Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na to coś :przebiegly:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na to coś :przebiegly:

krótko zwięźle i na temat, Wiesław mistrz ciętej riposty. :decayed::rolleyes:

Opublikowano

Nie cukruj bo pękna :decayed:

Opublikowano

:decayed:

Wytlumaczyl ,ze ho ho

Opublikowano

:decayed:

Wytlumaczyl ,ze ho ho

A nie jest tak :cool1:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

yno na Twoje 16" czy 15" czy co tam mosz d*py lecą, na moje ni :decayed:

Ja no , bo bez jakiś fajnych felg , auta itp. Ty nie masz szans na jakąś kobitkę :gwizdanie: Dawaj od razu 19" - zwiększysz szanse , że któraś Ci przynajmniej pomacha :naughty:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

yno na Twoje 16" czy 15" czy co tam mosz d*py lecą, na moje ni :decayed:

Ja no , bo bez jakiś fajnych felg , auta itp. Ty nie masz szans na jakąś kobitkę :gwizdanie: Dawaj od razu 19" - zwiększysz szanse , że któraś Ci pomacha :naughty:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

masz mniemanko o sobie pięknisiu :gwizdanie: :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:decayed:

Wytlumaczyl ,ze ho ho

A nie jest tak :cool1:

Jak nie jak tak :cool1::wink4:

[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 23:01_________________________________________________

masz mniemanko o sobie pięknisiu :gwizdanie: :cool1:

A gdzie w moim poście to zauważyłeś ? :mysli::cool1:

Opublikowano

je żeś na etapie machania dopiero ?

biedna Marzenka, a to za to efektów nie widać :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 23:03_________________________________________________

:decayed:

Wytlumaczyl ,ze ho ho

A nie jest tak :cool1:

Jak nie jak tak :cool1::wink4:

[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 23:01_________________________________________________

masz mniemanko o sobie pięknisiu :gwizdanie: :cool1:

A gdzie w moim poście to zauważyłeś ? :mysli::cool1:

szkrobej se po tej brodzie, może coś wymyślisz :decayed:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 23:03_________________________________________________a na żywo zawsze z Ciebie taki miły i sympatyczny człowiek był, a zza klawiatury istny czort :decayed:

Opublikowano

je żeś na etapie machania dopiero ?

Na takim etapie to Ty jesteś , niedawno nawet się tym chwaliłeś :cool1: Ja już synku dawno jestem po takim "etapie" :facepalm::guma:

biedna Marzenka, a to za to efektów nie widać :polew: :polew: :polew:

Takie cyt. "efekty" jakie mam mi wystarczają , jej tym bardziej :cool1: ... lepiej zajmij się Twoimi "efektami" , których zresztą w ogóle nie ma :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Spoko mi tu , zaroz widać że zły wrócił i spam pójdzie :decayed:

Opublikowano

Spoko mi tu , zaroz widać że zły wrócił i spam pójdzie :decayed:

Spam też "szedł" jak go nie było :cool1:

:decayed:

Opublikowano

je żeś na etapie machania dopiero ?

Na takim etapie to Ty jesteś , niedawno nawet się tym chwaliłeś :cool1: Ja już synku dawno jestem po takim "etapie" :facepalm::guma:

biedna Marzenka, a to za to efektów nie widać :polew: :polew: :polew:

Takie cyt. "efekty" jakie mam mi wystarczają , jej tym bardziej :cool1: ... lepiej zajmij się Twoimi "efektami" , których zresztą w ogóle nie ma :gwizdanie: :cool1:

pierd#$%#$% pierdo23434l ja posłucham a Twoich efektów pracy jak nie było tak nima :decayed:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 23:18_________________________________________________

Spoko mi tu , zaroz widać że zły wrócił i spam pójdzie :decayed:

Spam też "szedł" jak go nie było :cool1:

:decayed:

bardziej Twej tesknoty żeś już nie umioł wyrazić, jak uroczo :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 23:19_________________________________________________jakiś nerwowy żeś se zrobił, spuś z tego krziża :gwizdanie: :decayed:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 23:19_________________________________________________chyba że wolisz być po tej drugiej stronie, to siemian zapraszo na wazelinka :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Te synek my tu porządek stanowimy :baseball: :baseball: :baseball:

Opublikowano

Te synek my tu porządek stanowimy :baseball: :baseball: :baseball:

normalnie fofo, ormo i zomo ,a już po 10ej to dupia spać :decayed:

Opublikowano

Te synek my tu porządek stanowimy :baseball: :baseball: :baseball:

Trzeba byłoby mu z jakiego kropka doj**ać :mysli:

Opublikowano

Te synek my tu porządek stanowimy :baseball: :baseball: :baseball:

normalnie fofo, ormo i zomo ,a już po 10ej to dupia spać :decayed:

No właśnie już downo po bajeczce :naughty:

Opublikowano

Te synek my tu porządek stanowimy :baseball: :baseball: :baseball:

Trzeba byłoby mu z jakiego kropka doj**ać :mysli:

dowej i dwie przygarna :tongue4: rushoooofffffy sie tu bydzie wygrażoł :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dowej i dwie przygarna :tongue4: rushoooofffffy sie tu bydzie wygrażoł :polew: :polew: :polew:

Na serio chcesz ? :cool1: :gwizdanie: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.