Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

arturo wazelinka czeka, przyjezdzasz?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

yebany :polew: :polew: :polew:

widać się chłopak rozmarzył... :polew: :polew: :polew:

Ty tu nie podpuszczaj po Cię zakapujemy za nielegalne przekraczanie granicy, bez wymaganych dokument i braku wizy wjazdowej. :przebiegly:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

arturo wazelinka czeka, przyjezdzasz?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

yebany :polew: :polew: :polew:

widać się chłopak rozmarzył... :polew: :polew: :polew:

:blink:

:no:

:no:

:no: i jeszcze raz nie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Artur zmień kolegów na hetero :wink4:

Ja nie mam takich problemów jak siemian :cool1:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 20:22_________________________________________________

:hi:

Heloł

Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

Kaś był pucyaucie jedyn :naughty:

Opublikowano

A panowie Andrzej robi na Pniówku bo go dziś tam widziałem jak stał przy swojej furce :tongue4::wink4:

Opublikowano

Robert powiedz Marzenie że do tego mojego Samsunga Galaxy Ace jest biała tylna klapka w zestawie :wink4:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 20:30_________________________________________________

A panowie Andrzej robi na Pniówku bo go dziś tam widziałem jak stał przy swojej furce :tongue4::wink4:

Który Andrzej :?:

Opublikowano

Robert powiedz Marzenie że do tego mojego Samsunga Galaxy Ace jest biała tylna klapka w zestawie :wink4:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 20:30_________________________________________________

A panowie Andrzej robi na Pniówku bo go dziś tam widziałem jak stał przy swojej furce :tongue4::wink4:

Który Andrzej :?:

która szybko sie brudzi :wink4:

on ma nick srb...[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 20:32_________________________________________________jezdzi b7

Opublikowano

Aaaaa czarna B7 vs Hammer

Opublikowano

Andrzej ( tzw. pepoż) robi na Jankowicach :cool1:

[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 20:43_________________________________________________Robi w straży wewnątrzzakładowej i połapał fuchę , wozi różnych ważnych gości to tu , to tam :wink4:

[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 20:44_________________________________________________

Robert powiedz Marzenie że do tego mojego Samsunga Galaxy Ace jest biała tylna klapka w zestawie :wink4:

Wiem o tym :wink4:

Opublikowano

Robert mom całe auto zakurzone :gwizdanie:

Opublikowano

Robert mom całe auto zakurzone :gwizdanie:

Ja też :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Robi w straży wewnątrzzakładowej i połapał fuchę , wozi różnych ważnych gości to tu , to tam :wink4:

Oni na każdej grubie wożą napitych szefów do dom i na k**wy, coś o tym wiem :naughty:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 20:48_________________________________________________

Robert mom całe auto zakurzone :gwizdanie:

Ja też :gwizdanie: :cool1:

No co jo też, chytej sie :tongue4:

Opublikowano

No co jo też, chytej sie :tongue4:

W sobotę zawsze auto myję :wink4:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 20:51_________________________________________________Prawie co żech skończył prać mikrofibry , gąbki itp. po wczorajszej zabawie z Hammer'owym autem

Opublikowano

No to dobra wytrzymia do soboty :kox:

Opublikowano

:hi: :hi: dobry synki '

Robert - desire ók: 700

Artur - dzieki szefie :naughty:

Opublikowano

Heloł Krzycho :hi:

Opublikowano

zwichnąłem se ręka w ostatnim turnieju i od jutra z tydzień niema jeżdżenia - musza se relanium kupić abo kolegi do picia znaleźć - dostana do łba inaczej :tongue4:

Opublikowano

:hi: :hi: dobry synki '

Robert - desire ók: 700

:hi:

Na razie odpuszczam temat :wink4: Możliwe , że dopiero po nowym roku coś bym kupił :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.