Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marzena dzięki za ciastko :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Marzena dzięki za ciastko :naughty:

Nie ma za co , następnym razem Ty stawiasz ciacho :naughty::decayed::tongue4:

Opublikowano

wieczorem :hi:

Opublikowano

wieczorem :hi:

:hi:

No problem :good:

Opublikowano

:hi:

proszę tu tyle nie spamować bo już bielskie przeskoczyliscie ze stronami ;(.

Opublikowano

:hi:

Zapach dla Ciebe jest u Roberta :wink4:

zajefajnie podziękował bardzo :notworthy:

Opublikowano

:hi:

proszę tu tyle nie spamować bo już bielskie przeskoczyliscie ze stronami ;(.

To nie spam tylko merytoryczna dyskusja :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

proszę tu tyle nie spamować bo już bielskie przeskoczyliscie ze stronami ;(.

To nie spam tylko merytoryczna dyskusja :gwizdanie:

to proszę merytorycznie nie dyskutować :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

proszę tu tyle nie spamować bo już bielskie przeskoczyliscie ze stronami ;(.

:hi:

Nie tylko w tym "przeskoczyliśmy" :przebiegly::paker:

:tongue4::decayed:

[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 20:48_________________________________________________

:hi:

proszę tu tyle nie spamować bo już bielskie przeskoczyliscie ze stronami ;(.

To nie spam tylko merytoryczna dyskusja :gwizdanie:

to proszę merytorycznie nie dyskutować :polew: :polew: :polew:

Każde napisane zdanie w tym wątku wymaga przedyskutowania , przemyślenia itp. :naughty:

[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 20:49_________________________________________________Wiesiek a co do soboty to jeszcze się zgadamy , ale myślę , że tak :przebiegly:

Opublikowano

Robert kiedy moge podjechać po zapach :?:

Opublikowano

Wiesiek a co do soboty to jeszcze się zgadamy , ale myślę , że tak :przebiegly:

Na razie spoko w piątek będę wiedział i dam znać :przebiegly:

Opublikowano

:hi:

Zapach dla Ciebe jest u Roberta :wink4:

zajefajnie podziękował bardzo :notworthy:

Co do $$ to się jeszcze policzymy :wink4:

Opublikowano

Robert kiedy moge podjechać po zapach :?:

Jak przestanie Robertowi pachnieć :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Zapach dla Ciebe jest u Roberta :wink4:

zajefajnie podziękował bardzo :notworthy:

Co do $$ to się jeszcze policzymy :wink4:

LuZ a tobie dać czy Robertowi jak odbiore od niego ?

Opublikowano

:hi:

Zapach dla Ciebe jest u Roberta :wink4:

zajefajnie podziękował bardzo :notworthy:

Co do $$ to się jeszcze policzymy :wink4:

LuZ a tobie dać czy Robertowi jak odbiore od niego ?

Daj Robertowi, bo my się częściej widujemy :wink4:

Opublikowano

:hi:

Zapach dla Ciebe jest u Roberta :wink4:

zajefajnie podziękował bardzo :notworthy:

Co do $$ to się jeszcze policzymy :wink4:

LuZ a tobie dać czy Robertowi jak odbiore od niego ?

Daj Robertowi, bo my się częściej widujemy :wink4:

luZ napisz na PW ile :wink4:

Opublikowano

Napiszcie coś na Bielskich, żeby GRYFI poczuł się lepiej :D

Opublikowano

Się robi :naughty:

Opublikowano

Robert kiedy moge podjechać po zapach :?:

Jak przestanie Robertowi pachnieć :polew: :polew: :polew:

Dokładnie :naughty::kox: , za jakieś kilka tygodni :przebiegly::rolleyes:

Podjedź kiedy Ci tam pasuje , ja robię ten tydzień na rano :wink4:

Opublikowano

Tako pamięć potrzebuja dokładnie tako 1GB

1842344063

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.