Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
że niby pomaluje tym alumki i jak mi się odwidzi to mogę to zrzucić bez żadnej amby? :polew: czego to te ludzie nie wymyślą

http://photos02.istore.pl/6181/photos/big/12756393.jpg

za***isty motyw pomalowałbym całe auto na biało a dach zostawiłbym czarny :D

Tylko ciekawe jaka cena za to. Bo może taka że taniej wyszło by cały samochód obkleić folią w jakimś zakładzie. Aż do nich napiszę. Co spot to inny kolor felg haha :decayed:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 16:44 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ----------

że niby pomaluje tym alumki i jak mi się odwidzi to mogę to zrzucić bez żadnej amby? :polew: czego to te ludzie nie wymyślą

http://photos02.istore.pl/6181/photos/big/12756393.jpg

za***isty motyw pomalowałbym całe auto na biało a dach zostawiłbym czarny :D

Tylko ciekawe jaka cena za to. Bo może taka że taniej wyszło by cały samochód obkleić folią w jakimś zakładzie. Aż do nich napiszę. Co spot to inny kolor felg haha :decayed:

1,4-1,6K za całe auto :cool1:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 16:44 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ----------

że niby pomaluje tym alumki i jak mi się odwidzi to mogę to zrzucić bez żadnej amby? :polew: czego to te ludzie nie wymyślą

http://photos02.istore.pl/6181/photos/big/12756393.jpg

za***isty motyw pomalowałbym całe auto na biało a dach zostawiłbym czarny :D

Tylko ciekawe jaka cena za to. Bo może taka że taniej wyszło by cały samochód obkleić folią w jakimś zakładzie. Aż do nich napiszę. Co spot to inny kolor felg haha :decayed:

1,4-1,6K za całe auto :cool1:

myśle że taniej :)

napisałem do tej firmy ile wyjdzie ta farba bo podobno 1galon starczy na całe auto :)

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 16:44 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ----------

że niby pomaluje tym alumki i jak mi się odwidzi to mogę to zrzucić bez żadnej amby? :polew: czego to te ludzie nie wymyślą

http://photos02.istore.pl/6181/photos/big/12756393.jpg

za***isty motyw pomalowałbym całe auto na biało a dach zostawiłbym czarny :D

Tylko ciekawe jaka cena za to. Bo może taka że taniej wyszło by cały samochód obkleić folią w jakimś zakładzie. Aż do nich napiszę. Co spot to inny kolor felg haha :decayed:

1,4-1,6K za całe auto :cool1:

myśle że taniej :)

napisałem do tej firmy ile wyjdzie ta farba bo podobno 1galon starczy na całe auto :)

Ja Ci mówię ile to koszuje w tej firmie z robotą, w USA kupisz cały zestaw z pistoletem i farbą za ok 900zł.

Opublikowano

No organizujcie tam w Rbk :) Wpadne do was w ta sobote 14.07. Pozdro 3 majcie sie

Opublikowano

Ja bym sobie chętnie felgi prysnął na jakiś dziwny kolor :decayed:

Opublikowano
Ja bym sobie chętnie felgi prysnął na jakiś dziwny kolor :decayed:

Chyba masz na myśli te swoje kołpaki :decayed::grin::grin:

Opublikowano
Ja bym sobie chętnie felgi prysnął na jakiś dziwny kolor :decayed:

Chyba masz na myśli te swoje kołpaki :decayed::grin::grin:

Ja już Ci pisałem, że mi samochód i duże felgi nie potrzebne do wyrywania d*p :naughty:

Opublikowano
Ja bym sobie chętnie felgi prysnął na jakiś dziwny kolor :decayed:

Chyba masz na myśli te swoje kołpaki :decayed::grin::grin:

Ja już Ci pisałem, że mi samochód i duże felgi nie potrzebne do wyrywania d*p :naughty:

Jak lubisz chopaczków to faktycznie nie potrzebne :polew:

Opublikowano
Ja bym sobie chętnie felgi prysnął na jakiś dziwny kolor :decayed:

Chyba masz na myśli te swoje kołpaki :decayed::grin::grin:

Ja już Ci pisałem, że mi samochód i duże felgi nie potrzebne do wyrywania d*p :naughty:

Jak lubisz chopaczków to faktycznie nie potrzebne :polew:

Ty ale ja nie mam tej samej orientacji co ty - Ty ciepły bracie :decayed:

Nie podjechałby mi ktoś jutro do McCleanera, bo potrzebuje 3 rzeczy i będzie w Żorach :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

jakby wam te czopki za***ali to byscie nie mieli co robic :P

Opublikowano

nie wiecie czasem czy Robert jest w robocie bo nie idzie się dodzwonić :)

---------- Post dopisany at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ----------

a może ktoś z was ma pożyczyć ściągacz/klucz do odkręcenia filtra oleju ?

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

spoko już mam :D

Opublikowano

Po robocie :hi:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.