Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w moim typie ,tylko ja takich zabawek się boję :embarrassed:

Oj tam, oj tam :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to teraz nawet się to zacznie kulać to spamowanie ,gliwice spadną w statystykach :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

mówiłem żwirkiem przelecieć ,to żeś się uparł na pastę lekko ścierną

Eee... tam żwirek też by nic nie pomógł , mieliśmy użyć PYROLA , wtedy może by to jakoś wyszło :mysli:

:evil2:

Opublikowano

w moim typie ,tylko ja takich zabawek się boję :embarrassed:

Oj tam, oj tam :wink4:

nie ma żartów ,ja się do tego nie nadaję :no: ,za młody na to jestem (za głupi) :gwizdanie:

Opublikowano

to teraz nawet się to zacznie kulać to spamowanie ,gliwice spadną w statystykach :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

:gwizdanie: :przebiegly:

Opublikowano

mówiłem żwirkiem przelecieć ,to żeś się uparł na pastę lekko ścierną

Eee... tam żwirek też by nic nie pomógł , mieliśmy użyć PYROLA wtedy może by to jakoś wyszło :mysli:

:evil2:

Kilofem dziura i zaklepać z drugiej strony.

Wiecie dlaczego Japonia to taki mądry kraj :?:

bo nie ma tam blondynek :decayed:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 22:06_________________________________________________

nie ma żartów ,ja się do tego nie nadaję :no: ,za młody na to jestem (za głupi) :gwizdanie:

Spoko

Opublikowano

mówiłem żwirkiem przelecieć ,to żeś się uparł na pastę lekko ścierną

Eee... tam żwirek też by nic nie pomógł , mieliśmy użyć PYROLA , wtedy może by to jakoś wyszło :mysli:

:evil2:

szpachla by nas nie puściła :decayed:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 22:07_________________________________________________

Wiecie dlaczego Japonia to taki mądry kraj :?:

bo nie ma tam blondynek :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiecie jak ostatnio w robocie u Marzeny napisał jakiś klient tego biura rach. słowo faktura ?

Fucktura :naughty::decayed:

A inny Faktóra :kox:

Opublikowano

nie nadążam odświeżać :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Fucktura :naughty::decayed:

No jak patrzy na same laski w robocie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Fucktura :naughty::decayed:

No jak patrzy na same laski w robocie :polew: :polew: :polew:

Nooo... 40 samic :naughty::decayed:

Opublikowano

Fucktura :naughty::decayed:

No jak patrzy na same laski w robocie :polew: :polew: :polew:

też się nie dziwię :gwizdanie:

:kox::naughty::wink4:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 22:11_________________________________________________ale przestój :decayed:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 22:12_________________________________________________H4mm3R się pewnie wkurzył za tą szpachlę :gwizdanie:

żartowałem :gwizdanie: :wink4: przecież :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale przestój :decayed:

Ja idę se bronka wlać do kufla i zajarać :wink4:

[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 22:14_________________________________________________

H4mm3R się pewnie wkurzył za tą szpachlę :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ide po drina i też na balkonie :palacz:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 22:15_________________________________________________za 5 min wracam [br]Dopisany: 04 Październik 2011, 22:15_________________________________________________

H4mm3R się pewnie wkurzył za tą szpachlę :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

wiesz ,że on gotów do mnie przyjechać i mi pod blokiem auto na cegłach zostawi :decayed:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 22:16_________________________________________________zw .....................................

Opublikowano

Jestem :decayed:

Opublikowano

Ja jeszcze :pali:

Opublikowano

Ja jeszcze :pali:

To ja też jeszcze idę :palacz:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 22:32_________________________________________________A Szymon dalej spam nadrabia chyba :kox:

Opublikowano

dobra jedziemy z tym koksem :>

Opublikowano

No to dawaj :silacz:

:decayed:

Opublikowano

Jeszcze chwilka

:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.