Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Kurcze ja uż nie ogarnian tych stron bo każdy ma inną liczbę wyświetlanych włączoną i się to komplikuje by wszyscy tak samo liczyli.

---------- Post dopisany at 05:49 ---------- Poprzedni post napisany at 04:30 ----------

:hi:

Ja mam ustawione "domyślnie dla forum" :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Od września G-2 KWK Chwałowice :naughty:

Opublikowano
Od września G-2 KWK Chwałowice :naughty:

No to faktycznie powód do dumy :decayed:

---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ----------

Ta wódka chyba w termosie :decayed::grin:

Jak już o wódce mowa no to Hammer gratki kolejnej setki :naughty: ( teraz trzeba będzie więcej stawiać na ""setkę" bo dużo rzadziej się będzie zdarzać takie cuś ) :whistling::decayed:

Podaj miejsce i czas :naughty::decayed:

Opublikowano

Jest powód do dumy bo jak kumple idą na transport i jakieś pierdy, no to kurva.. :naughty: zajebioza :naughty:

Opublikowano
Od września G-2 KWK Chwałowice :naughty:

:facepalm:

Jeszcze nie wiesz gdzie i pod kogo trafiłeś :whistling: ... a ja wiem :grin: i tyle tylko zrobię :facepalm:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Wiesiek jak dasz rade to dorob mi ta sprezynke do klamki, bede zobowiazany:wink:

Opublikowano

:hi:

co tu tak cicho :naughty:

Opublikowano
Od września G-2 KWK Chwałowice :naughty:

:facepalm:

Jeszcze nie wiesz gdzie i pod kogo trafiłeś :whistling: ... a ja wiem :grin: i tyle tylko zrobię :facepalm:

ja też wiem do kogo... do semenów:decayed:, jaśków:doh: i siwych:wink: i pseudo kierownik adamczyk...:whistling::facepalm:

...no Gonzus, ja też tam robię na G2, ale jako hydraulik:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Od września G-2 KWK Chwałowice :naughty:

:facepalm:

Jeszcze nie wiesz gdzie i pod kogo trafiłeś :whistling: ... a ja wiem :grin: i tyle tylko zrobię :facepalm:

ja też wiem do kogo... do semenów:decayed:, jaśków:doh: i siwych:wink: i pseudo kierownik adamczyk...:whistling::facepalm:

...no Gonzus, ja też tam robię na G2, ale jako hydraulik:decayed:

On ich wszystkich zna , to jedna wielka rodzina :wink::decayed:

Opublikowano

[quote name=robert.;2937328

On ich wszystkich zna ' date=' to jedna wielka rodzina :wink::decayed:[/quote]

a co ja poradze jak Ci ludzie wszyscy z Chwałowic są a ja tam całe życie mieszkałem :polew: To się nie da nie kojarzyć chociażby z widzenia :wink:

pany, dziwny problem wczoraj odpalam autko, strasznie długo musiałem kręcić aż chwyciło i.. d*pa blada, do 1100 obrotów na całej nodze na gazie, wyżej po prostu jej sie nie chciało iść i tak przez pół minuty aż wkońcu przełamała tą bariere i poszła już normalnie.. Tylko potem jeszcze obroty dziwnie 'przycinały', zgasiłem auto, odpaliłem i już chodziła jak żyleta. Tylko bez odpowiedzi mie tu 'podepnij VAGa' bo dopiero kabel zamówiłem :naughty:

aaaa, jeszcze yeebunny jak nie jest w humorze to pali czasem za 4-5 razem a tak to od razu 'od strzała'. Nie chce póki co pchać auta do mechanika, bo mi trzymał w tamtym roku półtora tyg. aż sie skapnął co było nie tak a problemem był czujnik położenia wałka korbowego. Jest opcja, że znowu to samo?

Opublikowano
:hi: na kacu :)
Opublikowano
Od września G-2 KWK Chwałowice :naughty:

:facepalm:

Jeszcze nie wiesz gdzie i pod kogo trafiłeś :whistling: ... a ja wiem :grin: i tyle tylko zrobię :facepalm:

ja też wiem do kogo... do semenów:decayed:, jaśków:doh: i siwych:wink: i pseudo kierownik adamczyk...:whistling::facepalm:

...no Gonzus, ja też tam robię na G2, ale jako hydraulik:decayed:

On ich wszystkich zna , to jedna wielka rodzina :wink::decayed:

czyli jednym słowem popaprańcy:facepalm::decayed:

a wiesz, że z rodziną się najlepiej na zdjęciu wychodzi:whistling::decayed:

Opublikowano

Dobry, Tydzień bez internetu - masakra :decayed:

Opublikowano

dopiero Ci prąd podłaczyli po wtorkowej nawałnicy?? :mysli:

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.