Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

no i B5 sprzedana

:hi:

Widziałem gostka co jechał twoją furką :naughty:

Opublikowano
:hi:

to myślcie i zastanawiajcie się szybciej nad tym programem bo słyszałem że Grzesiek to na serio w porządku gość i myślę że przy jakimś "grupowym" chipowaniu udałoby się jeszcze troszkę zbić z ceny:wink:

a ty też jestes chetny ?

To co, po 10 atakujemy? Ja mam jutro na 5 wiec po 13 bede w domu. Jak ktos ma ochote to moze ze mną podjechac, to ogarniemy temat czy w tyle osób jakąś zniżke dostaniemy

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

ja moge podjechac z tobą i obczaimy :wink: daj znac na tel.

Opublikowano

:hi: dobry

:hi:

no i B5 sprzedana

Co teraz ?

B8 , C7 ? :naughty:

Robert mnie tam "wyścig szczurów" nie interesuje, nawet nie wiem czy wogóle będzie Audi....

Mnie też ciekawi co będzie bo Arek od dawna pisze że na CCCO świat się nie kończy :decayed:

Arek ale jaki to wyścig szczurów, przecież z reguły autko, jak zresztą wszystko wymienia się na nowsze :kox:

Opublikowano
  • Autor

Widziałem gostka co jechał twoją furką :naughty:

no nie dziwne bo auto się sprzedało do Popielowa:decayed:

Mnie też ciekawi co będzie bo Arek od dawna pisze że na CCCO świat się nie kończy :decayed:

Arek ale jaki to wyścig szczurów, przecież z reguły autko, jak zresztą wszystko wymienia się na nowsze :kox:

no ja tam nie potrzebuje nowszego auta....

Opublikowano

Arek ale jaki to wyścig szczurów, przecież z reguły autko, jak zresztą wszystko wymienia się na nowsze :kox:

no ja tam nie potrzebuje nowszego auta....

Wiadomo jest tak że każdy kupuje to co potrzebuje, tylko po prostu im starsze autko tym trudinej jest znaleźć zadbany i pewny egzemplarz. Co innego jeśli chodzi o awaryjność bo tu jest odwrotnie :decayed:

Opublikowano
:hi:

to myślcie i zastanawiajcie się szybciej nad tym programem bo słyszałem że Grzesiek to na serio w porządku gość i myślę że przy jakimś "grupowym" chipowaniu udałoby się jeszcze troszkę zbić z ceny:wink:

a ty też jestes chetny ?

To co, po 10 atakujemy? Ja mam jutro na 5 wiec po 13 bede w domu. Jak ktos ma ochote to moze ze mną podjechac, to ogarniemy temat czy w tyle osób jakąś zniżke dostaniemy

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

ja moge podjechac z tobą i obczaimy :wink: daj znac na tel.

i po pracy. Grzegorz jest na urlopie do konca tygodnia, ale na znizke w kilka aut sie załapiemy

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Czyje to?? :grin:

2049.jpg

Opublikowano
  • Autor
Wiadomo jest tak że każdy kupuje to co potrzebuje, tylko po prostu im starsze autko tym trudinej jest znaleźć zadbany i pewny egzemplarz. Co innego jeśli chodzi o awaryjność bo tu jest odwrotnie :decayed:

i otóż to:wink:

Opublikowano

:hi:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano

dobry :hi:

:hi:

to myślcie i zastanawiajcie się szybciej nad tym programem bo słyszałem że Grzesiek to na serio w porządku gość i myślę że przy jakimś "grupowym" chipowaniu udałoby się jeszcze troszkę zbić z ceny:wink:

a ty też jestes chetny ?

To co, po 10 atakujemy? Ja mam jutro na 5 wiec po 13 bede w domu. Jak ktos ma ochote to moze ze mną podjechac, to ogarniemy temat czy w tyle osób jakąś zniżke dostaniemy

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

ja moge podjechac z tobą i obczaimy :wink: daj znac na tel.

i po pracy. Grzegorz jest na urlopie do konca tygodnia, ale na znizke w kilka aut sie załapiemy

mój brat ciuła kasę, bo ostatnio rzucił się na zmianę zderzaków i trochę go to kosztuje.

ale na program jak mu powiedziałem że może nawet uda się taniej już jest zdecydowany :wink:

andellh widzę że tu zerkasz :wink:

mogę zrobić jakaś listę na grupowe chipowanie w osobnym wątku jeśli chcesz tzn jeśli znajdziesz czas i możliwość :wink: bo jak się zbierze więcej autek to nie wiem ile masz wolnego czasu :eusathink:

Opublikowano

W sumie ta lista niegłupi pomysł :wink: Arek sprzedałeś fure mojemu koledze z klasy z technikum :decayed: dzis sie w robo o tym dowiedziałem :wink:

Opublikowano
dobry :hi:
:hi:

to myślcie i zastanawiajcie się szybciej nad tym programem bo słyszałem że Grzesiek to na serio w porządku gość i myślę że przy jakimś "grupowym" chipowaniu udałoby się jeszcze troszkę zbić z ceny:wink:

a ty też jestes chetny ?

To co, po 10 atakujemy? Ja mam jutro na 5 wiec po 13 bede w domu. Jak ktos ma ochote to moze ze mną podjechac, to ogarniemy temat czy w tyle osób jakąś zniżke dostaniemy

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

ja moge podjechac z tobą i obczaimy :wink: daj znac na tel.

i po pracy. Grzegorz jest na urlopie do konca tygodnia, ale na znizke w kilka aut sie załapiemy

mój brat ciuła kasę, bo ostatnio rzucił się na zmianę zderzaków i trochę go to kosztuje.

ale na program jak mu powiedziałem że może nawet uda się taniej już jest zdecydowany :wink:

andellh widzę że tu zerkasz :wink:

mogę zrobić jakaś listę na grupowe chipowanie w osobnym wątku jeśli chcesz tzn jeśli znajdziesz czas i możliwość :wink: bo jak się zbierze więcej autek to nie wiem ile masz wolnego czasu :eusathink:

jestem na TAK za tą listą :wink:

Opublikowano
  • Autor
Arek sprzedałeś fure mojemu koledze z klasy z technikum :decayed: dzis sie w robo o tym dowiedziałem :wink:

no to mam nadzieje, że kolega będzie o nią dbał tak samo jak ja:decayed:

Opublikowano

Będzie :wink: Juz ma w planach wieksze koło i cos o fisie podgadywał :naughty:

Gwint założony :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: elo
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Synki ale robienie listy bez zainteresowania anderllha jest bezsensu :decayed:

napiszę do niego PW i się dowiem co myśli bo był tu i zerkał ale tematu nie podjął

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.