Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wiesiek znasz jakiegoś dobrego weterynarza który zajmuje się ciężkimi przypadkami? mój wrócił do domu z prawie odgryzionym ogonem i kiepsko to wygląda:kwasny:

:hi:

Niestety nie, my jeździmy na Kilińskiego :kwasny:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry dzień :hi:

Wiesiek znasz jakiegoś dobrego weterynarza który zajmuje się ciężkimi przypadkami? mój wrócił do domu z prawie odgryzionym ogonem i kiepsko to wygląda:kwasny:

:hi:

Niestety nie, my jeździmy na Kilińskiego :kwasny:

Arek na kilińskiego dobre są te kobietki

Wiesiek takiej czapki z solarem i wentylatorkiem to jeszcze nie widziałem :decayed: niezły szpan :rolleyes:

Hammer zbieram kasę na te farbki bo jestem totalnie spłukany.. za koło musiałem zapłacić w końcu :doh:

Opublikowano

Hammer zbieram kasę na te farbki bo jestem totalnie spłukany.. za koło musiałem zapłacić w końcu :doh:

Podej konto na PW i kwota :wink:

Opublikowano

Hammer zbieram kasę na te farbki bo jestem totalnie spłukany.. za koło musiałem zapłacić w końcu :doh:

Podej konto na PW i kwota :wink:

dzięki, sorry że tak głupio ale serio jest ciężko :doh:

Opublikowano
dobry dzień :hi:
Wiesiek znasz jakiegoś dobrego weterynarza który zajmuje się ciężkimi przypadkami? mój wrócił do domu z prawie odgryzionym ogonem i kiepsko to wygląda:kwasny:

:hi:

Niestety nie, my jeździmy na Kilińskiego :kwasny:

Arek na kilińskiego dobre są te kobietki

precyzując chodzi wam chyba o weta na Krzyżowej. Bo mieszkam obok :wink: jeszcze o ucho mi się obił Jacek Żak, bdb opinie

Opublikowano

dokładnie Matek, tylko nie wszyscy wiedzą że to ulica krzyżowa :decayed:

ja tam miałem w bloku vis a vis mieszk kupować parę lat temu :kox:

Opublikowano

pare lat temu mieszkania tutaj były tanie (reymonta itd) dlatego moja familia skorzystała :decayed: no widzisz, dużo nie brakło a bylibyśmy sąsiadami heh w każdym razie dojazd do veta bardzo łatwy, lajcik

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema: z rana po ciężkim piątku
Opublikowano

Siemka Kto Jutro jedzie na spot do rybika jak by umiał wsiąść ktoś komputer żeby mi błędy sprawdzić :)

Opublikowano
Siemka Kto Jutro jedzie na spot do rybika jak by umiał wsiąść ktoś komputer żeby mi błędy sprawdzić :)

postaram sie być ale nie obiecuje ;) bo jak mają być 2 osoby to nie bardzo widze zeby przyjechac ,a mysle ze tak bedzie :)

Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano
:hi::naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
Siemka Kto Jutro jedzie na spot do rybika jak by umiał wsiąść ktoś komputer żeby mi błędy sprawdzić :)

postaram sie być ale nie obiecuje ;) bo jak mają być 2 osoby to nie bardzo widze zeby przyjechac ,a mysle ze tak bedzie :)

jako że ja nie mieszkam już w PL na spoty raczej nie będę się pojawiał więc od was zależy czy jeszcze chcecie się spotować w Rybniku, jeśli zadecydujecie że nie to napisze w piwerwszym poście taką informacje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.