Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ma ktoś taką u nas w okolicy ?

ciekawe ile to pali ? :mysli:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Silnik [ASN] lub [bBJ]

Opublikowano

ma ktoś taką u nas w okolicy ?

ciekawe ile to pali ? :mysli:

Chyba nie

Artur wczoraj był w nocy wypadek w Żorach , widziałem bo wracałem od kumpla, to z niego miałeś pacjentów :?:

Fest tam było namielone :kwasny:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 12:47_________________________________________________

ma ktoś taką u nas w okolicy ?

ciekawe ile to pali ? :mysli:

Na gaz dziada :gwizdanie:

Opublikowano

5 przywieźli :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Pretor mam do ciebie ładną sztuke :naughty:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1846551332

Piękna :good::slina: ... tylko tak jak Wiesiek pisał będzie żreć :rolleyes:

ja to mam gdzieś, jak będę zmieniał to na coś mocnego i z full wypasem, sekfencje zawsze można wrzucić :gwizdanie: a to że ten motor żre olej mam gdzieś....

akurat ten egzemplarz ma wszystko to co bym chciał w następnym samochodzie, ku*wa rozmarzyłem się ;(

Opublikowano

5 przywieźli :gwizdanie:

Z Żor :?: bo zdrowo tam było przygrzane :kwasny:

Opublikowano

Na gaz dziada :gwizdanie:

ale ile to pali paliwa przy normalnej jeździe ,i przy trochę szybszej :naughty: :?:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 12:51_________________________________________________

5 przywieźli :gwizdanie:

Z Żor :?: bo zdrowo tam było przygrzane :kwasny:

tak z Żorów :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ma ktoś taką u nas w okolicy ?

ciekawe ile to pali ? :mysli:

Chyba nie

Artur wczoraj był w nocy wypadek w Żorach , widziałem bo wracałem od kumpla, to z niego miałeś pacjentów :?:

Fest tam było namielone :kwasny:

wczoraj też był ostry wypadek na 78 przed Gliwicami, podobno 4 auta na raz :kwasny:

Opublikowano

Na gaz dziada :gwizdanie:

Nawet porządne zapalniczki są na Pb :cool1: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Na gaz dziada :gwizdanie:

Nawet porządne zapalniczki są na Pb :cool1: :gwizdanie: :decayed:

Zgadzam się w 1000000% auto na gazie jest zepsute :cool1:

Opublikowano

Zgadzam się w 1000000% auto na gazie jest zepsute :cool1:

Ja też :good: ... ale są gusta i guściki a o tym nie dyskutujemy :wink4::decayed:

Opublikowano

pytanie przy jakiej jeździe jest to w normie :gwizdanie:

Lizanie gazu :naughty:

Niestety bez LPG zrujnuje kieszeń przeciętnego Kowalskiego ;(

Opublikowano

pytanie przy jakiej jeździe jest to w normie :gwizdanie:

Przy spokojnej na pewno nie weźmie więcej niż 10/12 ltr ale jak już mu dasz troszkę w palnik to założę się że spokojnie ~ 20 ltr. łyknie

Opublikowano
  • Autor

nie duskutujmy lepiej o tym czy LPG jest dobre czy nie, każdy ma swoje zdanie na ten temat i koniec :cool1:

Artur przy mojej jeździe będzie w normie, przy twojej na maxie :decayed:

Opublikowano

Niestety bez LPG zrujnuje kieszeń przeciętnego Kowalskiego ;(

Przez to auta z takimi silnikami mają praktycznie full wyposażenie , bo ktoś kto kupuje nowe auto z takim silnikiem nie liczy się za bardzo z kosztami ( kasiasty gościu ) , więc i wypas sobie dobiera konkretny

Opublikowano

nie duskutujmy lepiej o tym czy LPG jest dobre czy nie, każdy ma swoje zdanie na ten temat i koniec :cool1:

Bo co, a właśnie się trochę poprzekomarzamy co by pospamować :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.