Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak ale tamte są polerowane ,a moje nie :wink:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Tak ale tamte są polerowane ,a moje nie :wink:

Akurat czy polerowane czy różowe to bez znaczenia, Ty masz szprychy normalne a MAM8 mają szerokie szprychy :tongue4:

Opublikowano
bry :hi:
ja kilka dni temu wrzuciłem w końcu na przód hebelki z s4 b5 ,zmieniłem zawias (sprężyny i amorki )z eski i alu rs4b5 :decayed: w 18" w końcu

no to muszę ją teraz zobaczyć ale fele pewnie te które mi też się podobają :wink: dużo takich szerokich szprych? :decayed:

Dokładnie :wink:

szerokie szprychy to model MAM8 :wink:

mam8 miałem... ale wg mnie to nie szprychy :decayed: bo mają nierówne te ramiona :naughty:

Opublikowano

:hi:po dłuższej nieobecności :kwasny:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Ty Robert wstałeś czy się kładziesz ? :decayed:
raczej kładzie się...:decayed: bo na rano ma:whistling: zresztą jak ja...poyebana zmiana:facepalm:

a propos :hi:

Opublikowano
Arek w wersji GB silnik i sprężarka będą tak samo, tylko inne węże do układu wentylacji idą.

ale węże ze sprężarki do chłodnicy i ze sprężarki do osuszacza są takie same prawda?

dopiero te które idą w strone kabiny są inne tak?

:hi:

Tego nie wiem ?

Opublikowano
  • Autor
Arek w wersji GB silnik i sprężarka będą tak samo, tylko inne węże do układu wentylacji idą.

ale węże ze sprężarki do chłodnicy i ze sprężarki do osuszacza są takie same prawda?

dopiero te które idą w strone kabiny są inne tak?

:hi:

Tego nie wiem ?

dzisiaj sprawdzone, jest tak jak mówiłem:wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dobry :hi:

Arturoo fele robią robote :thumbup1::thumbup1: i na fotce nie widać że wysoko stoi :wink:

jest dobrze :kox:

Opublikowano

dobry den :hi:

Opublikowano
Arek w wersji GB silnik i sprężarka będą tak samo, tylko inne węże do układu wentylacji idą.

ale węże ze sprężarki do chłodnicy i ze sprężarki do osuszacza są takie same prawda?

dopiero te które idą w strone kabiny są inne tak?

:hi:

Tego nie wiem ?

dzisiaj sprawdzone, jest tak jak mówiłem:wink:

:hi:

Też mi się tak wydawało, i dobrze:wink:

Opublikowano

:hi:

dobry :hi:

Arturoo fele robią robote :thumbup1::thumbup1: i na fotce nie widać że wysoko stoi :wink:

jest dobrze :kox:

wiesz stoi na 1be ....więc z glebą to nie ma za wiele wspólnego ale znowu nie będę popadał w paranoję by oponami błotniki targać z dzieciakiem w środku :wink:

Opublikowano

:bry:

Arturoo fele robią robote :thumbup1::thumbup1: i na fotce nie widać że wysoko stoi :wink:

jest dobrze :kox:

wiesz stoi na 1be ....więc z glebą to nie ma za wiele wspólnego ale znowu nie będę popadał w paranoję by oponami błotniki targać z dzieciakiem w środku :wink:

Normalnie diman nr. 2 :decayed:

Opublikowano

będziesz miał swojego brzdąca to przyjedziesz z flaszką i powiesz ...."sorki miałeś rację "... :wink:

Opublikowano
będziesz miał swojego brzdąca to przyjedziesz z flaszką i powiesz ...."sorki miałeś rację "... :wink:

Wtedy to będzie air w aucie i na poduchach ustawi się twardość podczas jazdy, a jak zaparkuja to będzie gleba :decayed:

Opublikowano
będziesz miał swojego brzdąca to przyjedziesz z flaszką i powiesz ...."sorki miałeś rację "... :wink:

Wtedy to będzie air w aucie i na poduchach ustawi się twardość podczas jazdy, a jak zaparkuja to będzie gleba :decayed:

Hammer jak na glebe posadzi to mały ledwo raczkować zacznie już będzie sam wsiadał i wysiadał :decayed:

Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano
będziesz miał swojego brzdąca to przyjedziesz z flaszką i powiesz ...."sorki miałeś rację "... :wink:

Wtedy to będzie air w aucie i na poduchach ustawi się twardość podczas jazdy, a jak zaparkuja to będzie gleba :decayed:

Hammer jak na glebe posadzi to mały ledwo raczkować zacznie już będzie sam wsiadał i wysiadał :decayed:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Arek w wersji GB silnik i sprężarka będą tak samo, tylko inne węże do układu wentylacji idą.

ale węże ze sprężarki do chłodnicy i ze sprężarki do osuszacza są takie same prawda?

dopiero te które idą w strone kabiny są inne tak?

:hi:

Tego nie wiem ?

dzisiaj sprawdzone, jest tak jak mówiłem:wink:

:hi:

Też mi się tak wydawało, i dobrze:wink:

obawiałem się wymiany ale gdyby nie jedna zapieczona śruba to uwinąłbym się z tym w pół godziny

:decayed:

została mi chłodnica gdyby ktoś potrzebował

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/chlodnica-klimatyzacji-241000/

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

ważna sprawa i dość pilna:

czy ktoś miałby pożyczyć box'a dachowego i relingi pod A4 (ew. samego boksa, a relingi zakupie)???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.