Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i po basenie :)

do Gorzyc?

jakoś wola Bohumin :good:

Z Gorzycami ma złe wspomnienia , troszkę tam posiedział na oddziele zamkniętym wiec , już tamtędy nawet nie przejeżdża :gwizdanie: :cool1:

[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 19:41_________________________________________________

albo wazelinom se szmaruje :decayed: :decayed:

wiedziołech że te podejrzenia wazeliniarskie nie są bezpodstawne :polew: :polew:

No czekam ( przyznaj sie jak mi pisałeś , że mam być teraz nasmarowany wazeliną :rolleyes: ) , przyjedziesz w końcu :mysli::cool1::decayed: [br]Dopisany: 11 Październik 2011, 19:43_________________________________________________A zatkało kakao :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 19:44_________________________________________________Jednak synek się wylękał :gwizdanie: :decayed:

przejeżdżom tam codziennie :cool1: podziel się może swoimi wspomnieniami odnośnie tego miejsca :decayed:

Ty mosz za to kakao zatkane cały czas :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomek to jest tego kumpla co mi kiedyś gadałeś ?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=225271.0

opony są moje :decayed:

:mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 21:39_________________________________________________ :tongue4:

Opublikowano
:hi: spadam panowie bo trza w piecu napolić bo piździ a potym nyny bo zaś jutro charówa :wallbash:
Opublikowano

Tomek to jest tego kumpla co mi kiedyś gadałeś ?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=225271.0

opony są moje :decayed:

:mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 21:39_________________________________________________ :tongue4:

Tak tego kumpla ;)

Opublikowano

Tak tego kumpla ;)

Pożyczysz mi ? :rolleyes:

Opublikowano

:hi: spadam panowie bo trza w piecu napolić bo piździ a potym nyny bo zaś jutro charówa :wallbash:

kope lat byku :hi:

Opublikowano

:hi: spadam panowie bo trza w piecu napolić bo piździ a potym nyny bo zaś jutro charówa :wallbash:

Teraz ogień będziesz robił ? :mysli:

Lepiej się wyśpisz bez tego :cool1:

Narta :hi:

Opublikowano
Opublikowano

Czarny akryl :decayed:

Eeeee to ujowy :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 21:47_________________________________________________

Znam , ale dobre to jest :wink4:

Opublikowano

blant idz do swojej jak Ci czegoś brakuje :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

blant idz do swojej jak Ci czegoś brakuje :gwizdanie: :decayed:

moment tylko skończy oglądać film :tongue4::decayed:

Opublikowano

no nadrobione :wink4:

graty kolejnej setki :good:

no i mamy 1800 :gwizdanie:

1800 :guma:

:tongue4:

_________________________________________________

kutwa mać za późno :bag:

sekundy gorszy ale i tak gratki :naughty::wink4:

blant idz do swojej jak Ci czegoś brakuje :gwizdanie: :decayed:

moment tylko skończy oglądać film :tongue4::decayed:

:decayed:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

auto odstawione i wymiana płynu wspomagania zlecona, ciekawe czy pomoże....

Opublikowano

:hi:

mogłeś Arku poprosić by jakimiś 2 litrami dobrze przepłukali układ

Opublikowano
:hi: :hi:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 10:22_________________________________________________Artur co robimy z Twoimi heblami u mnie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.