Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kur.. jestem na liscie rezerwowej na polibudzie :/

studiuje ktoś tutaj z całej ferajny?

noo...ja studiuję :decayed:

...jak rozebrać takie paście jak nokia c6:facepalm:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Robert co porabiasz nic Cię nie widać ?

Ukrywam się :decayed:

Opublikowano
Kur.. jestem na liscie rezerwowej na polibudzie :/

studiuje ktoś tutaj z całej ferajny?

noo...ja studiuję :decayed:

...jak rozebrać takie paście jak nokia c6:facepalm:

:notworthy: dzięki:wink:

zaro napisza Ci priVa...

Opublikowano
Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji

a tu nie warto floty dopłacac?

Robi to samo co niebieski

Dokładnie , tego czarnego też się da upalić ( coś o tym wiem ) :decayed:

Gonzus może przemyśl zakup VCDS'a ( np. od m3rvin'a ) będzie na zaś jakbyś kiedy coś nowszego kupił :naughty:

Opublikowano

Póki co ten tani kabelek mi wystarczy, nie mam aż tyle kasy by kupić ten drogi..

A fure będę kupował za jakieś pół roku do siebie i to i tak będzie B5 tyle, że 1.9 TDI więc póki co na kilka lat kabelek styknie :wink:

/spadam :hi:

Opublikowano

witam kolegów.:siema: mam nadzieje ze na następnym spocie też do was dołączę tylko trochę mi jest wstyd za moją landrynke bo dopiero ją kupiłem i jest troszke poobijana i niestety silnik się psuje a dokładnie turbina nie wiecie jak jej pomóc po za wymianą czasami ma napady i zaczyna dymić i olejem śmierdzi ale wszystko zrobie i będzie igiełka na pewno się będę z wami świetnie bawił tylko napiszcie dokładnie gdzie to będzie kiedy i o której bo się gubię troszkę:banan: hehe a mam taką propozycję można zrobić jakieś koszulki z własnym logiem oraz małe naklejki na auta żeby było wiadomo ze to jeden klubik hehe fajnie by to wyglądało ale to tylko moja propozycja.Pozdrawiam :a4fan:

Opublikowano

Patrz w lusterka, samochody są wszędzie | Wideo

---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ----------

hehe a mam taką propozycję można zrobić jakieś koszulki z własnym logiem oraz małe naklejki na auta żeby było wiadomo ze to jeden klubik hehe fajnie by to wyglądało ale to tylko moja propozycja.Pozdrawiam :a4fan:

Takie coś już tu mamy na forum :cool1: Masz dział gadżety klubowe :wink:

Opublikowano

Nogaro z 2.5 :naughty:

Opublikowano
witam kolegów.:siema: mam nadzieje ze na następnym spocie też do was dołączę tylko trochę mi jest wstyd za moją landrynke bo dopiero ją kupiłem i jest troszke poobijana i niestety silnik się psuje a dokładnie turbina nie wiecie jak jej pomóc po za wymianą czasami ma napady i zaczyna dymić i olejem śmierdzi ale wszystko zrobie i będzie igiełka na pewno się będę z wami świetnie bawił tylko napiszcie dokładnie gdzie to będzie kiedy i o której bo się gubię troszkę:banan: hehe a mam taką propozycję można zrobić jakieś koszulki z własnym logiem oraz małe naklejki na auta żeby było wiadomo ze to jeden klubik hehe fajnie by to wyglądało ale to tylko moja propozycja.Pozdrawiam :a4fan:

następny szczęsliwy posiadacz v6 :decayed:

Opublikowano

haha tak tak tylko zastanawiam się nad zmianą silnika na 2.7 tylko nie wiem czy mi bedzie pasował:a4fan:

Opublikowano

dla ogarniętego i pojmującego stan rzeczy człeka wszystko będzie pasować - tylko czy będzie się opłacać :wink:

Opublikowano

tofik, poczytaj na forum. Rożne ludzie przekładki robili ale w większości to nieopłacalne

WITAM NA FORUM :naughty:

Opublikowano

m3rvin ... dostałeś PW ??

Opublikowano
m3rvin ... dostałeś PW ??

jo jo ano ....

byda pisać do niego..... dzięki :)

Opublikowano
:wink:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

i chvj, postudiowane w Rybniku :naughty:

trzeba atakować Gliwice

Opublikowano

kto ma taką jasną niebieska audice w kombiku :banan:

Opublikowano

w SJZ Artur

---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

w SR Arek i chyba jeszcze 2 lub 1 jeździ

Opublikowano
w SJZ Artur

---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

w SR Arek i chyba jeszcze 2 lub 1 jeździ

Jasno niebieski a nie nagaro blue :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.