Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

50 dych modul, kasowanie 80-100 a nie ma pewnosci ze dobrze zrobione, to ze kontrolka zgasnie nic nie gwarantuje

To można nawet samemu zrobić kablem, trzeba tylko na necie poszukać bo jest na 100 %, przepisuje się tylko bity.

Ja tam nie wiem, wole w to nie ingerowac, moglem kupic prawidlowy ale zajebalem sprawe, nie da sie ukryc. I tak wszystko po kolei..

Daniel nie ma sie co nerwowac.. wez na spokojnie ;)

jesli furki potrzebujesz a wiadomo pewnie tak to moze zrob najwazniejsze.. a pierdolki zostaw na potem wiadomo bez poduszki zajedziesz... moze to wiadomo glupie ale moze mniej stresu przy tym wszystkim a potem bedzie czas i wszystko pomalutku na glanc wykonczysz :evil:

:wink4:

Nie przejdzie mi przegladu pokolizyjnego ze swiecaca kontrolka ;/

wyciągnij licznik ,żaróweczkę off

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

50 dych modul, kasowanie 80-100 a nie ma pewnosci ze dobrze zrobione, to ze kontrolka zgasnie nic nie gwarantuje

To można nawet samemu zrobić kablem, trzeba tylko na necie poszukać bo jest na 100 %, przepisuje się tylko bity.

Ja tam nie wiem, wole w to nie ingerowac, moglem kupic prawidlowy ale zajebalem sprawe, nie da sie ukryc. I tak wszystko po kolei..

Daniel nie ma sie co nerwowac.. wez na spokojnie ;)

jesli furki potrzebujesz a wiadomo pewnie tak to moze zrob najwazniejsze.. a pierdolki zostaw na potem wiadomo bez poduszki zajedziesz... moze to wiadomo glupie ale moze mniej stresu przy tym wszystkim a potem bedzie czas i wszystko pomalutku na glanc wykonczysz :evil:

:wink4:

Nie przejdzie mi przegladu pokolizyjnego ze swiecaca kontrolka ;/

no nie gadaj :kwasny:

serio? a co do sprawnosci samochodu ma swiecaca kontrolka airbaga :wallbash: nawet nie wiedzialem o tym :no:

Opublikowano

50 dych modul, kasowanie 80-100 a nie ma pewnosci ze dobrze zrobione, to ze kontrolka zgasnie nic nie gwarantuje

To można nawet samemu zrobić kablem, trzeba tylko na necie poszukać bo jest na 100 %, przepisuje się tylko bity.

Ja tam nie wiem, wole w to nie ingerowac, moglem kupic prawidlowy ale zajebalem sprawe, nie da sie ukryc. I tak wszystko po kolei..

Daniel nie ma sie co nerwowac.. wez na spokojnie ;)

jesli furki potrzebujesz a wiadomo pewnie tak to moze zrob najwazniejsze.. a pierdolki zostaw na potem wiadomo bez poduszki zajedziesz... moze to wiadomo glupie ale moze mniej stresu przy tym wszystkim a potem bedzie czas i wszystko pomalutku na glanc wykonczysz :evil:

:wink4:

Nie przejdzie mi przegladu pokolizyjnego ze swiecaca kontrolka ;/

zrób mi fotę tego jak to wyglada -wyślij zdjątko ,a ja jutro u mnie popytam na stacji :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 23:44_________________________________________________chłopaki też czasem coś potrzebują z mojego podwórka :gwizdanie:

Opublikowano

50 dych modul, kasowanie 80-100 a nie ma pewnosci ze dobrze zrobione, to ze kontrolka zgasnie nic nie gwarantuje

To można nawet samemu zrobić kablem, trzeba tylko na necie poszukać bo jest na 100 %, przepisuje się tylko bity.

Ja tam nie wiem, wole w to nie ingerowac, moglem kupic prawidlowy ale zajebalem sprawe, nie da sie ukryc. I tak wszystko po kolei..

Daniel nie ma sie co nerwowac.. wez na spokojnie ;)

jesli furki potrzebujesz a wiadomo pewnie tak to moze zrob najwazniejsze.. a pierdolki zostaw na potem wiadomo bez poduszki zajedziesz... moze to wiadomo glupie ale moze mniej stresu przy tym wszystkim a potem bedzie czas i wszystko pomalutku na glanc wykonczysz :evil:

:wink4:

Nie przejdzie mi przegladu pokolizyjnego ze swiecaca kontrolka ;/

wyciągnij licznik ,żaróweczkę off

hmm chyba nie idzie tak zrobic.

50 dych modul, kasowanie 80-100 a nie ma pewnosci ze dobrze zrobione, to ze kontrolka zgasnie nic nie gwarantuje

To można nawet samemu zrobić kablem, trzeba tylko na necie poszukać bo jest na 100 %, przepisuje się tylko bity.

Ja tam nie wiem, wole w to nie ingerowac, moglem kupic prawidlowy ale zajebalem sprawe, nie da sie ukryc. I tak wszystko po kolei..

Daniel nie ma sie co nerwowac.. wez na spokojnie ;)

jesli furki potrzebujesz a wiadomo pewnie tak to moze zrob najwazniejsze.. a pierdolki zostaw na potem wiadomo bez poduszki zajedziesz... moze to wiadomo glupie ale moze mniej stresu przy tym wszystkim a potem bedzie czas i wszystko pomalutku na glanc wykonczysz :evil:

:wink4:

Nie przejdzie mi przegladu pokolizyjnego ze swiecaca kontrolka ;/

no nie gadaj :kwasny:

serio? a co do sprawnosci samochodu ma swiecaca kontrolka airbaga :wallbash: nawet nie wiedzialem o tym :no:

rozne kraza opinie, najczesciej ze jesli auto jest w jakis system bezpieczenstwa wyposazony a jest on nieaktywny to nie przejdzie[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 23:46_________________________________________________

50 dych modul, kasowanie 80-100 a nie ma pewnosci ze dobrze zrobione, to ze kontrolka zgasnie nic nie gwarantuje

To można nawet samemu zrobić kablem, trzeba tylko na necie poszukać bo jest na 100 %, przepisuje się tylko bity.

Ja tam nie wiem, wole w to nie ingerowac, moglem kupic prawidlowy ale zajebalem sprawe, nie da sie ukryc. I tak wszystko po kolei..

Daniel nie ma sie co nerwowac.. wez na spokojnie ;)

jesli furki potrzebujesz a wiadomo pewnie tak to moze zrob najwazniejsze.. a pierdolki zostaw na potem wiadomo bez poduszki zajedziesz... moze to wiadomo glupie ale moze mniej stresu przy tym wszystkim a potem bedzie czas i wszystko pomalutku na glanc wykonczysz :evil:

:wink4:

Nie przejdzie mi przegladu pokolizyjnego ze swiecaca kontrolka ;/

zrób mi fotę tego jak to wyglada -wyślij zdjątko ,a ja jutro u mnie popytam na stacji :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 23:44_________________________________________________chłopaki też czasem coś potrzebują z mojego podwórka :gwizdanie:

ale fotke czego Arturze?

Opublikowano

chlopaki a moze pociagniemy do 2000 co? to jest chwila pare stron fruuu i sie kladziemy :naughty:

Opublikowano

Daniel fotkę jak to teraz świeci na włączonym zapłonie bo pewnie furki nie odpalasz :cool1::mysli: :gwizdanie:

chlopaki a moze pociagniemy do 2000 co? to jest chwila pare stron fruuu i sie kladziemy :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

by się Arek wściekł,że przez 1 noc tyle poszło :decayed:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 23:50_________________________________________________moment ide na dymka :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

nie mam mozliwosci bo auto stoi u szwagra, swieci tak jak normalnie po zaplonie tylko ze nie gasnie :)

Opublikowano

popytam jutro i Ci tyrknę :wink4:

Opublikowano

Daniel fotkę jak to teraz świeci na włączonym zapłonie bo pewnie furki nie odpalasz :cool1::mysli: :gwizdanie:

chlopaki a moze pociagniemy do 2000 co? to jest chwila pare stron fruuu i sie kladziemy :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

by się Arek wściekł,że przez 1 noc tyle poszło :decayed:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 23:50_________________________________________________moment ide na dymka :gwizdanie: :wink4:

aaaa tam zrozumiałby w końcu to dla dobra wspólnego :decayed:

Opublikowano

:decayed::good: ,nie braknie nam czasu do rana ? :gwizdanie: :mysli:

btw mi się pepsi kończy do drinów :confused4:

Opublikowano

mam cala, wpadaj :D

Opublikowano

nie mam mozliwosci bo auto stoi u szwagra, swieci tak jak normalnie po zaplonie tylko ze nie gasnie :)

Daniel zawsze sie mozesz dogadac..

mi sie wydaje ze powien podbic, a w najgorszym wypadku cos mozesz sprobowac sciemnic i podbije tylko moze troche drozej wziasc :P

przeciez zawsze przeglad mogl byc wszystko ok a czujnik padl pozniej :gwizdanie:

Opublikowano

koleś odpowiedzialny za zaopatzrenie (kurna to chyba ja :gwizdanie: ) dostanie po uszach :wink4::)

Opublikowano

mam cala, wpadaj :D

:decayed::good: ,nie braknie nam czasu do rana ? :gwizdanie: :mysli:

btw mi się pepsi kończy do drinów :confused4:

no fakt czas mamy slaby :tongue4:

a ja wpier.dalam czarne oliwki z biedrony i pije ... reddsa :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mam cala, wpadaj :D

:blink:

ale ja już mam troszkę wlane ,więc nie dam rady :disgust:

Opublikowano

Zobaczymy co Krycha zorganizuje, w pt juz najpozniej musi przejsc przeglad zeby dowod odebrac ;/

Opublikowano

btw jak mnie wkurw to klikanie w cytaty.. za kazdym razem klikam to przechodzi strona w dol ciuuuul i wszystko znika i zajs musze klikac :rolleyes:

Opublikowano

mam cala, wpadaj :D

:blink:

ale ja już mam troszkę wlane ,więc nie dam rady :disgust:

ja sacze tylko pepsi bo przez te auto w alkoholizm popadne :P

Opublikowano

a ja wpier.dalam czarne oliwki z biedrony i pije ... reddsa :polew: :polew: :polew:

no ja tylko trinkuje sobie :wink4:

Opublikowano

Daniel nie nerwuj sie bedzie dobrze ;)

nie ma co se zdrowia nerwami psuc :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.