Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://allegro.pl/audi-s4-b6-b7-listwy-drzwiowe-listwa-drzwi-i1851377666.html robert. bier :naughty:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 22:37_________________________________________________

pewnie paczki kosmetyków siódemka przywiozła :naughty:

listonoszka na kole :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gumisie dostal ostatnio :wink4:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 22:38_________________________________________________a tego to nie wiem ale przewaznie maja biale busy vito :decayed:

Opublikowano

Spadam narka :hi:

Opublikowano

Spadam narka :hi:

Nara :hi:

[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 22:47_________________________________________________

Bych już rychtyk ni mioł co z piniądzami robić :cool1:

Opublikowano

kororowych :hi:

Opublikowano

listonoszka na kole :polew:

Co przywiozła ? PB NL i reszta ?

Opublikowano
:co::mysli: :?:
Opublikowano

:co::mysli: :?:

PB NL , CS i APC Nielsen'a :cool1:

Opublikowano

ze niby o czym Ty do mnie rozmawiasz ? nie kumam tych oznaczeń sorki :embarrassed:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 22:56_________________________________________________pewnie jakies graty do polerek :gwizdanie: ,jak znam Was obu :wink4:

Opublikowano

Narta :hi:

Opublikowano

pewnie jakies graty do polerek :gwizdanie: ,jak znam Was obu :wink4:

:rolleyes::embarrassed:

[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 23:00_________________________________________________

Narta :hi:

Narta :hi:

Opublikowano

pewnie jakies graty do polerek :gwizdanie: ,jak znam Was obu :wink4:

:rolleyes::embarrassed:

to pissz co to ? :mysli:

Opublikowano

Poorboy's Natural Look , California Scents Corronado Cherry i Nielsen APC :wink4:

Opublikowano

pewnie jakies graty do polerek :gwizdanie: ,jak znam Was obu :wink4:

:rolleyes::embarrassed:

no to pachnidła i czyścidła :wink4:

Opublikowano

no to pachnidła i czyścidła :wink4:

Dokładnie :good:

Opublikowano
:) :)
Opublikowano

k..wa zostałem bez słowa z tym brakiem klimy w B6 :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 23:39_________________________________________________myślałem ,że takie rzeczy to tylko w B5 się zdarzały

Opublikowano

były bez klimy a czasami miały grzane stołki , to dopiero jest hardcore co :naughty::kox:

[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 23:43_________________________________________________Ale choć Szymonowi troszkę spamu napisaliśmy w wątku ( zyskał też rozgłos na forum ) :gwizdanie: :decayed:

[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 23:44_________________________________________________Dobra ja spadam , włączam jeszcze update dla ETKI a to troszkę potrwa

Nara :hi:

Opublikowano

no pokora to jednak dobre słowo [br]Dopisany: 02 Październik 2011, 23:47_________________________________________________wyśpijta sie :hi:

ja troszkę tu(w pracy) jeszcze do rana posiedzę :gwizdanie:

Opublikowano

[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 23:44_________________________________________________Dobra ja spadam , włączam jeszcze update dla ETKI a to troszkę potrwa

Nara :hi:

Ja w 7.3 nie mam zadnej mozliwej aktualizacji, a do tego wyswietla mi ze zostalo 2x dni do konca?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.