Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

stoi rozebrana ,w poniedziałek ma przyjść nowa hydraulika do prawej głowicy

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

znowu zakup to może by to uczcić :naughty:

no zaraz jadę do RTV Euro AGD :gwizdanie:

Opublikowano

co będzie ?

Opublikowano
  • Autor

co będzie ?

jadę zobaczyć jakie mają lustrzanki :wink4:

Opublikowano

a Wiesiek nie chciał na bazarze jakiegoś aparatu ostatnio sprzedać ?

Opublikowano

Ja kupiłem lustrzankę :good:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 14:35_________________________________________________

a Wiesiek nie chciał na bazarze jakiegoś aparatu ostatnio sprzedać ?

Zgadza się :good:

Opublikowano

no to ja mam Wam takie rzeczy mówić ,

Bosze :rolleyes:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Arek jak chcesz to podpowiem Ci w tej sprawie.[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 14:39_________________________________________________

no to ja mam Wam takie rzeczy mówić ,

Bosze :rolleyes:

:decayed: :decayed: :decayed:

Ja nie sprzedaję lustrzanki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no właśnie to miałem napisać że Wiesiek nie sprzedawał lustrzanki :>

Wiesiek mów co kupiłeś bo ja też mam swojego faworyta i jestem na 99% przekonany :naughty:

Opublikowano

siemano Rybik :hi:

zobaczcie, jaka nowa wypasiona fura pojawiła się na forum!!

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=223976.0

:kox:

Opublikowano

no właśnie to miałem napisać że Wiesiek nie sprzedawał lustrzanki :>

Wiesiek mów co kupiłeś bo ja też mam swojego faworyta i jestem na 99% przekonany :naughty:

Ile kasy ,bo to od tego zależy, no i nie SONY :no:

Opublikowano

Arek jak chcesz to podpowiem Ci w tej sprawie.[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 14:39_________________________________________________

no to ja mam Wam takie rzeczy mówić ,

Bosze :rolleyes:

:decayed: :decayed: :decayed:

Ja nie sprzedaję lustrzanki :wink4:

no dobra :wink4:,tylko pamiętałem ,ze jakiś aparat wystawiałeś :wink4:

Opublikowano

:hi: :hi:

po robocie...i od razu ripostuje (bo zara robert. by mi zapial co tak dlugo) :tongue4: w domu juz bylem o 10 :decayed:

Opublikowano

siemano Rybik :hi:

zobaczcie, jaka nowa wypasiona fura pojawiła się na forum!!

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=223976.0

:kox:

Znamy ,znamy :good:

Opublikowano

no :good: ,szybka ta jego B6'tka jest :gwizdanie: :slina:

Opublikowano
  • Autor

no :good: ,szybka ta jego B6'tka jest :gwizdanie: :slina:

no nie taka szybka :gwizdanie:

ile on już ją ma, a dopiero teraz wątek się pojawił :decayed:

Opublikowano

:hi:

dzieki Synki za komentarze :P

dzis mi w koncu Tolek zalozyl watek bo jakos sie wieki za to zabieralem i zawsze sie cos wazniejszego znalazlo :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

dzieki Synki za komentarze :P

dzis mi w koncu Tolek zalozyl watek bo jakos sie wieki za to zabieralem i zawsze sie cos wazniejszego znalazlo :gwizdanie:

Ni ma czasu na pierdoły, trza śmigać póki pogoda, no nie :good:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 15:01_________________________________________________Ida synki na spacer z połowicą :gwizdanie:

Później zaglądnę tutaj. :decayed:

Opublikowano

no :good: ,szybka ta jego B6'tka jest :gwizdanie: :slina:

no nie taka szybka :gwizdanie:

ile on już ją ma, a dopiero teraz wątek się pojawił :decayed:

Ja o czymsik zgoła innym :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

:hi:

Jeden dzień nie miałem dostępu do netu i pół godziny musiałem nadrabiać czytanie :decayed: . Dzięki Artur za sprawdzenie tej B6. Więc w marcu 2009 miała 184k km. Przy 160k km miała wymieniony rozrząd i alternator. Była też wymieniana tylna szyba w ASO. Ciekawe ile przez te dwa i pół roku mógł ktoś nakręcić :mysli: .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.