Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

sesja zdana :kox::kox: dzisiejszy wieczór nam nie pyknął, forum padło na dobre.. wiec trzeba ogarnąć następną date :wink:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

ja już w domciu, dzięki Wiesław za spotkanko :wink:

Opublikowano
:hi:

ja już w domciu, dzięki Wiesław za spotkanko :wink:

:hi:

Cieszę się również :decayed:

Opublikowano

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

:hi:trocha mie tu nie było :confused4:

no troche jaaaaaa :]

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

co tam u ciebie? wszystko ok byłem w Rybniku przez łykend myślałem że się na spota załapię :kwasny:

Opublikowano

Witam, zajmuje się ktoś z okolic Rybnika/Wodzisławia naprawą klimatyzacji, oraz diagnostyką VAG ponieważ muszę usunąć kontrolki AIR BAG i ABS z licznika, z tym że jeśli chodzi o ABS to możliwe, że coś nie tak z którymś z czujników. Proszę o kontakt.

Opublikowano

:hi:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
Witam, zajmuje się ktoś z okolic Rybnika/Wodzisławia naprawą klimatyzacji

a co masz popsute?

Opublikowano
Witam, zajmuje się ktoś z okolic Rybnika/Wodzisławia naprawą klimatyzacji

a co masz popsute?

nie chłodzi

Opublikowano

to trzeba bedzie podłączyć do kompa i obczaić o co chodzi :)

Opublikowano
Witam, zajmuje się ktoś z okolic Rybnika/Wodzisławia naprawą klimatyzacji, oraz diagnostyką VAG ponieważ muszę usunąć kontrolki AIR BAG i ABS z licznika, z tym że jeśli chodzi o ABS to możliwe, że coś nie tak z którymś z czujników. Proszę o kontakt.

:hi:

Nie ma sprzwy 0,7L STOCK i podjeżdżaj, zbadamy co mu dolega:naughty:

wszystko ok byłem w Rybniku przez łykend myślałem że się na spota załapię :kwasny:

Jo nie wiem czy mosz paszport na ślonsk , obcokrajowcu :whistling:

Co Ty tam robisz synek ?

Opublikowano
  • Autor
Witam, zajmuje się ktoś z okolic Rybnika/Wodzisławia naprawą klimatyzacji

a co masz popsute?

nie chłodzi

podjedź do salonu Skody na ul.Wodzisławskiej i co to sprawdzą

Opublikowano

siema siema :hi:

adasswd jak chcesz moge Ci podpiac furke do kompa :wink:

---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ----------

Robert masz juz springi zamowione?

Opublikowano
  • Autor

Robert masz juz springi zamowione?

springi???

przecież Robert gwinta miał zakładać:whistling:

Opublikowano

:hi:

a co do gwinta to macie jakieś na sprzedaż bo miałem zamówione Supersport od kolegi PUMA ale niestety zaleciał w c**j# :/

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ----------

opłaca sie za 1000zł używany gwint FK model Silverline ma przejechane 15000

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ----------

albo takie Gwint FK - Audi A4 B5 Sedan / Avant SKLEP TUNING : najlepszy sklep z czciami do tuningu, filtry, halogeny, kierunkowskazy, lampy, rozprki, produkty najwyszej jakoci! ?

Opublikowano

Robert masz juz springi zamowione?

springi???

przecież Robert gwinta miał zakładać:whistling:

Robert miał gwint zakładać ale go przestraszyłeś :grin: i dogadaliśmy się :wink:

:hi:

a co do gwinta to macie jakieś na sprzedaż bo miałem zamówione Supersport od kolegi PUMA ale niestety zaleciał w c**j# :/

blant d*pa bo akurat w sobotę sprzedałem ten gwint do ośki z którego Robert sie rozmyślił - jak nowy - w marnych dosłownie marnych pieniądzach :kwasny:

Opublikowano

:hi:

Arek chyba ma do sprzedania gwint i fele.

Opublikowano
:hi:

Arek chyba ma do sprzedania gwint i fele.

fele mam gwint mi jest potrzebny :)

Opublikowano
  • Autor
opłaca sie za 1000zł używany gwint FK model Silverline ma przejechane 15000

sprzedający chyba z h*ja spadł, na allegro go znalazłeś?

Opublikowano

:hi: gwint od Arka u mnie wieczorem, a tą na pume to tylko zapolowac

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.