Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Arturoo oni nie przyjada. Przecież dużo paliwa by przepalili... :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 14:29_________________________________________________wreszcie spam nadrobiony :zemdlal:

Opublikowano

Siemian nie mow chop :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie byłem obadać nowe miejsce na nasze spoty o którym mówił Arek.

Jest zadaszenie, plac parkingowy, myjnia i stacja paliw. :wink4:

20111005141205.jpg

20111005141158.jpg

Artur i coś dla Ciebie :naughty:

Praktycznie na miejscu

20111005142024.jpg

i troszkę dalej ok. 600m

20111005141832.jpg

Myślę że na następnym spocie zrobimy przenosiny :decayed:

Opublikowano

Panowie byłem obadać nowe miejsce na nasze spoty o którym mówił Arek.

Jest zadaszenie, plac parkingowy, myjnia i stacja paliw. :wink4:

20111005141205.jpg

20111005141158.jpg

Artur i coś dla Ciebie :naughty:

Praktycznie na miejscu

20111005142024.jpg

i troszkę dalej ok. 600m

20111005141832.jpg

Myślę że na następnym spocie zrobimy przenosiny :decayed:

piiieeeeeekna robota Wiesiek :good:

ciekawe co na to Arturo :gwizdanie:

:tongue4:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 15:23_________________________________________________

No ja też :evil: ;([br]Dopisany: 05 Październik 2011, 13:33_________________________________________________Ale najbardziej podoba mi się to że w jednym dniu łyknęliśmy Kujawsko pomorskie i BB :decayed:

:oklaski: no wlasnie i zajs okazja :drunk:

:decayed:

Opublikowano

:oklaski: no wlasnie i zajs okazja :drunk:

:decayed:

No problem

Opublikowano

:bry::hi:

Tyle spamu do czytania :zemdlal:

:good::wink4:

Opublikowano

To nie spam to sama merytoryczna dyskusja na temat........................ :naughty:

Opublikowano

To nie spam to sama merytoryczna dyskusja na temat........................ :naughty:

No tak , zapomniałem , przepraszam :embarrassed:

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 16:23_________________________________________________Ida na plac , potem tu zajrzę jeszcze :wink4:

Opublikowano

Wiesiek ale żeś ładnie wyczaił :)

kaj to jest dokładnie ???

Opublikowano

Ida zakurzyć :naughty:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 16:24_________________________________________________

Wiesiek ale żeś ładnie wyczaił :)

kaj to jest dokładnie ???

To nie jo to Arek, i mówił o tym dawno ale Ciebie nie było.

To jest od starego miejsca ok. 1 km na drodze do Kamienia ale jeszcze w centrum.

Opublikowano

Obadamy to miejscowke :gwizdanie: ,ja na razie sie zbieram do Naleza

Opublikowano

Obadamy to miejscowke :gwizdanie: ,ja na razie sie zbieram do Naleza

Pozdrów Siemiana i weź flachę :kox:

Opublikowano

ja dostanę to przekażę :wink4:

Opublikowano

ja dostanę to przekażę :wink4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

sie nie śmiej tylko pakuj i po drodze sie gdzies spotkamy ,pogoda jes za.ebista to nie macie wymowek ,H4mm3R sio do bryki ,napisz esa ,czy bedziesz bo za chwile nie bede mial zasiegu [br]Dopisany: 05 Październik 2011, 17:09_________________________________________________i napisz czy Ci cos kupic

Opublikowano

za***isty teledysk bez cenzury

http://patrz.pl/filmy/rammstein-pussy-uncensored[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 17:14_________________________________________________

sie nie śmiej tylko pakuj i po drodze sie gdzies spotkamy ,pogoda jes za.ebista to nie macie wymowek ,H4mm3R sio do bryki ,napisz esa ,czy bedziesz bo za chwile nie bede mial zasiegu [br]Dopisany: 05 Październik 2011, 17:09_________________________________________________i napisz czy Ci cos kupic

Basia w robocie jest autem no i nie mam gnojówy w baku :wallbash:

Opublikowano

Ależ cisza :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

H4mm3R sio do bryki ,napisz esa ,czy bedziesz bo za chwile nie bede mial zasiegu

:wtf: ja tam co tydz. nie muszę być w Nałężu :gwizdanie:

Dziś w końcu Robert nawoskował mi dach i kilka innych elementów i jest :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Dziś w końcu Robert nawoskował mi dach i kilka innych elementów i jest :kox: :kox: :kox:

Dawaj te zdjęcia lepiej :przebiegly::naughty:

Ale ten cleaner + akryl ---> MEGA efekt :good:

Chyba na wiosnę dam szwagrowi żeby mi psiknął na czarny akryl moją kozę :mysli::rolleyes:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 20:12_________________________________________________Tomek >> http://matty.webd.pl/suede/DSCF3479%20%5b1024x768%5d.JPG jeżeli Ci o te zdjęcia chodziło to kosa :good: ... ale na Twoim miejscu przemyślałbym jeszcze tą kierę z "kombinacją" taką jak jak Ci mówiłem - pikowana + gładka ( ale w kolorze listw ) :naughty::evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.