Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam cala, wpadaj :D

:blink:

ale ja już mam troszkę wlane ,więc nie dam rady :disgust:

ja sacze tylko pepsi bo przez te auto w alkoholizm popadne :P

ja część hydrauliki znowu wymieniałem więc muszę na tę okoliczność :drunk: żeby się nie psuła :gwizdanie: :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam cala, wpadaj :D

:blink:

ale ja już mam troszkę wlane ,więc nie dam rady :disgust:

ja sacze tylko pepsi bo przez te auto w alkoholizm popadne :P

ja część hydrauliki znowu wymieniałem więc muszę na tę okoliczność :drunk: żeby się nie psuła :gwizdanie: :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:good:

chlopaki yyyyyy

no bo ze

ida spac :tongue4:

Opublikowano

Daniel nie nerwuj sie bedzie dobrze ;)

nie ma co se zdrowia nerwami psuc :cool1:

Daniel dobrze Ci chłopaka gada :wink4:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 00:17_________________________________________________ :hi: Szymon ,ja też będę spadał do wyrka :wink4:

Opublikowano

ja część hydrauliki znowu wymieniałem więc muszę na tę okoliczność :drunk: żeby się nie psuła :gwizdanie: :wink4:

Ja to sobie chociaz sam napsuje a Tobie to juz ani nie mowie :kwasny:

Od poczatku ten bolek w tym garazu mi nie pasował, jak ino wlazlem.. [br]Dopisany: 05 Październik 2011, 00:18_________________________________________________ :hi: seves, dzieki :)

Opublikowano

ja część hydrauliki znowu wymieniałem więc muszę na tę okoliczność :drunk: żeby się nie psuła :gwizdanie: :wink4:

Ja to sobie chociaz sam napsuje a Tobie to juz ani nie mowie :kwasny:

Od poczatku ten bolek w tym garazu mi nie pasował, jak ino wlazlem.. [br]Dopisany: 05 Październik 2011, 00:18_________________________________________________ :hi: seves, dzieki :)

teraz to musztarda po obiedzie :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 00:20_________________________________________________będzie git :wink4:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 00:21_________________________________________________będę spadał :lazy: ,trzymaj się danielom :hi:

Opublikowano

Dzieki Arturku, Ty tez sie trzymaj :)

Opublikowano

ja teraz juz rychtych lece :tongue4: dobranoc :hi:

Opublikowano

ja też :hi:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 00:38_________________________________________________

:hi:

wstawać spamerzy ,może jedziemy dziś na spota do Bielska ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Się rozpisali. :decayed:

Opublikowano

doberek :hi:

Opublikowano

Ooo obudził się student :decayed:

Opublikowano

To co ,lecimy wieczorkiem na BB ?

Co myslicie :gwizdanie:

Opublikowano

Basia mnie nie puści, no i sucho w baku i jeszcze wypłaty nie ma ;(

Opublikowano

helloł

dobry den :hi:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 11:12_________________________________________________

ja też :hi:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 00:38_________________________________________________

:hi:

wstawać spamerzy ,może jedziemy dziś na spota do Bielska ?

To co ,lecimy wieczorkiem na BB ?

Co myslicie :gwizdanie:

cos chyba Artur nikt nie jest głodny :gwizdanie:

:tongue4:

ja bym sie wybrał ale chyba jednak nie :kox:

Opublikowano

czytałeś ..... weźniemy mu tą folię w zebrę ściągniemy :evil:

Opublikowano

no to pojechali nam ostro :gwizdanie:

hmm czy oni nas nie lubia czy maja tak pojechane czy takie wyszukane poczucie humoru :decayed:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 11:20_________________________________________________

:hi:

Coś pogoda się pieprzy

no pieprzy.. jak bedzie padac to anulowywujemy naszo wycieczka :confused4: [br]Dopisany: 05 Październik 2011, 11:21_________________________________________________

czytałeś ..... weźniemy mu tą folię w zebrę ściągniemy :evil:

:gwizdanie:

byłby wyjatkowy i jedyny :naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.