Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :)

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: :hi: dobry den :decayed:
Opublikowano

:hi:

Wszystkim

Opublikowano

No trza się brać co roboty :confused4: .[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 12:49_________________________________________________Byłem jeszcze u dentystki i teraz warga mi wisi jak staremu koniowi na owies :kox: .

Opublikowano

:hi:

Z rana

dobry Synki :hi:

alescie mi w watku pospamowali :decayed:

No i Szymek jeździsz ze mną do kolegów jako kierowca. :naughty:

leko ;)

a jak co juz nie dosz rady wypic to bierymy du dom :naughty:

i robimy popijawa w SR :decayed:

w koncu to dzieki mojemu watkowo mogl zes zablyszczec wiedza i w calej PL zyskac uznanie :good:

szacun profesorze Wieśku :notworthy:

:decayed:

Opublikowano

:hi:

Z rana

dobry Synki :hi:

alescie mi w watku pospamowali :decayed:

No i Szymek jeździsz ze mną do kolegów jako kierowca. :naughty:

leko ;)

a jak co juz nie dosz rady wypic to bierymy du dom :naughty:

i robimy popijawa w SR :decayed:

w koncu to dzieki mojemu watkowo mogl zes zablyszczec wiedza i w calej PL zyskac uznanie :good:

szacun profesorze Wieśku :notworthy:

:decayed:

Aleś pojechoł :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no było nie było seves ma rację :decayed::naughty::kox:

Opublikowano

Takie pytanko, kaj znajdę w jastrzębiu lub w okolicach hurtownie części? Potrzebuje Przegłub do Audi 80. Zadzwoniłem do 2 sklepów ale nie mają na stanie :-/ z góry dzięki za namiary

Opublikowano

Inter Cars , Fota

Opublikowano

Darma

324732422

Motoryzacyjny na 11 listopada

324764303

Opublikowano

Artur jesteś niesamowity :notworthy:

Opublikowano

chłopaki prosbe mam..

potrzebuje kupic tv a ze nowosci po paru miesiacach sa w piiiiz.du tansze :gwizdanie: to chcialbym raczej tani niz najnowszy :wink4: ..

co kupic i gdzie?

sklaniam sie do jakiegos 50calowego za ok 2000-2500 co myslicie? rodzice kupili jakies 3lata temu chyba, samsunga 37cali za 5000 i ten sam tv czy podobny pol roku pozniej kosztowal z 3tys wiec osobiscie mysle ze wydawanie 5000 jest nie do konca uzasadnione :tongue4:

szukal ktos cos ostatnio? porownywal?

dzieki za propozycje :wink4:[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 19:23_________________________________________________

No trza się brać co roboty :confused4: .[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 12:49_________________________________________________Byłem jeszcze u dentystki i teraz warga mi wisi jak staremu koniowi na owies :kox: .

Pretor witam w klubie tez dzis odwiedzilem dentyste :rolleyes:

tyle ze moj zabek reanimuje juz 3raz bo nie bylo dziury tylko mi sie cos z korzeniami porobilo hahaha :kox:

Opublikowano

czemu ?

100 Hz z d*pą na przedpokój :decayed:

Opublikowano

przednia dokladka szpetnie odstaje :P [br]Dopisany: 03 Październik 2011, 20:00_________________________________________________o tylnej nie mowiac :P

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.