Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wypilismy po kawie i kazdy pojechal w swoja strone :wink4: .

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wypilismy po kawie i kazdy pojechal w swoja strone :wink4: .

no proszę - niby anty siemianowy a na kawkę razem chodzą :polew: :polew: :polew:

ZDRADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:polew:

Opublikowano

No jak juz zadzwonil i mnie tak prosil to sie zgodzilem :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No jak juz zadzwonil i mnie tak prosil to sie zgodzilem :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

opowiedz nam jak bardzo cię prosił :mysli:
Opublikowano

Jadę sobie wczoraj ok. 22.30 spokojnie 1.30-1.40km/h trasą Żory/Pawłowice a tu ktoś pędzi ok 2.00km/h lewym pasem, najpierw przeszedł Siemian, a za nim..... Artur szaleniec :naughty: no i mieliśmy mini spocik na stacji Uniwar :gwizdanie: .

Opublikowano

Jadę sobie wczoraj ok. 22.30 spokojnie 1.30-1.40km/h trasą Żory/Pawłowice a tu ktoś pędzi ok 2.00km/h lewym pasem, najpierw przeszedł Siemian, a za nim..... Artur szaleniec :naughty: no i mieliśmy mini spocik na stacji Uniwar :gwizdanie: .

czyli to trójkącik był :banan1::banan2:
Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 08:20_________________________________________________

Jadę sobie wczoraj ok. 22.30 spokojnie 1.30-1.40km/h trasą Żory/Pawłowice a tu ktoś pędzi ok 2.00km/h lewym pasem, najpierw przeszedł Siemian, a za nim..... Artur szaleniec :naughty: no i mieliśmy mini spocik na stacji Uniwar :gwizdanie: .

czyli to trójkącik był :banan1::banan2:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jadę sobie wczoraj ok. 22.30 spokojnie 1.30-1.40km/h trasą Żory/Pawłowice a tu ktoś pędzi ok 2.00km/h lewym pasem, najpierw przeszedł Siemian, a za nim..... Artur szaleniec :naughty: no i mieliśmy mini spocik na stacji Uniwar :gwizdanie: .

czyli to trójkącik był :banan1::banan2:

:polew:

Opublikowano

Ojj Gryfi Gryfi :gwizdanie:

Opublikowano

Sie mowi oj Gryfik Gryfik :polew:

Opublikowano

Sie mowi oj Gryfik Gryfik :polew:

:ssij: Artoorro
Opublikowano

Sie mowi oj Gryfik Gryfik :polew:

:ssij: Artoorro

Nie mów tak, bo jeszcze weźmie to na poważnie :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

Sie mowi oj Gryfik Gryfik :polew:

:ssij: Artoorro

Nie mów tak, bo jeszcze weźmie to na poważnie :decayed::polew: :polew:

:polew: :polew:
Opublikowano

H4mm3R'ek :facepalm:

Opublikowano

:decayed: :decayed:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 09:38_________________________________________________

H4mm3R'ek :facepalm:

teraz mi zmiękczasz :blink:

Opublikowano

Gupek :polew:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 09:43_________________________________________________Nie mam pytan :disgust:

Opublikowano

Gupek :polew:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 09:43_________________________________________________Nie mam pytan :disgust:

a mam cię :polew: :polew: :polew:

bawię się w siemiana :decayed:

Opublikowano

Gupek :polew:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 09:43_________________________________________________Nie mam pytan :disgust:

Wyszło szydło z worka :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Z rana Panowie.

Widzę jednak że do BB bez wazeliny ni ma co :shocked:

Artur jak przyjedzie teraz na naszego spota to pół godziny w izolatce musi być co by się upewnić ,czy mu nic nie dolega. :gwizdanie:

Opublikowano

Tyle, ze to bylo special :tongue4:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 09:56_________________________________________________ :sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.