Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak trzeba bedzie.. najbardziej zalosne w spotach wyborczych dla mnie jest to, jak wzajemnie na siebie najezdzaja... to taka niezdrowa konkurencja

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na wybory trzeba isc ale na kogo glosowac?

na mniejsze zło.

na Palikota :decayed:

Opublikowano

na wybory trzeba isc ale na kogo glosowac?

na mniejsze zło.

na Palikota :decayed:

nie ma sensu, tak czy siak sie prawdopodobnie do sejmu dostanie, a PO potrzebuje głosów, by kaczogrodu znowu u nas nie było.

Opublikowano

siemaneczko wszystkim :hi:

jakaś ładna Pani pomachała mi dziś na Wodzisławskiej, pewnie przez auto :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Wiesiek chciołbyś żeby Ci tak na ta Twoja padlina kiwały ni ??? :decayed: :decayed: :decayed:

Nie taki towar mi kiwa :gwizdanie:

Narka do jutra :hi:

Opublikowano

siemaneczko wszystkim :hi:

jakaś ładna Pani pomachała mi dziś na Wodzisławskiej, pewnie przez auto :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Wiesiek chciołbyś żeby Ci tak na ta Twoja padlina kiwały ni ??? :decayed: :decayed: :decayed:

Nie taki towar mi kiwa :gwizdanie:

Narka do jutra :hi:

podwieś(ć)cie ?

nie, no dyszka wystarczy :decayed:

Opublikowano

siemaneczko wszystkim :hi:

jakaś ładna Pani pomachała mi dziś na Wodzisławskiej, pewnie przez auto :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Wiesiek chciołbyś żeby Ci tak na ta Twoja padlina kiwały ni ??? :decayed: :decayed: :decayed:

Nie taki towar mi kiwa :gwizdanie:

Narka do jutra :hi:

skromność to Twoja największa wada :decayed:[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 23:59_________________________________________________

:hi:

Opublikowano

:hi:

Artur co jest z Twoim autkiem? Czytałem, że Wojtek wymienia Ci hydraulikę w prawej głowicy, coś jeszcze wyszło? Z lewą głowicą już wszystko ok?

Opublikowano

:hi: :hi: heloł

Opublikowano

:hi:

Z rana

skromność to Twoja największa wada :decayed:

No a nie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

chłopoki mocie mone jak FV do mnie bych kiery dzien to odebroł i prosza o następne

Opublikowano
:no:
Opublikowano

:hi:

Artur co jest z Twoim autkiem? Czytałem, że Wojtek wymienia Ci hydraulikę w prawej głowicy, coś jeszcze wyszło? Z lewą głowicą już wszystko ok?

Lewa jest cicha ,czekam jeszcze na sprezyny zaworow i jeszcze to bedzie wymieniane w prawej.[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 10:35_________________________________________________Z ciekawostek takich optymistycznych to przyjdzie mi z pomorza zestawik hebelków z S4 na tył :decayed::kox:

Opublikowano

dobry :hi:

Artur a jakie masz heble na przodzie teraz?

Opublikowano

312 ceramiczne ATE :good: ,moge polecic ,w miare hamuja ,a felgi czysciutkie[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 10:59_________________________________________________Na tyle bedzie ferodo ds z trw

Opublikowano

312 ceramiczne ATE :good: ,moge polecic ,w miare hamuja ,a felgi czysciutkie[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 10:59_________________________________________________Na tyle bedzie ferodo ds z trw

to na przod teraz musisz 320 wrzucic tyl bedzesz mial 255/269/288 ?
Opublikowano

ja sie nie znam oczywiscie :tongue4: ale ja bym sie bal mocniejsze na tyl dawac.. zalezy jak masz mocne te 312.. bo jak jeszcze przod zmienic bez tylu to mi sie wydaje ok najwyzej cos troche tyl niedohamuje, a gorzej jak tyl zmienisz a przod nie bo moze zaczac tyl zarzucac :mysli:

Opublikowano

Z ciekawostek takich optymistycznych to przyjdzie mi z pomorza zestawik hebelków z S4 na tył :decayed::kox:

Ty weź się już z siemianem nie koleguj :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: :hi:

na wybory trzeba isc ale na kogo glosowac?

na mniejsze zło.

http://www.pozycja69.com.pl/ :good:

jaaa a Hammer zajs w zywiole :evil:

:good:

:tongue4:

Opublikowano

ja sie nie znam oczywiscie :tongue4: ale ja bym sie bal mocniejsze na tyl dawac.. zalezy jak masz mocne te 312.. bo jak jeszcze przod zmienic bez tylu to mi sie wydaje ok najwyzej cos troche tyl niedohamuje, a gorzej jak tyl zmienisz a przod nie bo moze zaczac tyl zarzucac :mysli:

Wszystko jedno, B5 nie miało dobrych hebli :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 11:41_________________________________________________

:hi: :hi:

na wybory trzeba isc ale na kogo glosowac?

na mniejsze zło.

http://www.pozycja69.com.pl/ :good:

jaaa a Hammer zajs w zywiole :evil:

:good:

:tongue4:

Zawsze jakaś alternatywa, poza tym ja w dniu wyborów jestem na weselu na pomorzu :cool1::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.