszystkie czujniki

przecięz skrrzynia na podstawie tych wartości zmienia redukuje biegi

Opublikowano

będzie będzie :wink4:

czy wiesz o tym że my posiadacze Tipa możemy sprawdzić Nm ile silnik wytwarza a co za tym idzie ile mniej/więcej mocy generuje

A wiesz na ile to jest miarodajne :gwizdanie: i ma się w stosunku do rzeczywistości :gwizdanie:

jak zrobili takie rubryki vcds podczas logowania chyba musi to być miarodajne bo inaczej po co by montowali te wszystkie czujniki

przecięz skrrzynia na podstawie tych wartości zmienia redukuje biegi

I sam żeś na to wpad :decayed: bez pomocy tych z A6klubu :decayed:

Opublikowano

ktoś się napracował :rolleyes::)[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 11:55_________________________________________________zawsze mówili ,że dobra hamownia tylko prawdę powie :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

nie chodzi o to ,że je słyszę tylko ,że one nie pracują już tak jak powinny :gwizdanie:, zobaczymy po wymianie ,czy coś się zmieni

Nie ma takiej możliwości no ale sie przekonasz :) Co z panewkami ?

Opublikowano

panewki na wałkach zostały stare ,niby były dobre :gwizdanie:

Opublikowano

będzie będzie :wink4:

czy wiesz o tym że my posiadacze Tipa możemy sprawdzić Nm ile silnik wytwarza a co za tym idzie ile mniej/więcej mocy generuje

A wiesz na ile to jest miarodajne :gwizdanie: i ma się w stosunku do rzeczywistości :gwizdanie:

jak zrobili takie rubryki vcds podczas logowania chyba musi to być miarodajne bo inaczej po co by montowali te wszystkie czujniki

przecięz skrrzynia na podstawie tych wartości zmienia redukuje biegi

I sam żeś na to wpad :decayed: bez pomocy tych z A6klubu :decayed:

ja som mądraliński :tongue4:

myslisz że yny tyś je taki mądry :no: --- chciołbyś

ktoś się napracował :rolleyes::)[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 11:55_________________________________________________zawsze mówili ,że dobra hamownia tylko prawdę powie :gwizdanie: :wink4:

jak będziesz mioł gotowe mogymy se wybrać i ogarnąć ile kucyków zostało w stadzie :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.