Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dowej i dwie przygarna :tongue4: rushoooofffffy sie tu bydzie wygrażoł :polew: :polew: :polew:

Na serio chcesz ? :cool1: :gwizdanie: :naughty:

Eeeee tam skopiemy mu przedni zderzak tak na początek :przebiegly:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dowej i dwie przygarna :tongue4: rushoooofffffy sie tu bydzie wygrażoł :polew: :polew: :polew:

Na serio chcesz ? :cool1: :gwizdanie: :naughty:

jak Ci to zrobi dobrze :)

niech Cie sztajger jutro też z kropki przywito :polew:

ida spać, trzymta sie synki :good:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 23:31_________________________________________________

dowej i dwie przygarna :tongue4: rushoooofffffy sie tu bydzie wygrażoł :polew: :polew: :polew:

Na serio chcesz ? :cool1: :gwizdanie: :naughty:

Eeeee tam skopiemy mu przedni zderzak tak na początek :przebiegly:

kopcie kopcie przestoł mi se podobać, jakiś ujowy :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

No tu Już do wyra bo mama zrobi :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

jak Ci to zrobi dobrze :)

niech Cie sztajger jutro też z kropki przywito :polew:

ida spać, trzymta sie synki :good:

A co mo sztajger z tym wspólnego ?

PS. ale sie wylękał :gwizdanie: :naughty:

kopcie kopcie przestoł mi se podobać, jakiś ujowy :sick3: :sick3: :sick3:

No , teraz dopiero do Ciebie to dotarło ? :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 23:38_________________________________________________

ida spać, trzymta sie synki :good:

Nara :hi::wink4:

[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 23:38_________________________________________________

No tu Już do wyra bo mama zrobi :bicz3: :bicz3: :bicz3:

No właśnie :gwizdanie: :polew::decayed:

Opublikowano

Jo też leca ,jutro Robert byda dzwonił do Cia :hi:

Opublikowano

Jo też leca ,jutro Robert byda dzwonił do Cia :hi:

Narka :hi:

Ja też spadam :hi:

Opublikowano

A panowie Andrzej robi na Pniówku bo go dziś tam widziałem jak stał przy swojej furce :tongue4::wink4:

:hi: :hi: Z kursu wracałem kumpel musiał w kszokach coś oddać :sick3: :sick3: :kwasny:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry: dzień Wszystkim

:hi: :hi: Z kursu wracałem kumpel musiał w kszokach coś oddać :sick3: :sick3: :kwasny:

Pod mojom grubom nooooooooo :disgust:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:hi: :hi: witom
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Heloł prezes :hi: Tyś w chacie :?:

Opublikowano

Pod mojom grubom nooooooooo :disgust:

:decayed: :decayed: :decayed:

Wiesiek ty tam ponoć na grziby chodzisz :tongue4::polew:

Opublikowano
  • Autor

Heloł prezes :hi: Tyś w chacie :?:

ano w chacie, przed 2:00 w nocy byłem na miejscu. tydzień bez internetu i tyle rozmów merytorycznych :gwizdanie:

Opublikowano

Arek pewnie nadrabia teraz zaleglosci :decayed:[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 10:18_________________________________________________Uprzedziles mnie :wink4: czesc Prezes :hi:

Opublikowano

Wiesiek ty tam ponoć na grziby chodzisz :tongue4

Nie zbierom grzibów na szczęści :gwizdanie:

ano w chacie, przed 2:00 w nocy byłem na miejscu. tydzień bez internetu i tyle rozmów merytorycznych :gwizdanie

No to pięknie.

Tak merytoryka się nam rozwinęła oraz dogłębne i wnikliwe badanie zagadnień techniczno - psychicznych problemów :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Techniczno-psychicznych :mysli:

:co:

:sarcastic:

Opublikowano

Techniczno-psychicznych :mysli:

:co:

:sarcastic:

Wiem, wiem.........Artur po ostatnich przejściach trudno Ci to zrozumieć :gwizdanie:

Opublikowano

dobry :hi:

po przerwie ani spamu nie nadrabiam :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.