Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry: :bry:
Opublikowano
  • Autor

panowie pamiętacie mój problem z układem wspomagania z zeszłego roku :?: wczoraj problem wrócił :wallbash: auto postało pół dnia na dworze (w niskiej temp) i znów pojawił się problem związany z blokowaniem się wspomagania :kwasny: całe lato był spokój. jak widać wpływ ma na to niska temperatura więc co to może być :?: płyn :?: pompa :?:

Opublikowano

zaczal bym od plynu, bo pewnie gestnieje i jest problem, a jesli nie to, to widocznie pompe szlag trafil skoro nie potrafi przecisnac starszego plynu.

Opublikowano

panowie pamiętacie mój problem z układem wspomagania z zeszłego roku :?: wczoraj problem wrócił :wallbash: auto postało pół dnia na dworze (w niskiej temp) i znów pojawił się problem związany z blokowaniem się wspomagania :kwasny: całe lato był spokój. jak widać wpływ ma na to niska temperatura więc co to może być :?: płyn :?: pompa :?:

:hi:

Arek tak jak pisze Daniel, wymień płyn mały koszt, później reszta.

Miałem tak w Golfie córy że zawieszała się pompa po wymianie płynu ustało, zawieszał się w niej jakiś zawór bo wystarczyło klepnąć w pompę i już wszystko działało. :wink4:

Opublikowano

2 tyg jezdzilem golfem I bez wspomagania :D jak siadlem do :a4fan: to kierownica sie sama kreci :P

Opublikowano

2 tyg jezdzilem golfem I bez wspomagania :D jak siadlem do :a4fan: to kierownica sie sama kreci :P

To teraz siła Pudziana w łapach :polew:

Opublikowano

a najlepsze ze przed wypadkiem myslalem że mi cos wspomaganie niedomaga bo ciezko sie kreci haha :P

Opublikowano
  • Autor

w zeszłym roku wymieniałem płyn na mineralny Febi, taki

plyn-do-ukladu-wspomagan_608.jpg

teraz też taki wlać czy proponujecie coś innego, lepszego :?:

jutro odstawiam auto do ASO to może i to przy okazji mi zrobią

Opublikowano

Arek płyn taki jak pisze instrukcja i żaden inny :decayed:

Opublikowano

Wieśku a co myslisz ze kto robi płyny dla VW/Audi ?

Opublikowano
  • Autor

Arek płyn taki jak pisze instrukcja i żaden inny :decayed:

czyli :?:

Opublikowano

Nie chodzi o firmę, chodzi mi o typ i właściwości.

Opublikowano

zielony mineral FEbi 6162 odpowiada temu g0040 co zaleca producent. byle nie lac czerwonego ATF

Opublikowano
  • Autor

Nie chodzi o firmę, chodzi mi o typ i właściwości.

no właśnie ten Febi to wszystko ma :cool1: a co Elsa na to :?: są tam jakieś informacje dotyczące tego :?:

Opublikowano

zielony mineral FEbi 6162 odpowiada temu g0040 co zaleca producent. byle nie lac czerwonego ATF

No i o to chodzi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zielony mineral FEbi 6162 odpowiada temu g0040 co zaleca producent. byle nie lac czerwonego ATF

No i o to chodzi :decayed:

no to przecież to ten co wyżej wkleiłem :chytry:

Opublikowano

A czy ja mówiłem że zły :tongue4:

Opublikowano

Nie chodzi o firmę, chodzi mi o typ i właściwości.

no właśnie ten Febi to wszystko ma :cool1: a co Elsa na to :?: są tam jakieś informacje dotyczące tego :?:

ELSA mówi lać ori za 2x wieksza cene z przeklejoną etykieta :D

Opublikowano
  • Autor

A czy ja mówiłem że zły :tongue4:

aaaaaa dyskusja merytoryczna.....

:baseball:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.