Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dej se pozór

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
dzieki za spota dla wytrwałych ,a stare grziby niech dalej w doma d*py grzeją :)

ja też dzięki bardzo ;)

Opublikowano

ale za***ista frekwencja na spocie :facepalm::facepalm: pozdro dla tych co byli troche pogoda sie zj***ła ale mówi sie trudno hehe.a kto to był bo nie zczaiłem po nicku

Opublikowano

:hi:

dobry :hi:
To jest specjalna farba którą później można ściągnąć - jest jak "folia w spreju" Na allegro nawet jest dostępna :wink:

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ----------

FoliaTec lakier farba do zacisków hamulcowych HIT! (2471275362) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ja mam coś takiego na ścianie w mieszkaniu :P nazywa się to farba lateksowa :decayed:

można myć ale ujowo się gipsuje dziury jak jest tym pomalowane bo potem jak szczoteczką równałem to mi ta guma na krawędziach coraz bardziej odchodziła :decayed:

:hi:

Seves z lateksu to są inne gumy i nie nakłada się tego na ściany :wink:

jaja te klimaty mo Wiesiek opanowane :decayed:

mówisz ??

że przez weekend se po ogródku w tym lata...???? :decayed::decayed::decayed:

hhmmm?????????????????

..........................

..................................

jakoś bardziej do Hammera by mi to pasowało :decayed: :decayed: :decayed:

---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ----------

sorki ale ja wczoraj musiałem u męża mojej siostry(bo do szwagra mu daleko :decayed:) na urodzinkach być :facepalm:

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
dzieki za spota dla wytrwałych ,a stare grziby niech dalej w doma d*py grzeją :)
:hi:

cabrio...coś Ty w poniedziałek robił po topazem na "kwk chwałowice":whistling::wink:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

sprzedam wszystko ze zdjęć

3b5865fb07b458e7m.jpg 5e6fc49aaa620239m.jpg b5dbc55743458dc7m.jpg

ps: dekory już sprzedane

Opublikowano

:hi:

ale cisza.. mam autko do sprawdzenia numer VIN, kaj sie udać?

Opublikowano

:hi

Do Artura

Opublikowano

:hi:

jak coś to pw w sprawie vin'u

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dobry :hi:

okazja jest..

do sprzedania b7 2.0tdi 2007 sedan szary s-line zewnetrzny.. sliczna z wloch nie poobijana,

kumpel sprowadzil i chce sprzedac.. 34000 :naughty:

przebieg na fotkach widze 226000 raczej prawdziwy

on sprowadza i dopiero handlarze biora od niego ;)

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ----------

dobry :hi:
To jest specjalna farba którą później można ściągnąć - jest jak "folia w spreju" Na allegro nawet jest dostępna :wink:

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ----------

FoliaTec lakier farba do zacisków hamulcowych HIT! (2471275362) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ja mam coś takiego na ścianie w mieszkaniu :P nazywa się to farba lateksowa :decayed:

można myć ale ujowo się gipsuje dziury jak jest tym pomalowane bo potem jak szczoteczką równałem to mi ta guma na krawędziach coraz bardziej odchodziła :decayed:

:hi:

Seves z lateksu to są inne gumy i nie nakłada się tego na ściany :wink:

:grin:

no widzisz bym nie uzywal lateksowych farb itd to pewnie juz bylbym ochajtany :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
dobry :hi:

okazja jest..

do sprzedania b7 2.0tdi 2007 sedan szary s-line zewnetrzny.. sliczna z wloch nie poobijana,

kumpel sprowadzil i chce sprzedac.. 34000 :naughty:

przebieg na fotkach widze 226000 raczej prawdziwy

on sprowadza i dopiero handlarze biora od niego ;)

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ----------

dobry :hi:
To jest specjalna farba którą później można ściągnąć - jest jak "folia w spreju" Na allegro nawet jest dostępna :wink:

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ----------

FoliaTec lakier farba do zacisków hamulcowych HIT! (2471275362) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ja mam coś takiego na ścianie w mieszkaniu :P nazywa się to farba lateksowa :decayed:

można myć ale ujowo się gipsuje dziury jak jest tym pomalowane bo potem jak szczoteczką równałem to mi ta guma na krawędziach coraz bardziej odchodziła :decayed:

:hi:

Seves z lateksu to są inne gumy i nie nakłada się tego na ściany :wink:

:grin:

no widzisz bym nie uzywal lateksowych farb itd to pewnie juz bylbym ochajtany :decayed:

To nie maluj małego lateksem :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Robert ty może będziesz wiedział, czy budowa silnika i jego podzespoły (dokładnie chodzi mi o układ klimatyzacji) różni się w silniku AFN w wersji EU i GB?

idzie to sprawdzić w Etce?

Opublikowano

seves, szkoda ze b7 bo nad ciekawym b5 albo b6 bym pomyślał :wink:

Opublikowano
seves, szkoda ze b7 bo nad ciekawym b5 albo b6 bym pomyślał :wink:

A co B7 nie ciekawe? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.