Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

seves, szkoda ze b7 bo nad ciekawym b5 albo b6 bym pomyślał :wink:

A co B7 nie ciekawe? :decayed:

...droższe...:whistling:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

z dychą w portfelu to mnie na wszystko stać

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helloł :hi:

seves, szkoda ze b7 bo nad ciekawym b5 albo b6 bym pomyślał :wink:

ale cena jak za ciekawe b6 :decayed:

moja furka w końcu odebrana.. sprzęgło strzela aż miło i autko na 2 piszczy teraz :grin:

oczywiście tylko delikatnie popróbowałem bo nie mogłem wytrzymać no i do nowego sprzęgła się trzeba przyzwyczajać bo bierze niemalże w podłodze :decayed:

no i powiem Wam.. tylko a4 .. jak ja się za nią stęskniłem.. wsiadam i wiem że to moje autko i że.. jest idealne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert ty może będziesz wiedział, czy budowa silnika i jego podzespoły (dokładnie chodzi mi o układ klimatyzacji) różni się w silniku AFN w wersji EU i GB?

idzie to sprawdzić w Etce?

helloł :hi:
seves, szkoda ze b7 bo nad ciekawym b5 albo b6 bym pomyślał :wink:

ale cena jak za ciekawe b6 :decayed:

moja furka w końcu odebrana.. sprzęgło strzela aż miło i autko na 2 piszczy teraz :grin:

oczywiście tylko delikatnie popróbowałem bo nie mogłem wytrzymać no i do nowego sprzęgła się trzeba przyzwyczajać bo bierze niemalże w podłodze :decayed:

no i powiem Wam.. tylko a4 .. jak ja się za nią stęskniłem.. wsiadam i wiem że to moje autko i że.. jest idealne :decayed:

:hi:

Arek w wersji GB silnik i sprężarka będą tak samo, tylko inne węże do układu wentylacji idą.

Seves tyś z braku auta chyba jaroł jakiś paskudne zioło.:whistling: są lepsze auta :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves tyś z braku auta chyba jaroł jakiś paskudne zioło.:whistling: są lepsze auta :naughty:

nie przeczę :decayed:

ale nie w jednym nie w dwóch siedziałem.. prowadziłem.. a4 b6/b7 jest dla mnie najlepsze z tych którymi jeździłem :wink: dosłownie i poważnie

przede wszystkim pozycja za kierownicą.. prowadzenie.. choć przyspieszenie mogłoby być lepsze :tongue: to Vmax mnie zadowala :grin:

ale nie będę się powtarzał - od kiedy mi kumpel pożyczył b7 to to mam i to nie mija :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

seves to git ,ze furacz odebrany

a i mi na 2-jce też piszczy ale wentylator za schowkiem bo się pewnie szczotki kończą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

seves to git ,ze furacz odebrany

a i mi na 2-jce też piszczy ale wentylator za schowkiem bo się pewnie szczotki kończą :decayed:

:decayed:

może wystarczy przesmarować coś hmm

a mnie teraz zaczyna martwić dwumas i poduszki skrzyni i silnika :grin: na razie cisza nic nie stuka i jest elegancko ale nie wiem jak długo :doh:

bo wcześniej jak energicznie zdjąłem nogę ze sprzegła to tak delikatnie się to odbywało a jak za dużo gazu było to się ślizgnęło, a teraz jak wciskam gaz i puszczam sprzęgło to jest strzał konkret i esp mruga :grin:

pierwszy raz mam nowe sprzęgło w starym aucie :decayed: i jak tak myślę to od takich strzałów pewnie coś w d*pę dostanie więc muszę jeździć spokojnie:grin:

a w ogóle to powiem Wam że nie ma to jak fura u mechanika.. same oszczędności :decayed: taniej wyszło mnie to sprzęgło wymiana oleju i łącznika węży układu chłodzenia (przy okazji mechanik znalazł wyciek przez który prawdopodobnie zimą tracił płyn z chłodnicy:decayed: takie plastykowe ustrojstwo przykręcone chyba do bloku silnika od ściany grodziowej :facepalm:) niż tankowanie w normlanej eksploatacji bo szczerze jak nie mam furki to jakoś aklasą którą jeździłem nie lubię się wypuszczać i jadę tylko tam gdzie na prawdę trzeba :grin: a Aczwórką to się jedzie tu i tam często żeby się po prostu przejechać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kilka dni temu wrzuciłem w końcu na przód hebelki z s4 b5 ,zmieniłem zawias (sprężyny i amorki )z eski i alu rs4b5 :decayed: w 18" w końcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kilka dni temu wrzuciłem w końcu na przód hebelki z s4 b5 ,zmieniłem zawias (sprężyny i amorki )z eski i alu rs4b5 :decayed: w 18" w końcu

No i teraz jest koza nieludzka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam tak strasznie nie jest....nie będę hebla glebił bo z dzieckiem nie będę jeździł jak w gokarcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

seves to git ,ze furacz odebrany

a i mi na 2-jce też piszczy ale wentylator za schowkiem bo się pewnie szczotki kończą :decayed:

:decayed:

może wystarczy przesmarować coś hmm

a mnie teraz zaczyna martwić dwumas i poduszki skrzyni i silnika :grin: na razie cisza nic nie stuka i jest elegancko ale nie wiem jak długo :doh:

bo wcześniej jak energicznie zdjąłem nogę ze sprzegła to tak delikatnie się to odbywało a jak za dużo gazu było to się ślizgnęło, a teraz jak wciskam gaz i puszczam sprzęgło to jest strzał konkret i esp mruga :grin:

pierwszy raz mam nowe sprzęgło w starym aucie :decayed: i jak tak myślę to od takich strzałów pewnie coś w d*pę dostanie więc muszę jeździć spokojnie:grin:

a w ogóle to powiem Wam że nie ma to jak fura u mechanika.. same oszczędności :decayed: taniej wyszło mnie to sprzęgło wymiana oleju i łącznika węży układu chłodzenia (przy okazji mechanik znalazł wyciek przez który prawdopodobnie zimą tracił płyn z chłodnicy:decayed: takie plastykowe ustrojstwo przykręcone chyba do bloku silnika od ściany grodziowej :facepalm:) niż tankowanie w normlanej eksploatacji bo szczerze jak nie mam furki to jakoś aklasą którą jeździłem nie lubię się wypuszczać i jadę tylko tam gdzie na prawdę trzeba :grin: a Aczwórką to się jedzie tu i tam często żeby się po prostu przejechać :facepalm:

chyba musza Cię uświadomić o pewnych rzeczach :whistling:

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:41 ----------

masakra co to za auta teraz budują i za ile kasy....

http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/a6-c7-3-0tfsi-215912/index17.html#post2950465

ostatnia strona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek w wersji GB silnik i sprężarka będą tak samo, tylko inne węże do układu wentylacji idą.

ale węże ze sprężarki do chłodnicy i ze sprężarki do osuszacza są takie same prawda?

dopiero te które idą w strone kabiny są inne tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam tak strasznie nie jest....nie będę hebla glebił bo z dzieckiem nie będę jeździł jak w gokarcie :wink:

Jest tragicznie, do tego ta 18stka i wóz drabiniasty jak ta lala :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer trzabyło dryndnąć że na zlot jedziesz, to bych nie chodził nadupany cały weekend:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer trzabyło dryndnąć że na zlot jedziesz, to bych nie chodził nadupany cały weekend:decayed:

Kurna widzisz, mogłeś jechać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś z waszych znajomych szuka to mam na sprzedaż:

Tako Jumper X - duży zestaw 3w1

0c1b671fc0531df9m.jpg

na zdjęciu brakuje jeszcze torby, parasolki oraz folii przeciwdeszczowej. wózek oczywiście używany i nosi ślady użytkowania, zaś nosidełko i gondola głęboka w stanie idealnym.

cena: 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam tak strasznie nie jest....nie będę hebla glebił bo z dzieckiem nie będę jeździł jak w gokarcie :wink:

Jest tragicznie, do tego ta 18stka i wóz drabiniasty jak ta lala :decayed:

oj tam oj tam :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam tak strasznie nie jest....nie będę hebla glebił bo z dzieckiem nie będę jeździł jak w gokarcie :wink:

Jest tragicznie, do tego ta 18stka i wóz drabiniasty jak ta lala :decayed:

oj tam oj tam :whistling:

Byś tam zapodał bynajmniej jakieś -30mm, to by to tak nie straszyło i komort by został :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...