Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

te...

mnie wypłata w plnach przychodzi i ją na 3 dzielę Pane,jakbym miał wszystko do przesiudania to bym se może kupił :whistling::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

Poza tym wolniej jeździć to wtedy też nie telepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te...

mnie wypłata w plnach przychodzi i ją na 3 dzielę Pane,jakbym miał wszystko do przesiudania to bym se może kupił :whistling::wink:

te.. na heble Cie stać, na nowe felgi Cie stać a Ty mi wyskakujesz że na sprężyny 400zł nie masz :whistling:

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ----------

Nikt nie powiedział że już to musisz mieć :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pane to nie 400 ...to trza założyć(pln'y)....zrobić geometrię(pln'y) ...a to nic za darmo nie ma :wink:

---------- Post dopisany at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany at 16:37 ----------

i jeszcze trza to czasowo ogarnąć

btw heble były do zmiany bo się starły :wink:

alu zmieniłem bo jednak mi nie podeszły :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pane to nie 400 ...to trza założyć(pln'y)....zrobić geometrię(pln'y) ...a to nic za darmo nie ma :wink:

Jak wiesz z kim pogadać, to są inne ceny. Po co Ci geometria jak wahaczy nie ruszasz...

---------- Post dopisany at 16:44 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ----------

alu zmieniłem bo jednak mi nie podeszły :wink:

Tobie czy siemianowi :decayed:

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ----------

PS. w sprawie tego sterownika pytałeś w ASO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja o tych alu marzyłem jak auto kupowałem ,a teraz były w dobrych pieniądzach więc są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja o tych alu marzyłem jak auto kupowałem ,a teraz były w dobrych pieniądzach więc są

ehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik przeszło 3k w aso więc pójdzie do regeneracji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik przeszło 3k w aso więc pójdzie do regeneracji :wink:

Miałeś zapytać o nr części czy się zmienia z biegiem czasu czy jest Ci potrzebny taki sam jak masz a nie ile nowy kosztuje :facepalm:

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ----------

Podaj ten nr :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Robert wstałeś czy się kładziesz ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry :hi:

ja kilka dni temu wrzuciłem w końcu na przód hebelki z s4 b5 ,zmieniłem zawias (sprężyny i amorki )z eski i alu rs4b5 :decayed: w 18" w końcu

no to muszę ją teraz zobaczyć ale fele pewnie te które mi też się podobają :wink: dużo takich szerokich szprych? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry :hi:
ja kilka dni temu wrzuciłem w końcu na przód hebelki z s4 b5 ,zmieniłem zawias (sprężyny i amorki )z eski i alu rs4b5 :decayed: w 18" w końcu

no to muszę ją teraz zobaczyć ale fele pewnie te które mi też się podobają :wink: dużo takich szerokich szprych? :decayed:

Dokładnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry :hi:
ja kilka dni temu wrzuciłem w końcu na przód hebelki z s4 b5 ,zmieniłem zawias (sprężyny i amorki )z eski i alu rs4b5 :decayed: w 18" w końcu

no to muszę ją teraz zobaczyć ale fele pewnie te które mi też się podobają :wink: dużo takich szerokich szprych? :decayed:

Dokładnie :wink:

szerokie szprychy to model MAM8 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...