Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sie nie boi :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spoko Krzysiek :wink4: ,pamietaj co Ci mowilem bo inaczej zapakują Cie w gips :evil:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 21:44_________________________________________________Ehh drina by sie posączyło ,a trza czuwac na sucho :confused4:

Opublikowano

:hi: :hi: dobry synki '

Robert - desire ók: 700

:hi:

Na razie odpuszczam temat :wink4: Możliwe , że dopiero po nowym roku coś bym kupił :wink4:

ja mam właśnie w zamiarze kupić desire Z, ale też póki co nie jest mi śpieszno.

Opublikowano

ja mam właśnie w zamiarze kupić desire Z, ale też póki co nie jest mi śpieszno.

Ja ojro je :evil:

Opublikowano

ja mam właśnie w zamiarze kupić desire Z, ale też póki co nie jest mi śpieszno.

Ja ojro je :evil:

jajajjjjaj trza teraz zaś do czerwca przeżyć, nima lekkie życie biednego studenta :wallbash::kwasny:

Opublikowano

ja mam właśnie w zamiarze kupić desire Z, ale też póki co nie jest mi śpieszno.

Ja ojro je :evil:

trza szybko sprzedowac bo zaroz moge spasc, potem dopiero na swieta [br]Dopisany: 06 Październik 2011, 22:04_________________________________________________ja usz mom łapa posmarowano bandaż i nic nierobia nią :no:
Opublikowano

ja mam właśnie w zamiarze kupić desire Z, ale też póki co nie jest mi śpieszno.

Ja ojro je :evil:

trza szybko sprzedowac bo zaroz moge spasc, potem dopiero na swieta

zależy co sie po wyborach wydarzy, to coch mioł toch sprzedoł, czekom jeszcze na wypłaty w październiku i listopadzie :gwizdanie: :)

Opublikowano

ja mam właśnie w zamiarze kupić desire Z, ale też póki co nie jest mi śpieszno.

Ja ojro je :evil:

trza szybko sprzedowac bo zaroz moge spasc, potem dopiero na swieta

zależy co sie po wyborach wydarzy, to coch mioł toch sprzedoł, czekom jeszcze na wypłaty w październiku i listopadzie :gwizdanie: :)

Tyn to mo kasy :naughty:

Opublikowano

nierobi a na wypłata czeko :gwizdanie: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

nierobi a na wypłata czeko :gwizdanie: :tongue4: :tongue4:

bo jo nimom wypłaty jak na grubie 1ego yno musza czekać do 15ego każdego miesiąca :gwizdanie:

a w listopadzie mi dopiero wszystkie nadgodziny które mi przysługują wypłacą. Bo oczywiście kasa nowoczesnych niewolników musi walić profit na koncie tkz. Leihfirmy... [br]Dopisany: 06 Październik 2011, 22:10_________________________________________________ale co sie bedziemy, bunkrów nie ma, ale i tak jest za***iście :decayed:

Opublikowano

Na grubie płacom 10 :tongue4:

Opublikowano

Na grubie płacom 10 :tongue4:

0 mi zeżarło :decayed:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 22:19_________________________________________________robert wiem że nie jesteś przekonany też tylko do telefonow dotykowych

alternatywa: http://allegro.pl/htc-desire-z-a7272-z-play-bez-locka-szary-gwarancj-i1860185294.html

ja mam właśnie tego na oku.

Opublikowano

Na grubie płacom 10 :tongue4:

Jo liczę , że jutro jakąś jałmużnę przeleją :przebiegly::rolleyes:

[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 22:22_________________________________________________

robert wiem że nie jesteś przekonany też tylko do telefonow dotykowych

alternatywa: http://allegro.pl/htc-desire-z-a7272-z-play-bez-locka-szary-gwarancj-i1860185294.html

ja mam właśnie tego na oku.

Wiem jak wygląda Desire Z :wink4:

Opublikowano

Na grubie płacom 10 :tongue4:

Jo liczę , że jutro jakąś jałmużnę przeleją :przebiegly::rolleyes:

[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 22:22_________________________________________________

robert wiem że nie jesteś przekonany też tylko do telefonow dotykowych

alternatywa: http://allegro.pl/htc-desire-z-a7272-z-play-bez-locka-szary-gwarancj-i1860185294.html

ja mam właśnie tego na oku.

Wiem jak wygląda Desire Z :wink4:

siuper :)[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 22:25_________________________________________________zbroimy się w 18" na lato roberto ? :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 22:26_________________________________________________małe te 17" a różnicy w komforcie wielkiej już nima.

Opublikowano

Na grubie płacom 10 :tongue4:

Jo liczę , że jutro jakąś jałmużnę przeleją :przebiegly::rolleyes:

[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 22:22_________________________________________________

robert wiem że nie jesteś przekonany też tylko do telefonow dotykowych

alternatywa: http://allegro.pl/htc-desire-z-a7272-z-play-bez-locka-szary-gwarancj-i1860185294.html

ja mam właśnie tego na oku.

Wiem jak wygląda Desire Z :wink4:

siuper :)[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 22:25_________________________________________________zbroimy się w 18" na lato roberto ? :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 22:26_________________________________________________małe te 17" a różnicy w komforcie wielkiej już nima.

Bo komfortu już ni ma :evil:

Robert na Discovery amerykańskie górnictwo :naughty:

Opublikowano

Na grubie płacom 10 :tongue4:

Jo liczę , że jutro jakąś jałmużnę przeleją :przebiegly::rolleyes:

[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 22:22_________________________________________________

robert wiem że nie jesteś przekonany też tylko do telefonow dotykowych

alternatywa: http://allegro.pl/htc-desire-z-a7272-z-play-bez-locka-szary-gwarancj-i1860185294.html

ja mam właśnie tego na oku.

Wiem jak wygląda Desire Z :wink4:

siuper :)[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 22:25_________________________________________________zbroimy się w 18" na lato roberto ? :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 22:26_________________________________________________małe te 17" a różnicy w komforcie wielkiej już nima.

Bo komfortu już ni ma :evil:

Robert na Discovery amerykańskie górnictwo :naughty:

yno na Twoje 16" czy 15" czy co tam mosz d*py lecą, na moje ni :decayed:

Opublikowano

yno na Twoje 16" czy 15" czy co tam mosz d*py lecą, na moje ni :decayed

Synek d*py nie lecą na felgi yno na co innego :gwizdanie:

Opublikowano

yno na Twoje 16" czy 15" czy co tam mosz d*py lecą, na moje ni :decayed

Synek d*py nie lecą na felgi yno na co innego :gwizdanie:

metafora taka :decayed: Tatusiu :decayed:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 22:37_________________________________________________ale dzięki za poradę życiową :decayed:

Opublikowano

Proszę bardzo :decayed:

Opublikowano

Proszę bardzo :decayed:

ale nie dokończyłeś na co lecą :decayed:

na to co przychodzi 10ego na grubie :decayed:?

nie godej że urok osobisty :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.