Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

Fajne buciki, Aurelii się podobają ? :wink:

dzieki, jak najbardziej sie jej podobają :)

---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

jeszcze gwint dojdzie ale dopiero bedzie wszystko założone po malowaniu auta ,a w środę oddaje auto wiec bedzie kox jak wszystko bedzie porobione :]

---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ----------

a później zabiore sie za silnik :) taki mam plan

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Blant malujesz całe auto?

to przed malowaniem rozciągnij sobie jeszcze nadkola żebyś mógł później przypasować idealnie felgi. po malowaniu już będzie szkoda, a uwierz mi że ci się to przyda.....:whistling:

Opublikowano
Blant malujesz całe auto?

to przed malowaniem rozciągnij sobie jeszcze nadkola żebyś mógł później przypasować idealnie felgi. po malowaniu już będzie szkoda, a uwierz mi że ci się to przyda.....:whistling:

tak całe auto maluje , hmmm ... a o tym mu nie powiedziałem ale moge mu przekazać tylko jak mniej wiecej to bedzie wygladało bo niewiem jak mu to wytłumaczyć whistling.gif

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
Blant malujesz całe auto?

to przed malowaniem rozciągnij sobie jeszcze nadkola żebyś mógł później przypasować idealnie felgi. po malowaniu już będzie szkoda, a uwierz mi że ci się to przyda.....:whistling:

tak całe auto maluje , hmmm ... a o tym mu nie powiedziałem ale moge mu przekazać tylko jak mniej wiecej to bedzie wygladało bo niewiem jak mu to wytłumaczyć http://s13.postimg.org/shpub09gz/whistling.gif

a gdzie malujesz auto?

potrzebna do tego będzie maszynka do nadkoli

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/AudiA49.jpg

tak to wygląda po zabiegu

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Blant malujesz całe auto?

to przed malowaniem rozciągnij sobie jeszcze nadkola żebyś mógł później przypasować idealnie felgi. po malowaniu już będzie szkoda, a uwierz mi że ci się to przyda.....:whistling:

tak całe auto maluje , hmmm ... a o tym mu nie powiedziałem ale moge mu przekazać tylko jak mniej wiecej to bedzie wygladało bo niewiem jak mu to wytłumaczyć http://s13.postimg.org/shpub09gz/whistling.gif

a gdzie malujesz auto?

potrzebna do tego będzie maszynka do nadkoli

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/AudiA49.jpg

tak to wygląda po zabiegu

zapytam może bedzie miał tą maszynke ,bo koleś jest dobry w te klocki :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

ale lipna pogoda już mnie ona dobija :/

Opublikowano
:hi:

ale lipna pogoda już mnie ona dobija :/

mozna przynajmniej troche bokiem z rond polatac :grin:

a szczerze to podobno caly tydzien mamy angielska pogode... Bo w Anglii to byla pogoda prawie hiszpanska momentami :decayed:

Opublikowano
:hi:

ale lipna pogoda już mnie ona dobija :/

mozna przynajmniej troche bokiem z rond polatac :grin:

a szczerze to podobno caly tydzien mamy angielska pogode... Bo w Anglii to byla pogoda prawie hiszpanska momentami :decayed:

to dobrze że w Anglii nie mieszkam bo dawno już umarłbym

Opublikowano
:hi:

ale lipna pogoda już mnie ona dobija :/

mozna przynajmniej troche bokiem z rond polatac :grin:

a szczerze to podobno caly tydzien mamy angielska pogode... Bo w Anglii to byla pogoda prawie hiszpanska momentami :decayed:

to dobrze że w Anglii nie mieszkam bo dawno już umarłbym

no wlasnie na poludniu wcale nie jest tak zle... lata upalnego raczej nie maja ale i zimy tez nie maja hehe :decayed:

Opublikowano

:hi:

Na temat pogody proszę się nie wypowiadać, bo mnie to już chyba ch*j strzeli.:whistling::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.