Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tako pamięć potrzebuja dokładnie tako 1GB

1842344063

A co zdarzo Ci się co raz częściej zapomnieć :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tako pamięć potrzebuja dokładnie tako 1GB

1842344063

A co zdarzo Ci się co raz częściej zapomnieć :polew: :polew:

Dokładnie ,ale musisz wszystkim godać :tongue4:

Opublikowano

Tako pamięć potrzebuja dokładnie tako 1GB

1842344063

A co zdarzo Ci się co raz częściej zapomnieć :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Wiesiek yno 1GB mosz w głowie :mysli: :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Dować mi tu z pamięciom ,a nie żartować ze starszego :gwizdanie:

Opublikowano

Ciekawe kaj tyn Jastrzębiok przebywa, że tu jeszcze nic nie napisał :naughty::decayed:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 21:18_________________________________________________

Dować mi tu z pamięciom ,a nie żartować ze starszego :gwizdanie:

allegro chopeczku :gwizdanie:

Opublikowano

allegro chopeczku :gwizdanie:

Już obserwuja :naughty:

Opublikowano

Ciekawe kaj tyn Jastrzębiok przebywa, że tu jeszcze nic nie napisał :naughty::decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

lepij nic nie godom :kox: :kox:

Opublikowano

Ciekawe kaj tyn Jastrzębiok przebywa, że tu jeszcze nic nie napisał :naughty::decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

lepij nic nie godom :kox: :kox:

Zaś jechał na panienki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ciekawe kaj tyn Jastrzębiok przebywa, że tu jeszcze nic nie napisał :naughty::decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

lepij nic nie godom :kox: :kox:

Zaś jechał na panienki :polew: :polew: :polew:

:mysli:

Opublikowano

Ciekawe kaj tyn Jastrzębiok przebywa, że tu jeszcze nic nie napisał :naughty::decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

lepij nic nie godom :kox: :kox:

Zaś jechał na panienki :polew: :polew: :polew:

:mysli:

Tam gdzie Ty jeździsz na motorze z sevesem :gwizdanie:

Opublikowano

Robert gdzie u ciebie sie znajduje pompa tandem vacuum :?:

Opublikowano

Zaś jechał na panienki :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie:

Opublikowano

Ciekawe kaj tyn Jastrzębiok przebywa, że tu jeszcze nic nie napisał :naughty::decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

lepij nic nie godom :kox: :kox:

Zaś jechał na panienki :polew: :polew: :polew:

:mysli:

Tam gdzie Ty jeździsz na motorze z sevesem :gwizdanie:

My z Sevesem :no:

Opublikowano

Robert gdzie u ciebie sie znajduje pompa tandem vacuum :?:

za pokrywą zaworów , od strony ściany grodziowej

Opublikowano

Robert gdzie u ciebie sie znajduje pompa tandem vacuum :?:

za pokrywą zaworów , od strony ściany grodziowej

mógłbyś jaśniej :embarrassed:

Opublikowano

Robert gdzie u ciebie sie znajduje pompa tandem vacuum :?:

za pokrywą zaworów , od strony ściany grodziowej

mógłbyś jaśniej :embarrassed:

Na końcu wałka rozrządu

Opublikowano

Robert gdzie u ciebie sie znajduje pompa tandem vacuum :?:

za pokrywą zaworów , od strony ściany grodziowej

mógłbyś jaśniej :embarrassed:

jak podniesiesz maska to za silnikiem, przed aku :decayed:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 21:36_________________________________________________Wrócił Papa smerf :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mógłbyś jaśniej :embarrassed:

hmm... :mysli:

No u mnie jest powiedzmy przed akumulatorem , ale po stronie ściany grodziowej od silnika ... inaczej , mniej więcej za głowicą

[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 21:38_________________________________________________

jak podniesiesz maska to za silnikiem, przed aku :decayed:

No właśnie , mniej więcej tam :wink4:

[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 21:39_________________________________________________

Wrócił Papa smerf :polew: :polew: :polew:

Nooo teraz nadrobi spam i mamy wjebane :kwasny::przebiegly: :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

Wrócił Papa smerf :polew: :polew: :polew:

Nooo teraz nadrobi spam i mamy wjebane :gwizdanie:

:tongue4:

To Kasia trenowała boks, a nie On :decayed:

Opublikowano

Wrócił Papa smerf

:gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.