Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja w 7.3 nie mam zadnej mozliwej aktualizacji, a do tego wyswietla mi ze zostalo 2x dni do konca?

Bo masz jakąś zjebaną wersję :cool1:

Pojawił się też nowy cennik , który obowiązuje od jutra , sporo części staniało :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tę zj***na wskazał mi Wiesiek :decayed: Aktualizacje jednak mam :P

Opublikowano

Tę zj***na wskazał mi Wiesiek :decayed: Aktualizacje jednak mam :P

Czyli wszystko OK , a Ty zaraz że nie ma :cool1:

Tu masz nowiutki , jeszcze ciepły cennik http://update1.lex-com.net/update/vw/pol/prsv118.exe Sporo częsci staniało o około 20/30 % :mysli:

Najświeższe aktualizacje to : VW/AUDI 877 ( 118 ) , SKODA 411 ( 324 ) , SEAT 405

Opublikowano

muszę to też ściągnąć by mi się nieraz przydała

Opublikowano

Czyli robercie ten cennik pokrywa sie z rzeczywistością?

Opublikowano

Czyli robercie ten cennik pokrywa sie z rzeczywistością?

Ze sklepem GAJOS tak , ale np. z MAGRO są już minimalne różnice ( ale minimalne )

[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 00:04_________________________________________________

muszę to też ściągnąć by mi się nieraz przydała

Mam instalkę na lapku także zabierz sobie pendi lub lapka jak przyjedziecie i zainstalujemy :wink4:

Opublikowano

ja i tak zawsze sprawdzam u Gajosa. Dzieki :) miałem akt do 870 VW/Audi

Opublikowano

ja i tak zawsze sprawdzam u Gajosa. Dzieki :) miałem akt do 870 VW/Audi

Teraz będziesz mógł w ETKA od razu sprawdzić po wyszukaniu danej części

[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 00:09_________________________________________________Szkoda tylko , że nie można już tych plików txt. z VINem generować na tej ruskiej stronce , ale mój mam wygenerowany jeszcze z tych "dobrych czasów" i jak potrzebuję jakiejś części do konkretnie mojego auta to bez problemu znajduję bo są wyróżnione

Opublikowano

ja mam plik z tecar etki, pasuje?

Opublikowano

Mam instalkę na lapku także zabierz sobie pendi lub lapka jak przyjedziecie i zainstalujemy :wink4:

ok :good:

Opublikowano

ja mam plik z tecar etki, pasuje?

Plik txt. ? Chyba powinien pasować , spróbuj go zapodać do ETKA > USERDATA > FGST

PS. dla [b5] nie wyróżnia jeszcze części ( dopiero od [b6] wzwyż ) ale wszystkie kody wyposażenia , kolor , datę produkcji itp. rozkoduje

[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 00:15_________________________________________________Dobra , spadam spać

Narka :hi:

Opublikowano

raz jeszcze :hi:

Opublikowano

etka mi wywala ten plik stamtad, ale skoro nie podkresla to wlasciwie nic nie da :P:hi:

Opublikowano

ja Ci przy tym nie pomoge :no: ,no chyba ,że zepsuć :wink4:[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 00:28_________________________________________________dobra trza wziąć na oko coś :wink4: , :hi:

Opublikowano

dobry Synki :hi:

alescie mi w watku pospamowali :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Z rana

dobry Synki :hi:

alescie mi w watku pospamowali :decayed:

No i Szymek jeździsz ze mną do kolegów jako kierowca. :naughty:

Opublikowano

:hi:

No troche my tam u Ciebie nagryzmolili seves.

Opublikowano
:bry::hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.