Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko jedna fota :gwizdanie:

sam23201280x768.jpg

Tomek >> http://matty.webd.pl/suede/DSCF3479%20%5b1024x768%5d.JPG jeżeli Ci o te zdjęcia chodziło to kosa :good: ... ale na Twoim miejscu przemyślałbym jeszcze tą kierę z "kombinacją" taką jak jak Ci mówiłem - pikowana + gładka ( ale w kolorze listw ) :naughty::evil:

Tak to :naughty: poczekam jeszcze aż przyjdzie ten carbon :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jo jest :tongue4:

Opublikowano

Tylko jedna fota :gwizdanie:

sam23201280x768.jpg

Miało mnie tam nie być :disgust:

:tongue4:

[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 20:32_________________________________________________

Jo jest :tongue4:

Jo tysz :tongue4:

[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 20:33_________________________________________________

Tak to :naughty: poczekam jeszcze aż przyjdzie ten carbon :naughty:

Albo opcja pikowana + alcantara w tym kolorze ( ten sam materiał co na listwach ) :naughty:

Opublikowano

Wytnij Roberta :kox:

Opublikowano

Wytnij Roberta :kox:

Ja Ci dam wytnij :baseball:

:tongue4:

[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 20:41_________________________________________________Wiesiek czamuś nie jechoł do BB , zaś by Siemian z liścia zebroł za ta klima :naughty::kox:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Wiesiek czamuś nie jechoł do BB , zaś by Siemian z liścia zebroł za ta klima :naughty::kox:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Eeeee

Opublikowano

Eeeee

Ale on to lubi :gwizdanie: :naughty::kox:

Opublikowano

Ale on to lubi :gwizdanie: :naughty::kox:

A co on jest SM :naughty:

Opublikowano

Albo opcja pikowana + alcantara w tym kolorze ( ten sam materiał co na listwach ) :naughty:

Pomyślimy :naughty:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 20:58_________________________________________________

Tylko jedna fota :gwizdanie:

sam23201280x768.jpg

Miało mnie tam nie być :disgust:

:tongue4:

Ześ wyszeł jak jaki rumun co mi chcioł antena CB pod*ierdolić :decayed:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 20:59_________________________________________________http://www.sadistic.pl/pics/3d867a97cf04.jpg :naughty::decayed:

Opublikowano

Ześ wyszeł jak jaki rumun co mi chcioł antena CB pod*ierdolić :decayed:

Jutro przyjeżdżam z "Ludwikiem" i wszystko masz zmyte :gwizdanie: :cool1:

[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 21:02_________________________________________________

Ale on to lubi :gwizdanie: :naughty::kox:

A co on jest SM :naughty:

No jak nie jak tak :naughty:

Opublikowano

Jutro przyjeżdżam z "Ludwikiem" i wszystko masz zmyte :gwizdanie: :cool1

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ześ wyszeł jak jaki rumun co mi chcioł antena CB pod*ierdolić :decayed:

Jutro przyjeżdżam z "Ludwikiem" i wszystko masz zmyte :gwizdanie: :cool1:

Te żartowałem :decayed:

http://www.sadistic.pl/ulica-smolenska-lech-buduje-vt89512.htm

Opublikowano

Wiesiek zajrzyj tu >>> http://zaszybko.pl/ wejdź do bazy , wpisz nr. rej. i pokaż Basi - bez problemu futro na zimę ma wybite z głowy :naughty::kox:

[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 21:06_________________________________________________

Te żartowałem :decayed:

No mosz szczęście :gwizdanie:

Jak sie wylękał :naughty::kox:

Opublikowano

Wiesiek zajrzyj tu >>> http://zaszybko.pl/ wejdź do bazy , wpisz nr. rej. i pokaż Basi - bez problemu futro na zimę ma wybite z głowy :naughty::kox:

[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 21:06_________________________________________________

Te żartowałem :decayed:

No mosz szczęście :gwizdanie:

Jak sie wylękał :naughty::kox:

Widziałem tą stronę :decayed:

Kurde normalnie Tomek dostoł stracha :gwizdanie:

Opublikowano

Kurde normalnie Tomek dostoł stracha :gwizdanie:

No :gwizdanie:

Chyba w spodnioki narobił :mysli: :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Co zaź to zaś :polew:

Opublikowano

Ale zaroz sie staraci jak zawsze ... na Redtube przyjdzie czas :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Z/w

Opublikowano

Kurde normalnie Tomek dostoł stracha :gwizdanie:

No :gwizdanie:

Chyba w spodnioki narobił :mysli: :gwizdanie:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Wróciłech z kibla :polew: :polew:

Opublikowano

Wróciłech z kibla :polew: :polew:

Aaaa jednak :naughty: :gwizdanie: :cool1:

Był pas startowy

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.