Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i 8 miejsce w ogólnych :naughty:

Warto było podyskutować o tym że żarcia w rybolu nie było nie ma i nie będzie :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 12:23_________________________________________________

siedzicie w jednym pokoju :kox:

Yhy

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Warto było podyskutować o tym że żarcia w rybolu nie było nie ma i nie będzie :gwizdanie:

:bicz3: :rant:

:foch:

Opublikowano
  • Autor

Warto było podyskutować o tym że żarcia w rybolu nie było nie ma i nie będzie :gwizdanie:

toś teraz kilka osób pocieszył :polew:

Opublikowano

No i 8 miejsce w ogólnych :naughty:

pokaż to bo 8 miejsce wiedze ok ale reszte to nie :no:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 12:27_________________________________________________

Warto było podyskutować o tym że żarcia w rybolu nie było nie ma i nie będzie :gwizdanie:

toś teraz kilka osób pocieszył :polew:

no :disgust:

Opublikowano
  • Autor

ale reszte to nie

jaką reszte :mysli:

Opublikowano

no :disgust:

Ok będą brokuły :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no :disgust:

Ok będą brokuły :decayed:

brokuły z jajkiem w majonezie :kox:

Opublikowano

3 miejsce w wątkach ślaskich :gwizdanie:,gdzie to jest ?[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 12:29_________________________________________________

no :disgust:

Ok będą brokuły :decayed:

a co ja k..wa chomik jestem

:tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

brokuły z jajkiem w majonezie :kox:

:no:

Z ryżem i sosem czosnkowym i serkiem feta..............mniam

3 miejsce w wątkach ślaskich :gwizdanie:,gdzie to jest ?[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 12:29_________________________________________________

no :disgust:

Ok będą brokuły :decayed:

a co ja k..wa chomik jestem

:tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No nie ale jedynki masz :polew:

Opublikowano

no to na normalne jedzonko pojedziemy :tongue4: :>

Opublikowano

no to na normalne jedzonko pojedziemy :tongue4: :>

Spoko coś tam wymyślimy np. krwisty steak :wink4:

Opublikowano

jedynki są pod mięcho ,a trzonowce pod rzucie zieleniny :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

3 miejsce w wątkach ślaskich :gwizdanie:,gdzie to jest ?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=89.0 :cool1:

Pretor mam do ciebie ładną sztuke :naughty:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1846551332

niech te euro idzie jeszcze do góry to na wiosnę Arek będzie sobie dupe woził w B6 :kox:

Opublikowano

no to na normalne jedzonko pojedziemy :tongue4: :>

Spoko coś tam wymyślimy np. krwisty steak :wink4:

gdzie macie coś takiego w SR ?

Opublikowano

:bry::hi:

Gratki pany za 8 miejsce na liście "najlepszych wątków forum" :naughty::good:

Opublikowano

gdzie macie coś takiego w SR ?

Żartowałem ie wiem, ale już widzę twoją minę :slina: :slina: :slina::shocked:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

......... już widzę twoją minę :slina: :slina: :slina::shocked:

gynauł :decayed:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 12:40_________________________________________________piękna ta czerwona B6 :kox:

Opublikowano

......... już widzę twoją minę :slina: :slina: :slina::shocked:

gynauł :decayed:

Zna się trochę kumpli :wink4:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 12:40_________________________________________________Zaraz wracam Baśka nałożyła koryto :kox:

Opublikowano

Pretor mam do ciebie ładną sztuke :naughty:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1846551332

Piękna :good::slina: ... tylko tak jak Wiesiek pisał będzie żreć :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.