Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czapka słoneczna - Conrad.pl

a to dopiero jest hit :decayed:

szłoby ciula rżnąć na jakimś vagowisku :grin:

---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

A po co Ci aż 4szt, przecież można jedną szt. kupić za 69zł :wink:

Hammer nie znalazłem 1szt :kwasny:

a to co Ty podajesz to syntetyczna powłoka gumowa chyba :eusathink: - to nie jest do samochodów :decayed:

---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

chyba że to jest ten sam środek a oni naciągają :thumbdown:

bo w katalogu który mam przed sobą oba te produkty mają zupełnie inny opis

---------- Post dopisany at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ----------

kurw muszę się wziąć w końcu za pracowanie :doh:

Opublikowano
A po co Ci aż 4szt, przecież można jedną szt. kupić za 69zł :wink:

Hammer nie znalazłem 1szt :kwasny:

a to co Ty podajesz to syntetyczna powłoka gumowa chyba :eusathink: - to nie jest do samochodów :decayed:

Moim zdaniem to to samo :wink:

Opublikowano

swoją drogą ciekawe ile by tego wyszło na całe auto?? :mysli:

4 litry wychodzi chyba na auto

upss, nie spojrzałem ze juz padła odpowwiedz :)

Opublikowano

Matek..?? Gonzo to Ty?? Zmiyniołeś nick?? :mysli:

:decayed:

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:59 ----------

ja to Ty żeś je...:decayed: spawdziołech "pora" stron pryndzy:wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Grzegorz, no tak zmieniłem nicka :wink:

Kur.. podjarał mnie ten PlastiDip, tak maźnąc cztery fele i myśle że mogłoby być ciekawie:decayed:

Opublikowano

:hi:

no widze że PlastiDip'em sie zainteresowaliście , ja chetnie pomalowałbym na biało tylko nie mam tego pistoletu do malowania a na auto wychodzi przypuszczalnie 3700ml ;) wiec 4L jak Tomasz powiedział :]

Opublikowano
:hi:

no widze że PlastiDip'em sie zainteresowaliście , ja chetnie pomalowałbym na biało tylko nie mam tego pistoletu do malowania a na auto wychodzi przypuszczalnie 3700ml ;) wiec 4L jak Tomasz powiedział :]

Możesz malować normalnym pistoletem lakierniczym ale jest potrzebna inna dysza i trzeba znać proporcje farba/rozcięczalnik :wink:

Opublikowano

na fele potrzebuje prawie liter tego specyfiku, czyli ponad 200 zł.. Za ile pomaluje i wypiaskuje felunek gdzieś w Rybniku?

grześko, jakbyś tu zajrzał jeszcze dziś to napisz mi eska bo nie chce Cie w razie czego budzić telefonem a mam sprawe :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek to masz nr tel od tych gości z Rybnika o których wczoraj ci mówiłem 606-110-515

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Wiesiek to masz nr tel od tych gości z Rybnika o których wczoraj ci mówiłem 606-110-515

:hi:

Dzięki

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
Czapka słoneczna - Conrad.pl

a to dopiero jest hit :decayed:

szłoby ciula rżnąć na jakimś vagowisku :grin:

Seves to przecież już staroć jest:wink:

Opublikowano
na fele potrzebuje prawie liter tego specyfiku, czyli ponad 200 zł.. Za ile pomaluje i wypiaskuje felunek gdzieś w Rybniku?

grześko, jakbyś tu zajrzał jeszcze dziś to napisz mi eska bo nie chce Cie w razie czego budzić telefonem a mam sprawe :wink:

o tej porze to byłem w robocie...na 21.30 mam:wink:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek znasz jakiegoś dobrego weterynarza który zajmuje się ciężkimi przypadkami? mój wrócił do domu z prawie odgryzionym ogonem i kiepsko to wygląda:kwasny:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.