Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:hi: A to może, bo zderzak cały i wszystko całe, a nigdy nie ściągałem przodu :decayed:

---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ----------

Teraz ja szukam pracy z przyczyn wyższych (Brak porozumienia z pracodawcą albo studia albo praca)

Więc tak ukończenie:

Technikum Ekonomiczne specjalizacja Rachunkowość

Aktualnie kończę policealne Technikum Administracyjne

Oraz Studia Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach - Kierunek Bezpieczeństwo wewnętrzne (zaocznie)

Doświadczenie jakie takie mam - wiadomo zawsze za małe.

Umiejętności:

Prawko A B

Certyfikat szybkiego pisania na klawiaturze oraz maszynie do pisania

Bardzo dobra znajomość komputera

Obsługa Pakietów biurowych

Obsługa programu Symfonia

Jak by ktoś słyszał o jakiejś ofercie dajcie znać. Teraz w tym kraju praca opiera się głównie na znajomościach. Branża obojętnie, każdą rozważę W zamian flaszka jak coś z tego wyjdzie. Z góry dzięki

:hi: A to może, bo zderzak cały i wszystko całe, a nigdy nie ściągałem przodu :decayed:

naprawde wierzysz w to, że można w samochodzie pogiąć wzmocnienie za zderzakiem nie uszkodzając zderzaka, kratek, a nawet rejestracji:facepalm:

:facepalm:

ja tam wierzę, bo tata ma też b4 i podgiął dolne wzmocnienie wjeżdzając w zaspę na placu...:whistling: i ani ryski nie robiąc:whistling:

to trzeba mieć talent a nie od razu rozpidolić przód:whistling:

:facepalm:

talent to trzeba mieć wieżdzając w zaspe na swoim placu...

Opublikowano
:hi: A to może, bo zderzak cały i wszystko całe, a nigdy nie ściągałem przodu :decayed:

---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ----------

Teraz ja szukam pracy z przyczyn wyższych (Brak porozumienia z pracodawcą albo studia albo praca)

Więc tak ukończenie:

Technikum Ekonomiczne specjalizacja Rachunkowość

Aktualnie kończę policealne Technikum Administracyjne

Oraz Studia Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach - Kierunek Bezpieczeństwo wewnętrzne (zaocznie)

Doświadczenie jakie takie mam - wiadomo zawsze za małe.

Umiejętności:

Prawko A B

Certyfikat szybkiego pisania na klawiaturze oraz maszynie do pisania

Bardzo dobra znajomość komputera

Obsługa Pakietów biurowych

Obsługa programu Symfonia

Jak by ktoś słyszał o jakiejś ofercie dajcie znać. Teraz w tym kraju praca opiera się głównie na znajomościach. Branża obojętnie, każdą rozważę W zamian flaszka jak coś z tego wyjdzie. Z góry dzięki

:hi: A to może, bo zderzak cały i wszystko całe, a nigdy nie ściągałem przodu :decayed:

naprawde wierzysz w to, że można w samochodzie pogiąć wzmocnienie za zderzakiem nie uszkodzając zderzaka, kratek, a nawet rejestracji:facepalm:

:facepalm:

ja tam wierzę, bo tata ma też b4 i podgiął dolne wzmocnienie wjeżdzając w zaspę na placu...:whistling: i ani ryski nie robiąc:whistling:

to trzeba mieć talent a nie od razu rozpidolić przód:whistling:

:facepalm:

talent to trzeba mieć wieżdzając w zaspe na swoim placu...

:facepalm::facepalm::facepalm: słuchaj...bo widzę, że swoje 3 grosze w dypę zawsze musisz włożyć. No najlepiej cały przodek rozcurvić, a że na placu (gołoledź była), to się stało, to nic tylko się cieszyć Ciekawe czyś Ty taki idealny Panie piękny i wszechwiedzący?? Będziesz miał prawko 40 lat bezszkodowej jazdy (jeździł taksówką, autobusem, tirami a między czasie robił na kopalni) i wszystkie kategorie na prawku, to pogadamy. A narazie względem umiejętności manualnych, doświadczenia nie jesteś godzień mu nawet buta wyczyścić. A w jego wieku 58 lat jak będziesz srał, to nawet nie będziesz się umiał trawy trzymać:whistling:. Bo jak na swój wiek może jest już zmęczony życiem, ale swoją predyspozycją, kondycją fizyczną a przede wszystkim refleksem, by Cię zjadł.

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ----------

:hi: tak w ogóle

Opublikowano

Możesz czuć się zaproszony do "ignorów" :decayed:

Opublikowano

pff...:decayed:

Opublikowano

:hi:

:decayed:

:grin:

:doh:

:hi:

Opublikowano

Jakie tutaj dyskusje są masakra :decayed::grin:

Opublikowano

oj tam oj tam...:wink:

Opublikowano

Tomuś...gadali My a nie skończyli gadki o tym środku co brat próbuje...mówiłeś, że coś innego byś polecił:wink: ??

Opublikowano

siemano dobrzy ludzie :decayed: jeszcze jutro i weekend :decayed:

Opublikowano

jo mom od pon weekend dziwny mocie tyn tryb pracy :polew:

Opublikowano

Tyś jes leser :decayed:

Opublikowano
Tyś jes leser :decayed:

nie nie to dobra organizacja pracy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:facepalm::facepalm::facepalm: słuchaj...bo widzę, że swoje 3 grosze w dypę zawsze musisz włożyć. No najlepiej cały przodek rozcurvić, a że na placu (gołoledź była), to się stało, to nic tylko się cieszyć Ciekawe czyś Ty taki idealny Panie piękny i wszechwiedzący?? Będziesz miał prawko 40 lat bezszkodowej jazdy (jeździł taksówką, autobusem, tirami a między czasie robił na kopalni) i wszystkie kategorie na prawku, to pogadamy. A narazie względem umiejętności manualnych, doświadczenia nie jesteś godzień mu nawet buta wyczyścić. A w jego wieku 58 lat jak będziesz srał, to nawet nie będziesz się umiał trawy trzymać:whistling:. Bo jak na swój wiek może jest już zmęczony życiem, ale swoją predyspozycją, kondycją fizyczną a przede wszystkim refleksem, by Cię zjadł.

:polew::polew::polew:

Opublikowano
Tyś jes leser :decayed:

nie nie to dobra organizacja pracy :decayed:

No to tylko trzeba Ci pozazdrościć jak to ogarniasz i zapinasz na ostatni guzik by wszystko grało :naughty:

Opublikowano
Tyś jes leser :decayed:

nie nie to dobra organizacja pracy :decayed:

No to tylko trzeba Ci pozazdrościć jak to ogarniasz i zapinasz na ostatni guzik by wszystko grało :naughty:

nooo te yebane guziki yny potracone są :kox:

trza wiązać koniec z końcem ..............

Opublikowano
:wink:
Opublikowano

:hi:

:facepalm::facepalm::facepalm: słuchaj...bo widzę, że swoje 3 grosze w dypę zawsze musisz włożyć. No najlepiej cały przodek rozcurvić, a że na placu (gołoledź była), to się stało, to nic tylko się cieszyć Ciekawe czyś Ty taki idealny Panie piękny i wszechwiedzący?? Będziesz miał prawko 40 lat bezszkodowej jazdy (jeździł taksówką, autobusem, tirami a między czasie robił na kopalni) i wszystkie kategorie na prawku, to pogadamy. A narazie względem umiejętności manualnych, doświadczenia nie jesteś godzień mu nawet buta wyczyścić. A w jego wieku 58 lat jak będziesz srał, to nawet nie będziesz się umiał trawy trzymać:whistling:. Bo jak na swój wiek może jest już zmęczony życiem, ale swoją predyspozycją, kondycją fizyczną a przede wszystkim refleksem, by Cię zjadł.

:polew::polew::polew:

:facepalm:

:whistling:

Opublikowano

:facepalm::facepalm::facepalm: słuchaj...bo widzę, że swoje 3 grosze w dypę zawsze musisz włożyć. No najlepiej cały przodek rozcurvić, a że na placu (gołoledź była), to się stało, to nic tylko się cieszyć Ciekawe czyś Ty taki idealny Panie piękny i wszechwiedzący?? Będziesz miał prawko 40 lat bezszkodowej jazdy (jeździł taksówką, autobusem, tirami a między czasie robił na kopalni) i wszystkie kategorie na prawku, to pogadamy. A narazie względem umiejętności manualnych, doświadczenia nie jesteś godzień mu nawet buta wyczyścić. A w jego wieku 58 lat jak będziesz srał, to nawet nie będziesz się umiał trawy trzymać:whistling:. Bo jak na swój wiek może jest już zmęczony życiem, ale swoją predyspozycją, kondycją fizyczną a przede wszystkim refleksem, by Cię zjadł.

:polew::polew::polew:

konwersacja z Tobą nie ma najmniejszego sensu Panie wszechgovnowiedzący:whistling: Tobie nawet jakby wiedzę młotkiem wkuwali, to i tak będziesz tkwił przy swoich urojonych racjach:decayed:

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

...że się nie da nie idzie i nie możliwe, bo ja wiem lepiej...

:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.