Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmm czy oni nas nie lubia czy maja tak pojechane czy takie wyszukane poczucie humoru :decayed:

no pieprzy.. jak bedzie padac to anulowywujemy naszo wycieczka :confused4:

Cysarok to takie dziwne stworzenie prehistoryczne , które nie wiedzieć dlaczego ale jeszcze żyje. :kox:

Co do wyjazdu no to oczywiste.

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to pojechali nam ostro :gwizdanie:

hmm czy oni nas nie lubia czy maja tak pojechane czy takie wyszukane poczucie humoru :decayed:

tak siemian i wyszukane poczucie humoru :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tak siemian i wyszukane poczucie humoru

Raczej pojechane :polew: :polew: :polew:

On ma u mnie już nagrabione za watek Sevesa, może jednak pojadę :evil:

Opublikowano

To o 17:15 spotykamy sie w Pawłowicach na stacji Uniwar :evil:

Opublikowano

nie nie to nie poczucie humoru, ja was poporostu nie lubie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ufff ulżyło mi ,już sie bałem ,że będziesz sie chcial zakolegowac :sick3::disgust:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 11:37_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

Daniel i jak ,Krycha dzwonił ?[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 11:44_________________________________________________

Dobra ,jak ktos bedzie jechac chcial na 18 do BB to piszcie,ja jade :gwizdanie: ,H4mm3R Ty?

Opublikowano

nie nie to nie poczucie humoru, ja was poporostu nie lubie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Cały czas miałem taka nadzieje :baseball: :baseball: :baseball:

:polew: :polew: :polew:

:hi: :hi:

Można samemu spróbować skasować crash data

Opublikowano

Jak Wiesiu ? Moj sterownik to bosch 8D0 959 655 L

Opublikowano

Jak Wiesiu ? Moj sterownik to bosch 8D0 959 655 L

No to trza spróbować.

Znajdź pin out i na stole dziada podłączyć i skasować ,może się uda.

Opublikowano

Dobra ,jak ktos bedzie jechac chcial na 18 do BB to piszcie,ja jade :gwizdanie: ,H4mm3R Ty?

Ja jade do Żor na rehe, a później zapowiada się na deszcz, więc nie bardzo...

Opublikowano

Daniel PW[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 12:13_________________________________________________

Dobra ,jak ktos bedzie jechac chcial na 18 do BB to piszcie,ja jade :gwizdanie: ,H4mm3R Ty?

Ja jade do Żor na rehe, a później zapowiada się na deszcz, więc nie bardzo...

No właśnie pogoda się coś pierdzieli, ale ja i tak tym razem bym nie jechał.

Opublikowano

Najwyzej sam pojade :tongue4:

Opublikowano

Jechał bym ale w baku pusto ;( no i pogoda rzeczywiście coś nie teges ;(

Opublikowano

:hi: :hi: dobry ale żeście naskrobali

jak będziecie rozklejać/rozbierać Siemianowe auto przywieźcie gifty :tongue4:

Artur robisz jutro w SJZ

Opublikowano

Najwyzej sam pojade :tongue4:

Tym klekotem, którego miałeś oszczędzać :gwizdanie:

Opublikowano

To o 17:15 spotykamy sie w Pawłowicach na stacji Uniwar :evil:

Szkoda, że muszę zaraz iść do roboty, bo też bym pojechał :( .

Opublikowano

No ja też :evil: ;([br]Dopisany: 05 Październik 2011, 13:33_________________________________________________Ale najbardziej podoba mi się to że w jednym dniu łyknęliśmy Kujawsko pomorskie i BB :decayed:

Opublikowano

No to niezle :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.